Jump to content
Дејан

Долазите ли на Егзит и имају ли Хришћани тамо шта да траже?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Kad budeš došao do saznanja,molio bi te da nas obavestiš,da se spasemo.Hvala :)

A cemu takav ton ?

Cime sam ja to zasluzio ? Izneo sam svoje misljenje i postavio dokazni materijal za isto. Ne glumim nikakvog sveznajuceg coveka koji ce biti medju " malim stadom " zato sto nece da ide na EXIT, dok cete svi ostali goreti u paklu. Znamo se dugo vremena ovde i zaista mi zao ako mislis da sam takav.

Ja jednostavno stvarno ne razumem da ljudi ne vide tako ocigledne stvari i da misle kako je sve to slucajno tako odradjeno, Da je stavljanje narukvica sa bar-kodom slucajno, da je onaj plakat sa Vavilonskom kulom i ostalim stvarima samo eto tako slucajno nastao iz zezanja, daj molim te.

A cemu takav ton ?

Cime sam ja to zasluzio ? Izneo sam svoje misljenje i postavio dokazni materijal za isto. Ne glumim nikakvog sveznajuceg coveka koji ce biti medju " malim stadom " zato sto nece da ide na EXIT, dok cete svi ostali goreti u paklu. Znamo se dugo vremena ovde i zaista mi zao ako mislis da sam takav.

Ja jednostavno stvarno ne razumem da ljudi ne vide tako ocigledne stvari i da misle kako je sve to slucajno tako odradjeno, Da je stavljanje narukvica sa bar-kodom slucajno, da je onaj plakat sa Vavilonskom kulom i ostalim stvarima samo eto tako slucajno nastao iz zezanja, daj molim te.

то је страх..

једноставно..сами себе лажу..и дају лажну наду..

Droge, alkohola, bluda i svakoraznog nemorala ima se i u Guči. Ali tamo nema "strane" tj. zapadnjačke muzike, pa nam ne smeta.. Dakle, dokle uz Lepu Brenu ili Cecu udaraš iglu ili varaš devojku da bi joj sutra poklonio sidu, sve je okej.

Na egzit ipak ne bih išao, prosto što mi je dojadila ta njihova "alternativa" protiv Srbije.

Да се разумемо: нисам рекао да ми ехит смета. Одговорио сам на питање постављено у наслову теме: нећу на ехит и не дам свом детету да иде тамо. Ко хоће да иде широко му поље. Нити ми смета нити гајим илузије да то некоме забрањујем.

Da idem izvisio bih na Main Stage i eventualno na Explosive.

Ima li šta Hrišćani da traže tamo?Pitajte Caneta - Partibrejkersi 15 jula - MainStage

Kad ljubavi nema

Ostaju besane noci

Kad ljubavi nema

Osluškujem kada ceš doci

Da povedeš me sa sobom

Da povedeš me sa sobom

Da povedeš me sa sobom

U život svoj

Vadi me odavde

Ozari ljubavlju svojom

Ja da živim sam

Nisam sposoban

Шта све нисам прочитао овде..

Просто гледано - што да не. Јер ако треба да се изолујемо од тих ствари (алкохола, дроге) не треба нигде да излазимо у провод. Кафане, клубови, кафићи, барови... све је то егзит у малом.

Ima li šta Hrišćani da traže tamo?Pitajte Caneta - Partibrejkersi 15 jula - MainStage

Може се Цане видети и чути на много бољем месту, коме је до Цанета и Партибрејкерса.

A cemu takav ton ?

Mislim da ni sam ne veruješ u ono što pišeš zato tako tumačiš moje reči.

Ај диднт икспект д спениш инквизишн...

post-7-71517-Monty_Python_Spanish_Inquisition.jpg

gringrin

теби је све зезанција...

тако је све кренуло..да би дошли до стања у коме се налазимо данас..

стања без повратка...

где за хришћанина свака држава губи смисао...где хришћанин нема места у свету...

још мало има да нас забрањују и кажњавају ако јавно исповедамо веру...

за 5 година минимум

Mislim da ni sam ne veruješ u ono što pišeš zato tako tumačiš moje reči.

Ako mislis na ovaj post https://www.pouke.org..._48#entry675509

on je bio samo rakcija na tvoj https://www.pouke.org..._48#entry675501

I naravno da ne verujem da cemo mi srbi prvi biti cipovani i da smo potomci sinova Bozijih.Nisi to valjda ozbiljno shvatio kao sto nisam ni ja tvoj gore spomenuti post. Nisam stavio onaj smajil slucacno :)

Ali da ima neceg iza senke u samom EXIT-u kao i da je za mene ta manifestacija nesto lose, to zaista verujem.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...