Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Guest - . . .-

Предлози за ЖРУ ДИВАН, теме, гости...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest - . . .-

Voleo bih da gosti na tim video druženjima budu naši članovi. Pre svega oni koji žive vanka. Veoma mi je bilo inspirativno i zanimljivo da čitam recimo Justino pisanje o Bangladešu.

I naš pop iz Venecuele je super lik i dobre su priče o Južnoj Americi, ali on će sigurno opet biti, i bio je. On je kao stalni gost.

Veoma volim da gledam putopisne dokumentarce na TV, to mi nikad nije dosadno, tako da bih o sličnim temama i iskustvima voleo da slušam i na ŽRU video druženjima.

Ово ћемо одрадити што пре... :) Обавезно!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

466614main_Orbit-1-xltn.jpg

http://www.nasa.gov/connect/hangout.html

Да ли сте икада поставили питање некоме у свемиру? Нисте? Али сада је ваша шанса. По први пут NASA ће повезати Google+ Hangout уживо са Међународном свемирском станицом, 22. фебруара.

Google+ Hangout омогућавају људима да разговарају лицем у лице, док на хиљаде других могу гледати разговор уживо на Google+ или YouTube. Ова јединствена прилика ће повезати вас, наше љубитеље, са астронаутима који живе и раде на орбиталној лабораторији 380 км изнад Земље.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

рецимо, владика браничевски Игњатије Мидић ,   владика Максим  Васиљевић ,   Богдан Лубардић  ,   Родољуб Кубат ,   звезда дечје телевизијске емисије форе и фазони Раша Попов   , ако се појави један од наведених ја сам презадовољан  :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Имам предлог: нека гости буду из различитих епархија .Да се прича о животу у различитим деловима земље, да чујемо проблеме, искуства.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Можда Добрица Ерић или Радош Бајић?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Можда Марко Шелић, популарни Марчело?

Има неколико занимљивих интервјуа, интересантан је лик. Може да прича доста о музици, језику (чим студира 10 година, мора да зна доста :) )

Може да се дотакне и вере у разговору, колико се сећам из Фајронт републике, он је деиста па можда и каже нешто на ту тему.

Видим био је БС, Исказ, Севдах, Илл Џи... Да наставимо у том музичком фазону, ти музичари су углавном јако позитивни ликови. 

Вероватно би било добро кад би он и Шкабо гостовали заједно, раније су и снимили неке песме, ш`о вели народ - у дуету.

Узгред, ко је лик који је увек на ЖРУ дивану код госта, млади чо`ек са репићем?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Игуман Подмаина отац Рафаило

https://sites.google.com/site/otacrafailo/

Има ли шансе да отац Рафаило Бољевић игуман манастира Подмаине буде гост Дивана.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Otac Ivan

sad postoji novi podforum , pa ne bi bilo loše da održi jedno opšte predavanje

tipa pitajte sveštenika

možda tema da bude institucija braka

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Хах... слаб сам ја у томе... ја сам више да радим ко луд и да ћутим

ahaaaaa  :D :D :D

ne mora predavanje o braku

ja nisam čula ni jednog sveštenika da sa toliko ljubavi priča o liturgiji , rečima da ga svi razumeju

tako da Oče nema vrdanja ! :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Предлажем тему о машти.Како је користити,колико смемо да се препустимо и где су њене границе.Једни тврде да нам треба за развој и креације,а други да нас води директно у зло,тихо и неприметно...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...