Jump to content
Кирил

пат позиција :/

Rate this topic

Recommended Posts

сретнем девојку на веома баналан начин, и након неког времена постанемо јако блиски.

имамо сличности, мсм доста тога имамо заједничко. но како контам кроз време, као да ме прави будалом. жао ми је што тако мислим, но љубав је чудо :/ сва срећа па се нисам обавезао њој на верност, јер нисмо ни заједно (заправо, тај однос ни не контам хахахахах)

дан пре пријемног за ПБФ, одем код родбине да преспавам. и код њих сретнем једну девојку (дружили смо се читаво поподне) и разумемо се доста. Прелепа је, згодна ту и тамо, паметна је, добра је као особа. једноставно речено, нисам одавно видео такво створење...

и баш смо се заготивили. ова друга, кад одем, биће ми ближе и све, а ова прва коју сам упознао ће ми бити даље, и биће теже је видети.

избор је најгори... мрзим избор... најгоре се сад осећам :/

шта да радим? :(

сретнем девојку на веома баналан начин, и након неког времена постанемо јако блиски.

имамо сличности, мсм доста тога имамо заједничко. но како контам кроз време, као да ме прави будалом. жао ми је што тако мислим, но љубав је чудо :/ сва срећа па се нисам обавезао њој на верност, јер нисмо ни заједно (заправо, тај однос ни не контам хахахахах)

дан пре пријемног за ПБФ, одем код родбине да преспавам. и код њих сретнем једну девојку (дружили смо се читаво поподне) и разумемо се доста. Прелепа је, згодна ту и тамо, паметна је, добра је као особа. једноставно речено, нисам одавно видео такво створење...

и баш смо се заготивили. ова друга, кад одем, биће ми ближе и све, а ова прва коју сам упознао ће ми бити даље, и биће теже је видети.

избор је најгори... мрзим избор... најгоре се сад осећам :/

шта да радим? :(

Nista sine, malo tamo malo 'vamo :D.

Ma sve je lud, jos teenager, jedva punoletan, sve ce da se obaveze na vernost :D.

сва срећа па се нисам обавезао њој на верност, јер нисмо ни заједно (заправо, тај однос ни не контам хахахахах)

Mislim da je naš Kiril već odlučio

Citam pocetni post i ko da sam ga ja pisao. :D

Ma nema tu pomoci na forumu. Sam odluci.

Ako mislis da s nekom od te dve moze da bude nesto - navali.

Ako ti se nijedna dovoljno ne svidja da bi ucinio prvi korak - ok, ides dalje.

Samo nemoj previse da cekas, jer moze da se desi da ti posle bude zao. :)

A i cekanje generalno ubija, jer sve vise i vise razmisljas o tome sta treba da uradis i na kraju nista ne ucinis.

Не, мислио сам на то да ове позиција у којој нам се драги наш брат нашао нема много везе са срцем, јер један други орган тренутно прикупља већи део крви из организма :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...