Jump to content
Драгана Милошевић

Slavimo Boga u sve dane do Eshatona

Оцени ову тему

Recommended Posts

Postoje razne vrste molitve. Obicno se koristimo prozbenim u kojima trazimo duhovna ili cak i materijalna dobra. Medjutim akcenat treba staviti na zahvalne molitve .Stoga i pokrecem ovu temu .Tema je siroka i ima za cilj da naucimo biti blagodarni i u malom i u velikom! Hajde ja cu da pocnem prva 11122

Slava Ti Vladiko, sto si mi darovao danasnji dan, da Ti sa andjelima pevam Sveti Boze, Sveti Krepki, Sveti Besmrtni pomiluj nas! whackado whackado whackado

Mozda nisam pronasla prave reci za naslov ali evo tu ste da ispravite opet na slavu Boziju

.smesko. .smesko. .smesko. slavabogu

Slava Ti Oce sto si mi dao da vidim ,cujem hodam. Nauci me da cenim male stvari i na njima budem zahvalna.

drlove victory78 victory78 victory78

Slava Ti sto si mi za zastitnika zivota dodelio svetog Jovana,Krstitelja Tvoga. sFun_bat sFun_bat sFun_bat sFun_bat

Видиш како ти умеш стварно да захваљујеш, ја опет, и кад нећу, тражим ("Господе, расклопи ме..").

Ево, да пробам поново уз мали напредак:

Господе, хвала Ти што ме свакога дана довољно опомињеш и безрезервно се трудиш око мене, амин.

Захваљујем ти Господе што ме волиш,

и што ми опрашташ грехове моје,

Ти ми помажеш да постанем добра.

Дај ми да кроз Твоју љубав будем и боља.

Помози ми да будем добра и боља према ближњима.

Дај ми снаге да у заједници с Тобом живим,

да другима помажем и ближњима радост причињавам

на славу Твоју. Амин.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...