Jump to content
Guest - . . .-

Најбољи црквени lol-ови и fail-ови

Оцени ову тему

Recommended Posts

Pokojna Mileva kaže - SMS FW: Patrijarh Pavle: "Dete moje drago, poruči popovima tamo da ne uzimaju pare narodu, ovde se džipovima ne dolazi."

Pokojna Mileva kaže - SMS FW: Patrijarh Pavle: "Dete moje drago, poruči popovima tamo da ne uzimaju pare narodu, ovde se džipovima ne dolazi."

Ово мећем на профил

Једном у једној говоранцији у црквеном дворишту, чтец цркве причао нешто о Св. Сави и Св. Томи. И толико се човек занео да је у својој беседи некако успео да изговори Св. Сова. Опрости ми Боже, али то је било толико комично, да смо скоро попадали од смеха :)

Vladika Atanasije bio kod mene u crkvi sad za Vidovdan. I krece on besedu: "Danas je Vidovdan. To je sve sto je potrebno reci i nema potrebe dalje objasnjavati...".

Pricao je jos narednih pola sata. :D

Једном на сахрани неког чиче, падне букет цвећа са ковчега.

Неки чича крене да дохвати букет, једва се сагне, још теже исправи да врати букет на место.

А докони попови који су били на сахрани, један другом на увце прокоментаришу:

- Види овога, ухватио бидермајер!

Бисери мог аватара

1) " Оче наш који си на небесима

да се свети име Твоје,

да буде ЛОВА твоја

...........................

.............................

владика наш насушни

..............................."

2) " Богородице дјево,

...................................

.................................

Јер си родила чику избавитеља

душа наших. АМИИИИИИН !"

kada svestenik drzi besedu 5 minuta onda dobro besedi , kada besedi do 10 -11 minuta onda je svet covek , a kada predje 11 minuta svi oko njega su svete :D

- provala lokalnog svestenika kada je cuo da se covek obesio - ''Oce to, kuj' sa djavolom ore na dupe drljaci'' 0110_hahaha

Ili kada je proslog leta bio jako suncan dan i na vecernjoj posto je svestenik okadio crkvu celu, i ulazi zena u crkvu i otvara vrata i kaze otvorite vrata malo pogusicete se ovde.... :D covek pored mene je samo poceo da se smeje i da se trese :D :D

Лето као ово сад...Младенци и сватови чекају пред вратима цркве свој ред. Врата се отварају, излази поп, брише зној са чела и каже:

"Не улазите, овамо је пакао!"

Лето као ово сад...Младенци и сватови чекају пред вратима цркве свој ред. Врата се отварају, излази поп, брише зној са чела и каже:

"Не улазите, овамо је пакао!"

.smeha. .smeha. .smeha. .smeha. .smeha. .smeha.

Пре 15-ак година, моја свекрва са својом пријатељицом се додворава нашем пароху; говорећи да су мушкарци супериорнији од ѕена. О. Заре се смешка и одобрава им.

А ја онако пркосно каѕем да ми је заједнички поѕнаник В.К., тек дипломирани теолог, рекао да су пред Богом сви једнаки.

Отац се почеша по бради; па ми одговори:"В. К. то прича онако књишки; тек је изасао иѕ школе, и што је најваѕније ЈОШ СЕ НИЈЕ ОЗЕНИО"

pokojni deda se zvao Jevgenij odnosno u dokumentima Jevgenije

ja tako napisah za parastos, svestenik poceo službu i čujem "rabi tvojeja,...." sve vreme kao da je zensko, mozda je mislio da sam napisao genitiv jednine

vide čovek da se ja komešam i pita"jel muško ili žensko?" "muško"

Пре 15-ак година, моја свекрва са својом пријатељицом се додворава нашем пароху; говорећи да су мушкарци супериорнији од ѕена. О. Заре се смешка и одобрава им.

А ја онако пркосно каѕем да ми је заједнички поѕнаник В.К., тек дипломирани теолог, рекао да су пред Богом сви једнаки.

Отац се почеша по бради; па ми одговори:"В. К. то прича онако књишки; тек је изасао иѕ школе, и што је најваѕније ЈОШ СЕ НИЈЕ ОЗЕНИО"

Поздрав за О.Зарета,живјела сам у КГ и остао ми је у лијепом сјећању.

Нашем драгом попу Пери, који је успут речено веома стар и прилично му дрхте руке, испаде кадилица! Срећа па је била у силазној путањи, иначе.....:)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...