Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Guest

Muramasa - ZRULOG

Recommended Posts

пре 7 часа, Muramasa рече

Treba svakako da se bacimo na posao oko koncipiranja novog foruma.

Predlazem da odes napravis taj novi forum i odma sa njega da odes al onako dramaticno "zauvek"... da te ne selim dvaput :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 9 часа, Muramasa рече

Već sam ti odgovorio, ali izgleda da je neko obrisao poruku. Ovo je jedino o čemu imam sa tobom da razgovaram, u smislu utanačivanja mesta i vremena.

Ne hvala, ja sam neandertalske instintke ostavio iza sebe jos procesom evolucije.

Nije da nemam zelju da te izmlatim, veruj mi, celog zivota gledam vas debelovrate nasilnike koji osim misica nemaju nicim drugim svetu da se predstave pa te frustrqacije lece kroz nasilje i maltretiranje i uvek sam vam zeleo najgore, ali to nije covecno. Biram da budem iznad toga a sto se tice stavljanja neintelektualnih trupla u supu gde im je mesto, za postoje nekke druge vama nesvatljive (intelektualne) metode, koje kako vidim funskionisu besprekorno. Ja sam miran... :)

A imam cak i savet za tebe... posto se vec predstavljas kao neki snagator alfa muzjak i ostali white supremacst bulshiti trebalo bi da povedes racuna  o nacinu na koji "zauvek" napustas forum jednom godisnje. Kao prvo stice se utisak da nisi covek koji stoji iza svojih reci i odluka ( u prevodu- metiljavi mlakonja koji se predstavlja kao vitez :D) nego sto brate dramis ko tri zene u tom procesu (u prevodu- seka persa, da ne kazem pickica)

Nema nista od tepanje, izvini...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Postoji jedna stvar zbog koje mozes da budes ponosan i da likujes... kad sam ostvario Het Trik sa vama trojicom nedavno, bio sam bas nekeko ponosan na sebe... a ti si sad dopuzao nazad tako da si mi pokvario skor pa sam opet tuzan...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 43 минута, Muramasa рече

Sad ćeš da kukaš na maltretiranje, iako si ti ovde jedini ko neće da se okane, iako sam ti više puta rekao da sa tobom nemam o čemu da pričam.

Nikada se necu okanuti, morao bi vec da se privikavas ne tu ideju lagano. JEdnostavno mislim da "you people" zasluzujete sve to tako da nema nikakve potrebe za "okanjivanjem"... A da upotrebis tih par sivih celija sto ti preostalo od steroida shvatio bi da ja samo radim ono sto vi sami porpovedate... to jeste detinjast ali je zabav nacin da pokazem svima koliko ste suplji gde god vas covek pipne... vi naravno to ne kapirate ali opet, to je predstava za sve ostale ne za vas...

пре 46 минута, Muramasa рече

Da nisi držao Mračnjak, pa i da ti poverujem.

Ovo konstatno prozivanje vase vesele trojke je zapravo najbednija stvar koju radite, ono, srpsko poiticarski bedna i vrlo cesto mi je  (majke mi) zao sto niste tog kapaciteta da razumete  o cemu pricam...

Vidis muramasa... i ja sam ratnik isto kao i ti. samo sto moja misija nije da budem propali snagator koji ce tu snagu jedino da upotrebi noseci gajbice sa vucicevim malinama ili za fajtanje sa internet trolovima, moja misija je da ukazujem na drustveni kancer a ljudi ce vec sami da vas nagrade lovorikama kakve zasluzujete... Za sad to dobro ide jer kako mi se cini te vase  izopacene ideje se nigde ne "vataju" osim po opskurnim forumima i kutkovima drustvenih mreza koji su i nako dizajnirani da podrze jedinu stvar koja vas odrzava u zivotu- circle jerking.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 5 минута, Avocado рече

@cloudking a da pustis coveka na miru na njegovom dnevniku?

ne

ko od trolovanja zivi od trolovanja neka i umre

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 5 минута, Muramasa рече

Sviđa mi se ovaj rezon, jer mi se čini da ne bi imao ništa protiv da ja sa tobom postupim onako kako mislim da zaslužuješ

Da cujem. Sta zasluzujem i konkretno da objasnis zbog cega ;)

пре 6 минута, Muramasa рече

Nisam uzimao steroide, moji mišići su stvarni i prirodni, ali razumem da si kompleksaš, pa se tešiš da se oni jači od tebe bodu, pogotovo kad u to umešaš neku umišljenu intelektualnu superiornost.

Janisam intelektuano superioran, nikada nisam to tvrdio. U odnosu na tebe sasvim sigurno da sam ajnstajn, ali generalno mislim da sam prosecno inteligentna i obrazovana osoba.

пре 7 минута, Muramasa рече

Ne, nisi ti nikakav ratnik. Mnogi luzeri se frljaju i kite tom rečju, iako frontu nisu prismrdeli. Ne samo frontu, nego bilo kakvoj službi poput policije ili protivterorističke jedinice. Ne, tuče na ulici i kontrolisani sparinzi nemaju veze sa tim. Pogotovo ne proseravanje po forumima.

