Jump to content

Сусрет Двери и Путина

Оцени ову тему

kron

Препоручена порука

Представник Двери, Иван Костић, сусрео се на Форуму Селигер 2012. са председником Русије, Владимиром Путином!

Селигер/Београд, 10.08.2012

14916_4_putin1.jpg

Иван Костић из Двери разговарао је са руским председником Владимиром Путином на форуму "Селигер". Путин је рекао да се нада да ће се односи Србије и Русије још више развијати и да ће лично дати све од себе да тако буде.

Костић је руском председнику уручио српску заставу и програм Покрета Двери, чија је делегација била једини страни учесник форума који је окупио бројне руске организације.

То је била јединствена прилика да у личном обраћањупредставник Двери постави питање председнику Путину о томе шта мисли о могућностима даљег развијања и продубљивања пријатељских односа између Русије и Србије.

Председник Путин је одговорио да постоји велика духовна блискост руског и српског народа кроз векове, као и да је свестан да је Србија у протеклом периоду пролазила кроз многе тешкоће.

Путин је рекао да се нада да ће се односи још више развијати и да ће лично дати све од себе да тако буде.

Руски председник се фотографисао са делегацијом Двери када је видео српску заставу, иначе му је било немогуће прићи због јаког обезбеђења.

Измењено од Иван Цветковић
Наслове тема писати правописно а не са ВЕЛИКИМ СЛОВИМА. Администрација.
Подели на овим сајтовима

Добро, лијепо је ово. Само, свашта се нађе када су у питању Двери, а најчешће је најмистериозније питање "ко их финансира?".

Не знам скоро ништа о њима, осим прича "рекла-казала". Ваљало би ми прочитати тај њихов програм.

Нагласак овог лика је...па види се да није Рус, круто говори. Ал' руски је ионако чудан језик за нас у неким стварима. На примјер, "право" на руском значи "десно". Никако ми неће бити јасно како је дошло до тога о.О

Подели на овим сајтовима

Нагласак овог лика је...па види се да није Рус, круто говори. Ал' руски је ионако чудан језик за нас у неким стварима. На примјер, "право" на руском значи "десно". Никако ми неће бити јасно како је дошло до тога о.О

Као што је right на енглеском, derecho на шпанском (што потиче од сличне латинске речи) итд. Мислим да то није право у смислу правца и смера, него право у смислу исправно (право збориш).

Подели на овим сајтовима

Добро, лијепо је ово. Само, свашта се нађе када су у питању Двери, а најчешће је најмистериозније питање "ко их финансира?".

Не знам скоро ништа о њима, осим прича "рекла-казала". Ваљало би ми прочитати тај њихов програм.

http://www.dverisrpske.com/sr-CS/nasa-politika/programska-nacela/

Programska nacela,malo gore ces naci i izborni program.

Odgovorno tvrdim da svaki dinar koji je ulozen u Poverenistvo pokreta Dveri u Pancevu,doniran je licno iz dzepova aktivista i saboraca,cak smo sami platili kandidaturu na lokalnim izborima.

Ti oces da kazes da su ljudi iz poverenistva montirali snimak?

Подели на овим сајтовима

Као учесник форума Селигер, и члан делегације из Србије, могу рећи, чиста пропаганда, обмана јавности. Представили су читав наступ делегације из Србије, као свој. Жалим, ал ја нисам из Двери, а има ме на сликама са Путином, у "делегацији Двери". Делегацију Двери је чинио само Иван, а остали учесници форума из Србије немају везу са Дверима. Путин се са нама поздравио и сликао као са младим људима из Србије, а не делегацијом неке политичке партије. Истине ради, тек на молбу девојке из наше делегације (иначе веома перспективне новинарке), Путин је пристао да се слика са нама. Добијање речи током сусрета Путина са руском омладином представља успех и продукт рада читаве екипе из Србије.

Сви ми смо сматрали да Двери доносе нешто ново (поштење, истину, хришћанске вредности) на нашу политичку сцену, и зато се нисмо дистанцирали од представника Двери на форуму, као што бисмо то урадили да је то био представник неке друге политичке партије. И то се показало као наша велика грешка, јер смо сада сви обележени као представници делегације Двери, што није истина.

Подели на овим сајтовима

http://www.dverisrps...ri-i-putina.php

Извињење јавности и учесницима форума Селигер из Србије.

На форуму Селигер није учествовала само делегација Двери, него делегација из Србије, у којој је био и представник Двери. Дубоко се извињавамо јавности, као и осталим учесницима из Србије због ненамерне грешке наше информативне службе, која је све учеснике форума Селигер из Србије, представила као делегацију покрета Двери.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

• 2 weeks later...

Као што је right на енглеском, derecho на шпанском (што потиче од сличне латинске речи) итд. Мислим да то није право у смислу правца и смера, него право у смислу исправно (право збориш).

Учим руски и "право" значи десно. "Миша, иди направо! Там она отошла!"

Подели на овим сајтовима

http://www.dverisrps...gramska-nacela/

Programska nacela,malo gore ces naci i izborni program.

Odgovorno tvrdim da svaki dinar koji je ulozen u Poverenistvo pokreta Dveri u Pancevu,doniran je licno iz dzepova aktivista i saboraca,cak smo sami platili kandidaturu na lokalnim izborima.

Ti oces da kazes da su ljudi iz poverenistva montirali snimak?

Какво сад монтирање снимка? Одакле то извади? О.о

Подели на овим сајтовима

Учим руски и "право" значи десно. "Миша, иди направо! Там она отошла!"

Оно што сам хтео да кажем је да у многим језицима постоји иста реч за десно и исправно. Ваљда је десно сматрано исправном страном, шта ли већ. Више мирише на то да је право изворно за десно, а да смо ми покупили десно успут, можда из латинског.

Подели на овим сајтовима

Какво сад монтирање снимка? Одакле то извади? О.о

Како се на руском каже : " Што волем да се правим наиван, а што сам мудрица..........." ?

Подели на овим сајтовима

Како се на руском каже : " Што волем да се правим наиван, а што сам мудрица..........." ?

Знам како се каже:"Имам супер вид и видим све чега има и чега нема." :)

Немој ми српскога посла, болан. Молим те.

Подели на овим сајтовима

Оно што сам хтео да кажем је да у многим језицима постоји иста реч за десно и исправно. Ваљда је десно сматрано исправном страном, шта ли већ. Више мирише на то да је право изворно за десно, а да смо ми покупили десно успут, можда из латинског.

Аха, погрешно сам разумио. Мај бед :п

То би могло бити тако, али има једну фалинку. Када народ узима стране ријечи, он узима ријечи које он нема или ријечи за ствари које тај народ не познаје. Сви знају за десну страну. Али, велике су прилике да си у праву што се тиче "право" као прави, сиправни пут. Исто је и у енглеском: -Go right, sir.

-You're right, sir. It is the right thing to do.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...