Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН

936171_457724114312537_184361862_n.jpg

Onaj ko malo poznaje Siriju zna da je molitva zabranjena u vojsci,da se vojnici kaznjavaju zbog toga,hapse,muce,zatvarju,..,zajednicka molitva je zabranjena zakonom,da je psovanje Boga svakodnevica....i  da nesme da se protivi tome...sto se cuje na neki snimcima koje sam postavio...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
Onaj ko malo poznaje Siriju zna da je molitva zabranjena u vojsci,da se vojnici kaznjavaju zbog toga,hapse,muce,zatvarju,..,zajednicka molitva je zabranjena zakonom,da je psovanje Boga svakodnevica....i da nesme da se protivi tome...sto se cuje na neki snimcima koje sam postavio...

Kakve to veze ima sa slikom koju komentarišeš??

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Srđane nema se sad vremena ovo gledati predugo traje, ali slazem se sa ovim s početka, teško je pronaći 18-tu kamilu. Uf pregovori, tamo ne pomažu pregovori. Inale fanatici, su fanatici, njim ništa ne pomaže...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Onaj sto je na slici je sirijski vojnik i on se moli....

Ja ne vidim da se moli, on kleči a vidiš li ti šta piše na slici???  To je jako tužno, ali nažalost istinito...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Mnogi kazu da je ovo podmetacina obozavaoca Eseda,a mnogi su to i osudili...i ovo je maciji kasalj prema onim gore snimcima i sta sve radi Besar...Pa vodja Duruza u Libanu Velid Dzomblat kaze da je Besar premasi i Hitlera i Holakoa i da je najveci zlocinac u istoriji covecanstva...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

A sto tebe ne banuju sa ovog foruma meni nije jasno, ali stvarno, sta ti izigravas i sta je smisao tvog zivota? Da zivis u lazi? Pa to moze svako, nije nikakav napor...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ja ne vidim da se moli, on kleči a vidiš li ti šta piše na slici???  To je jako tužno, ali nažalost istinito...

To je islamska molitva i jedan od njenih delova....ali ovaku sliku sirijskog vojnika mnogi Sirijci vide prvi put u zivotu...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
To je islamska molitva i jedan od njenih delova....ali ovaku sliku sirijskog vojnika mnogi Sirijci vide prvi put u zivotu...

Ako ti tako kažeš... Just_Cuz_19

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

NE vidim poentu više kačenja ovakvih snimaka i još na pravoslavnom forumu. Nisam na mračnjaku ili nekom sličnom sajtu, mislim ja lično nemam problem sa tim, ali bez veze spamujete sa snimcima ubijanja i klanja.

I usput znamo svi da Asad nije cvećka i ja ga smatram ubicom i još jednim u nizu krvoločnih diktatora, ali iskreno navijam za njega u ovom ratu jer su ovi protiv kojih se bori 100 puta gori, a i videli smo šta se dešavalo i šta se dešava u zemljama gde je stiglo "proleće"

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ne znam na osnovu cega mozes nekoga da smatras krvolocnim diktatorom ako brani svoju zemlju, kako bi ti branio svoju zemlju a da nemas neko super oruzije koje ne povredjuje ljude, to je vrlo lako napraviti al aspide i poredak to ne dozvoljavaju, tehnologije i pare da ulozis u to, mogao bi imati oruzija koja ne povredjuju ljude, al to izgleda nikome nije vazno, jer su se prepustili bezumlju

Zato sto ce sve vise da se kuvaju ovakva sranja, zato ce uskoro da bude kraj ovog stanja, i treba, krajnje je vreme.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
АДМИН
To je islamska molitva i jedan od njenih delova..

to dokazuješ čime?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

to dokazuješ čime?

Dokazujem podignutim desnim kaziprstom na sedenju...Tada se izgovara Eshedu en la ilahe illaAllah we eshedu enne Muhammeden abduhu ve resuluhu...Svedocim da nema boga osim Jednog Jedinog Boga i da je Muhammed njegov rob i poslanik...Onaj ko i malo poznaje islamsku molitvu zna da je to de islamske molitve...

Molitva je zabranjena u sirijskoj vojsci vec 40 godina...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...