Jump to content

Muramasa - ZRULOG

Guest

Препоручена порука

Želim i ja da budem bar 30% konstruktivan, jer ako se sve svede na trolovanje, povlačim se dok se forum ne unormali. Već je mnogo pametnih ljudi koje sam voleo i poštovao otišlo, tako da Pouke vrlo malo podsećaju na ono što su bile 2011. kada sam se učlanio.

Сви су ту, само се многи баве илегалом. За једног од чланова које си поменуо знам сигурно. Само опуштено. У међувремену си и ти порастао, вероватно да си сконтао да је троловање лакше, али само због тога што је бесмислено и нема било какву реалну вредност.

Подели на овим сајтовима

• 3 weeks later...

Zamislite da je neki demon dobio pristup internetu, recimo tako što je zaposeo kablovski modem ili komšijin wireless, kao onomad Miroljubov štampač ili tako što je neki đavoiman pristupio internetu. Zamislimo da je došao na pravoslavni forum.

Šta bi on tu mogao da uradi?

a) Da odmah otkrije ko je i šta je, pa da (skoro) svi misle da je trol?

b) Da zagleda teme i da povremeno izbacuje zlurade komentare oblikovane prema duhovnom i duševnom stanju članova koji ih čitaju i onda da se cereka kada se neko poput Volim_Sina_Bozjeg primi na njegov komentar?

c) Da pokuša da zamaskira svoju suštinu glumeći neko dobro i da protura jeresi i zablude?

d) Da glumi dobro i velikog vernika, a da suptilno rovari praveći sukobe među članovima?

... Šta još mislite da bi mogao da uradi?

Koji demon na koji forum?

Подели на овим сајтовима

Recimo Tamuz na ŽRU ili Beelzebub u neki katakombni forum. Ili Asmodej na Vidovdan.

Tamuz b), Beelzebub i Asmodej a) ili d). Samo sto ja mislim da bi potonja dvojica definitivno pucala uglavnom na katakombne forume.

Ja da hocu da trolujem Mikija pitao bih ga da li misli da mu je stampac opsela Lilit ili Astarot posto je pre nego sto je postao pobozan bio sa toliko zena (nesrecne mucenice bez roditelja :D) da ne sme da im kaze broj

da ne bi ispalo kako se hvali.

Подели на овим сајтовима

Што им ниси реко да си владика Сиднејско-параћински и да инкогнито идеш улицама града претварајући се да си јуродив и да су пола чуке улетеле у твој термин јер скупљаш кинту са сребрни есцајг и еспресо аутомат за монахе којима манипулишеш помоћу поменуте справе и да си у слободно време  бикини бариста у једном клубу у Риму а Рим је, знате, близу Ватикана а у Ватикану је онај папа што булазни, знате

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

• 1 month later...

Moji roditelji insistiraju da se sutra posti, a to je idealna prilika da im se popnem na glavu sa nekim dušekorisnim besedama. Naime, taj post dva dana u godini je onaj "valja se" post, a ne onako kako kaže o. Joil: "ili da postiš, ili da se predaš u Pakao, đe su Tuđman i ostali zločinci".

Nadam se da neces trolovati roditelje. Mozes ih uputiti na ZRU da procitaju koja je istinska svrha posta i kakvu tacno funkciiju ima odricanje od hrane tokom posta.

Подели на овим сајтовима

Moji roditelji insistiraju da se sutra posti, a to je idealna prilika da im se popnem na glavu sa nekim dušekorisnim besedama. Naime, taj post dva dana u godini je onaj "valja se" post, a ne onako kako kaže o. Joil: "ili da postiš, ili da se predaš u Pakao, đe su Tuđman i ostali zločinci".

Што не можеш једноставно да се опустиш и уживаш у финој и мирној породичној атмосфери? Такви тренуци ће се памтити целог живота, немој их се одрицати добровољно и ради истеривања неког свог безвезеног и клиначног каприца.

Подели на овим сајтовима

• 3 months later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Vasilije.,
      Nedeljama sam se spremao za ovaj proboj snage, a samo mi je falilo da prestanem da traćim energiju usporavajući teg prilikom spuštanja.
      Sada mi je 140kg siguran izbačaj i za državno prvenstvo u Zaječaru idem i na više.

• Креирај ново...