Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Guest - . . .-

Најбољи црквени lol-ови и fail-ови

Оцени ову тему

Recommended Posts

МОДЕРАТОР

Umesto sohrani ih ih i sacuvaj na mnogaja ljeta pojci pevali dugo SAHRANI IH.......

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ТЕОЛОГ

Причају два свештеника о хомопатији (истинит догађај, причао ми један од њих).

Поп 1: Ма то су све надрилекари и преваранти!

Поп 2: Не бих се сложио, мада код лечења болести увек има пуно аматеризма.

Поп 1: У праву си, шта да кажемо тек за нас свештенике?

greengrin

Да поделим и ову анегдоту са вама, па нек иде живот...

Један мој друг, прилично спадало, на богослужењима уме да тихо запоје: ГОСПОЂИ ПОМИЛУЈ...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Код нас један парохијанин редовно доноси листић од ЛОТА да му свештеник благослови.

Каже,ако добијем биће и за цркву нешто!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ТЕОЛОГ

Код нас један парохијанин редовно доноси листић од ЛОТА да му свештеник благослови.

Каже,ако добијем биће и за цркву нешто!

И он благослови? Мислим...

http://www.youtube.com/watch?v=AcFzyYOEE9k&feature=related

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Jutros na liturgiji-nas trojica za pevnicom a sveštenik besedi, završava pa kaže(mrtav ozbiljan,nije bio lapsus) - hvala našem divnom oktetu koji je prelepo pevao!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

isti sveštenik,drugi deo (ovo mu je čest lapsus)

došli smo da se pomolimo za oproštaj grehova koji učiniše naši očevi,braće, sestare animal-smiley-075

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ТЕОЛОГ

Kod nas u selu jedan čovek već 10-15 godina ne pušta sveštenika u kuću! ZAŠTO? Šuška se po selu da mu je jedan sveštenik koji je voleo da pije kad je ušao u kuću da mu sveti vodicu zatekao ga kako spava pokušavao je da ga probudi i nije mogao nije znao šta da radi nego je čoveka pokrio belom plahtom i zapalio mu sveću iznad glave, ubrzo se covek probudio i shvatio situaciju i isterao svestenika iz kuce- NE TVRDIM DA JE TO ISTINA VEC SAM TAKO CUO!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ишао свештеник у водицу и пред једном кућом нападне га кер. Газда сав збуњен почне да виче на кера да не лаје на оца. На шта ће свештеник ти си му отац а не ја.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

Za neki praznik posle liturgije bila bogata trpeza - svedski sto. Ljudi jurnuli na hanu a popa kaze:

Vidi, kad se jede svi su tu i zvani i nezvani, a kad treba da se sluzi nema nikog.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

U staroj crkvi zvono se bije rucno. Jedno popodne otiso neki brat da bije zvono,a pop u oltaru ceka da zvono stane pa da pocne vecernju. Ceka on, ceka i tek ce : "Ovaj mora de se obesio na zvono"

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

U staroj crkvi zvono se bije rucno. Jedno popodne otiso neki brat da bije zvono,a pop u oltaru ceka da zvono stane pa da pocne vecernju. Ceka on, ceka i tek ce : "Ovaj mora de se obesio na zvono"

Ne bi bilo nista da ja nisam pocela da se kidam od smeha i izadjem napolje. Al moje smejanje preslo i na popu , e tek on nije mogo da se zaustavi.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
АДМИН

Поп из суседне парокије сео на мотор наравно без мантије и тако се возо по једном регионалном путу.

Зауставе га цајци , траже документа овај нема ништа код себе. Каже он њима да је ту на километар његова кућа па ако оће до њега тамо су му документи . Они пристану и на то им он рече ајте ви замном па полако до куће а цајци бојећи се да ће он да здими преко ливаде веле ај ти за нама а ми ћемо пред тобом. На чега поп рече :" Неће то ваљати" ."Што?" питају цајци. Поп: "Кога сам ја пратио тај се више никад није вратио." Цајци :" А ко си ти ?" Поп: " Поп" ... ови се одвале од смеха и речу му да је будала и да бега , нетребају им никакви документи.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

Поп из суседне парокије сео на мотор наравно без мантије и тако се возо по једном регионалном путу.

Зауставе га цајци , траже документа овај нема ништа код себе. Каже он њима да је ту на километар његова кућа па ако оће до њега тамо су му документи . Они пристану и на то им он рече ајте ви замном па полако до куће а цајци бојећи се да ће он да здими преко ливаде веле ај ти за нама а ми ћемо пред тобом. На чега поп рече :" Неће то ваљати" ."Што?" питају цајци. Поп: "Кога сам ја пратио тај се више никад није вратио." Цајци :" А ко си ти ?" Поп: " Поп" ... ови се одвале од смеха и речу му да је будала и да бега , нетребају им никакви документи.

greengrin greengrin greengrin 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

Seli mi posle sluzbe da se okrepimo; kad dolazi ciganka:

- Dajte mi udelite zejtin.

Staresini se smucilo dolazi svaki dan ova da prosi i odgovara

- Nije arhijerejski namesnik tu, ne mogu bez njega nista da ti dam!

- Ali, pope ti si tu

- ama bre ,cujes li ti?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Jedna devojčica u crkvi:".......u vreme Pontija pilota"....

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...