Tvoj misijij mozak nije u stanju da skapira da borac i front vise nemaju nikakve veze jedno s drugim... svet ide dalje  mimo tebe a ti idalje ostris sekire  i planiras da osvajas svet buzdovanom... Svet se zaista osvaja buzdovanom ali ne tim koji drzis u rukama nego tim koji nosis na ramenima...

Cuj, policije i protivteroristicke jedinice! :D:D :D  da pogodim, najomiljeniji film na svetu ti je Rane a najbolji dokumentarac "Vidimo se u citulji""?:D:D:D 

Kakva siledzijska paljevina, da te bog sacuva...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
1 hour ago, Muramasa рече

Ratnik je neko ko nedelje provodi u nekoj džungli ili pustinji, kome zrna prolaze na par cm iznad glave (ako ima sreće da ne prođu kroz glavu)

Ljubavi, ratnik je neko ko MORA da bude ratnik a ne neko ko se pali na Ramba... Razumem ljude koji zele da budu vojnici i policajci ali ne postoji normalna osoba koja zeli da bude ratnik. Ti si paljevina koja se pali na misicave postere iz 80-ih, zelis da budes nesto sto je zapravo proizvod okolnosti. Pravi ratnici ne mastaju o tome da budu ratnici nego mastaju o tome da prestanu da budu ratnici, a ratnici su zato sto moraju a ne zato sto im se mnogo svidja...

Ti si sramota za termin "ratnik" mada nije ni da se uklapas nesto mnogo u taj termin... pogledaj istocne borilacke vestine, setovi i setovi vestina od kojih mozes da budes velicanstven ratnik ako zatreba pa ipak skoro svaka od njih u svojoj filozofiji promovise odbranu i izbegavanje fizickog kontakta... a ti usijana glava cim naidjes glavom u zid odma ce se bijes... sramota. Nisi ti ratnik... ti si onaj glavonja sto tera mercedesovog dzipa od 100.000e, seta starlete i bije svakog ko ga popreko pogleda a jedina razlika izmedju tebe i takvog lika je samo sto ti nemas pare pa si za taj nedostatak (umesto da okrivis svoje (ne)sposobnosti) okrivio "degenerisano drustvo" u kojem se nalazis  i koje je krivo sto ti ne mozes da procvetas... trt milojka.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 21 минута, Muramasa рече

ni našu ideologiju,

Где се може сазнати о вашој идеологији?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 2 минута, Muramasa рече

Uglavnom kod Ludwiga von Misesa, Miltona Friedmana, Adama Smitha, a ja se još oduševljavam i sa Hoppeom.

I see. Thomas Sowell?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 7 часа, Muramasa рече

Sinoć sam se kuckao sa Mladenom i neka gruba ideja je prosta SMF skripta za početak i da uplatim domen (kad završim sa ispitom sad 8. jula). Idealno bi bilo da kad narastemo dođemo do root hostinga i da uradim ceo softver u Javi (JSF, Primefaces, PostgreSQL), praktično sa istim tehnologijama sa kojima trenutno radim na poslu, osim ako me kombinacija REST i Angular 2 toliko oduševi da se skroz na nju prebacim. Biće vremena za to, za sada skromno, kao što radi Alefshin. :)))

Mislim da će Grizzly i još mnogi bivši članovi Pouka da nam se pridruže čim nešto dignemo.

Gledaćemo da omogućimo da jedna ista tema može da se mapira u više podforuma i da podforumi idu do proizvoljne dubine, sa odgovarajućim pravima pristupa (nije sve za javnost, a ni za nove korisnike) i pazićemo da to ne dovede do fragmentacije foruma.

Ništa nećemo gurati u prvi plan. Ni pravoslavlje, ni našu ideologiju, ni SZC, nego da bude opušteno. Ako nam dođu teolozi i imaju neku zapaljivu raspravu da vode, napravićemo im zatvoren podforum u koji dolaze samo zainteresovani posmatrači i učesnici, a ne da se ceo forum trese i da neko završi na odobravanju, kao što se ovde dešava.

Biće i tema za utvrtkavanje, pa ko voli, nek izvoli.

imam ja jednu licencu viska  za invision softwer,  https://invisioncommunity.com/ koji pogoni i pouke, kad budes radio, javi se da ti poklonim, meni samo stoji bzvz otkad je ugasen vidovdan forum.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 8 часа, cloudking рече

Ljubavi, ratnik je neko ko MORA da bude ratnik a ne neko ko se pali na Ramba... Razumem ljude koji zele da budu vojnici i policajci ali ne postoji normalna osoba koja zeli da bude ratnik. Ti si paljevina koja se pali na misicave postere iz 80-ih, zelis da budes nesto sto je zapravo proizvod okolnosti. Pravi ratnici ne mastaju o tome da budu ratnici nego mastaju o tome da prestanu da budu ratnici, a ratnici su zato sto moraju a ne zato sto im se mnogo svidja...

Meni deluje, da postoje ljudi sa takvim mentalnim sklopom koji imaju hrabrosti i zelje,(:naklon:).....da daju' zivot za druge ( porodicu, bliznje, rod i slicno ).... kao ratnici u raznim vidovima ratova ( recimo, pretezno odbrambeni i pravedni )....

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...