Jump to content

Humor - kada i u kojoj meri

Recommended Posts

• Одговори 135
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Да,али у томе и јесте поента... они имају ЛИЧНОСНИ однос а не однос слуге и господара... чик да видим неког коме је вера скуп правила да се посвађа са Богом,не сме да се свађа ни са правилима а камо л

Tako je. Ovde neki na pomen smeha i humora odmah pomisle na djavola i njegove pulene. Evo još jednog citata, kolko da se vidi da li je ono o svetim ocima istina  

Шта сте урадили пре брака, урадили сте. После ће да видите шта је "асказа"...   Посо, деца, температура, стомак, пелене, излазе зуби, пада на главу, оспице, пчела... Не мож ни да се наспаваш ко чове

Niko od malih neće nastradati ako Boga pitaš.

Dovoljno sam mali da razumem šta mi Najveći priča.

Radujmo se i mi smo deca i ne propuštajmo usinovljenje.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Bez problema mogu da zamislim sledeću scenu

Reče Mu Filip: Gospode! Pokaži nam Oca i biće nam dosta.

Isus mu reče: LOL Toliko sam vreme s vama i nisi me poznao, Filipe? Koji vide mene, vide Oca; pa kako ti govoriš: Pokaži nam Oca? LMAO

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 1 month later...

Прво сам се сав укочио кад сам чуо, али сам онда схватио да она има однос! Ја га глумим, често, фрка ми је од односа ;)

Има ли нека тема 'ваке тематике? :D  Од кад лајковах размишљам о овоме...  0405_feel

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Има ли нека тема 'ваке тематике? :D  Од кад лајковах размишљам о овоме...  0405_feel

Хахах :D не знам Џу.

Кад видех шта си квоутовала, прво сам се шокиро, шта ли сам ово писао о чему? Какав "однос"? :))

Не знам за тему, али догађај који сам навео ме понекад наведе да мислим какв однос имамо, колико смо отворени и храбри у томе.

Има одличан цитат о. Антонија Блума на теми "опит молитве"

Пробаћу да нађем ;)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Има ли нека тема 'ваке тематике?

Zato stani pred Boga i sve Mu ispričaj, bez mnogo reči, ne brbljajući, nego onako kako se može reći najbližem i najdražem drugu: ponekad uzdržano, ponekad sa suzama, ponekad sa radošću, sa likovanjem duše - sve ispričaj. I ispostaviće se da si, kada sve ovo učiniš, bio u opštenju sa Bogom, ali da si bio u istinitom i iskrenom opštenju. I tada ovo opštenje može da dođe do Tvog srca, tada odjednom možeš da otkriješ da ti je Bog zaista prijatelj, da ne samo da se kaješ pred Njim zbog nečeg lošeg što si učinio, nego da možeš da podeliš sa Njim sve - čitav svoj život: ili radujući se, ili pateći, ili likujući, ali da sve, baš sve možeš sa Njim da podeliš. Jedino što se sa Njim ne može podeliti jeste ravnodušnost. Ako molitvi prilazimo sa osećajem: Joj! Došlo je vreme da se molim, a ja bih tako želeo da se bavim nečim drugim. Hajde, pročitaću molitve koje treba da pročitam po molitveniku i dosta Mu je... To je svetogrđe!

Mitropolit Antonije Blum

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Драшко, замало и на пп да те смарам, ово што си написао сам упамтила, баш ме ''боцнуло''... Баш читах тему о опиту молитве...  :) Него, мислила сам имамо ли нешто конкретније, како превазићи ту фрку од односа и сл.

Рецимо, и мени је фрка... Поготову на Литургији (конкретно - о Причешћу говорим). Ал' да не офтопикујем, хвала пуно у сваком случају...  :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Драшко, замало и на пп да те смарам, ово што си написао сам упамтила, баш ме ''боцнуло''... Баш читах тему о опиту молитве...  :) Него, мислила сам имамо ли нешто конкретније, како превазићи ту фрку од односа и сл.

Рецимо, и мени је фрка... Поготову на Литургији (конкретно - о Причешћу говорим). Ал' да не офтопикујем, хвала пуно у сваком случају...  :)

It takes time :) I guess....and confidence ;)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ha! Ne seks pre braka, a bogme ni u postu! Dole seksasi! Napred askaza! Ha! Bu! :D

Гдес ти видео секс у овој теми  :.mislise. ? шта ли је то асказа  0703_read ? А чекам те кад се ожениш, па да видим шта ћеш да причаш хихихихихи  Just_Cuz_19

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Шта сте урадили пре брака, урадили сте. После ће да видите шта је "асказа"...

Посо, деца, температура, стомак, пелене, излазе зуби, пада на главу, оспице, пчела... Не мож ни да се наспаваш ко човек, а камо ли нешто друго.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...