Jump to content

Muramasa - ZRULOG

Guest

Препоручена порука

• Гости

Moje iskustvo sa Šestodnevom - polumrtav forum sa članovima koji otvoreno podržavaju Miroljuba Petrovića ili kao kada Alefshin kaže "dobar je on naučnik, ali loš teolog".

Inače, na ovoj strani, neki od njihovih članova pokazuju elementarno nepozanavanje pravila logike tipa "dokaži da Bog ne postoji", a autor pomenute gluposti kaže da postoje dokazi da ne postoji Leteće Špageti Čudovište?!

Ovaj izliv kreacionističke mudrosti moram da iskopiram, za slučaj da naprasno nestane ili bude izmenjen.

Aveos

Citat: Muramasa za Jul 28, 2012, 09:31:20 pm

Imate li vi ikakvih argumenata osim da se smejete svemu što vidite? Stojadinović je sve pametno objasnio.

aj i ja da ti odgovorim, ono o deda mrazu necu da kopiram isto sto ovde ima kolko hoces to smesno uporedjivanje boga sa deda mrazom, babarogom, vilom, leteci spageti cudovistem itd itd. sve je to davno oboreno.

stojadinovica i njegove bisere takodje znam,

al aj ti kao ateista reci da li si slab ateista koji kaze: Ateizam je neverovanje da bog postoji. Ili si jak ateista i kazes: Ateizam je verovanje da bog ne postoji.

Al pazi ovo:

zamisli citava biblija se ispostavi da je laz, ( voleo bi a)

ne postoji ni jedan dokaz da bog postoji. ( ok onda cu ja biti agnostik )

sve dok ti ne navedes jedan pozitivan dokaz zasto bog ne postoji, postoji mogucnost da on postoji. (kasnije sto je ovo vazno)

dakle ako nema dokaza da sam ja opljackao prodavnicu, to i dalje ne znaci da ja nisam opljackao prodavnicu.

i evo vec 40 godina cekam od ateista jedan jedini dokaz da bog ne postoji, sve sto oni imaju je prebacivanje lopte i kazu navedi dokaz da bog postoji, ili ono negativne tvrdnje se ne dokazuju, tvrdnja bog ne postoji je pozitivna tvrdnja za koju treba dokaz, ili ti onda slepo verujes da bog ne postoji,

i ne shvatas razliku izmedju slepe vere (ateisti) ili vere ( na osnovu dokaza argumenata itd)

Osim ovakvog lupetanja, postoji još jedna vrsta odgovora, a to je citirati post i onda postaviti ceo red ovakvih smajlija:

sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol

Šestodnev tavori već mesecima. Zato sam mislio da okupim ekipu trolova, da im napravim gladijatorsku atmosferu na forumu, pa da im se malo digne rejting i broj članova, ali odustao sam od te ideje, jer Šestodnev ne vredi ni za trolovanje. Za razliku od Ihtusa i creation6days, gde je moguće dobiti vrlo originalno lupetanje praćeno izlivom besa, ovaj forum je mrtva bara na koju ne treba trošiti vreme.

Подели на овим сајтовима

Sramota zvana Šestodnev će uskoro biti ugašena, ali ja mislim da jedna njihova tema treba da bude sačuvana, jer vrlo jasno pokazuje koliko su neki od njenih članova nečasni:

http://sestodnev.com...php?topic=999.0

пази ти ово.. каже: насиље у породици...

а све те девојке, за које ми сматрамо да су предобре, лете за неким будалама, и идиотима... па ми извисимо на нашу жалост...

и онда се узму, и говоре како је тешко ово оно...

која иронија...

Подели на овим сајтовима

• Гости

Ajde, razumem da on ovo kaže da bi mene nervirao jer sam ja na Šestodnevu u svojstvu trola, ali ako stvarno ovako misli, on kao čovek ne zavređuje nikakvo poštovanje.

muskarac koji nikad ne udari zenu, niti povisi glas na nju, treba da izvrsi seppuku, jer on vise nije covek,nego papucar i kao takav ne treba da zivi.

nema vece sramote nego kad zena svojim nepodnosljivom i histericnim glasom pobesni i digne galamu, a muskarac cuti i pokusava da je blagim recima smiri, umesto da joj zalepi samarcinu, i da joj se tako razbistri mozak malo, i da shvati sta radi...

Подели на овим сајтовима

Protagora moraš da shvatiš da je na ovim prostorima ćušnuti ženu izraz velike hrabrosti i muškosti kod popriličnog broja muške populacije.Ta tradicija se neguje odavnina, jer žena u stvari voli kad je udaraju samo neće to da prizna.Muškarci to osećaju šestim čulom i onda kad on oseti da je pravi momenat začepiti joj usta onda on udara pa onda eventualno pita.

Tad žena zna da ima pravog muškarca pokraj sebe na čiju ruku uvek može da se osloni i koja je nikad neće izneveriti. :)

Nadam se da se taj koji je to napisao šalio, kontajući da si trol, a ako nije ... pa,žalosno.

Подели на овим сајтовима

• Гости

Juupiii, stigli smo do flamovanja :)

Alefshin

Немам времена за твоје ретардиране поруке дете

Ja

Sad smo stigli do vređanja aplauz.gif

Infantilni kreacionista meni kaže da sam dete aplauz.gif

Kreacionista nečije pisanje može da nazove retardiranim aplauz.gif

Подели на овим сајтовима

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Vasilije.,
      Nedeljama sam se spremao za ovaj proboj snage, a samo mi je falilo da prestanem da traćim energiju usporavajući teg prilikom spuštanja.
      Sada mi je 140kg siguran izbačaj i za državno prvenstvo u Zaječaru idem i na više.

• Креирај ново...