Jump to content
Guest

Небулозе о ЖРУ и чланова форума са појединих "хришћанских" сајтова

Rate this topic

Recommended Posts

Има и четврто: да кажем своје мишљење о будалештинама, које пласирају они који ни име своје немају. А да тужим - нећу, то би тек била комеНдија.

Заправо, најпре зато што је перфидно обмањивао јавност а у тајности радио на разарању сајта.

Скратио сам цитат, овде говорите о Р. Лазићу.

Дубоко сам уверен да веома, веома грешите у вези тога, али добро, ваша воља.

Форум ко форум..

има своје миљенике ..има своје црне овце...

неке ствари које би се у лајв верзији комуникације решиле за 5 минута...на форуму могу изазивати месецима сукобе...

ево са неким људима.. са форума које знам...и са којима се нисам сложио ни по једној теми...

лакше је пити кафу..него са некима који се слажу с,мном..

а човек би помислио да са њима нема додирних тачака..

е сада...по мени је једина мана...која спречава овај форум..да расте јесте...брзо потезање мача администраторске правде..над форумашима...

осим ако ниси на "правој" страни

Jел мислиш да Вукман стоји за сајта новинар.де или је само текстописац?

Не пише он ове текстове, није он толико писмен...

Али помаже финансијски ово сметлиште од сајта и информационо...

Па шта мислиш, одакле ове информације у тексту све до детаља шта се дешава на форуму, ко је какав итд ?

Пробај да се сетиш ко је толико пута покушавао да пише на форуму и био нанован, и око којих тема се спотоцао...

Четврта примједба зашто овај нишицава има сабљу а прича о миру ?

Кад ме већ прозиваш - немам мач ја, будући да ја и нисам на аватару, него моја крсна слава, Св. архангел Михаило.

Мени мач не треба, ја сам хипик.

:)

Upravo mi je javljeno iz novinar.de be-a da Vatikan ima tajni plan da " provincijskog " popa Ivana postavi za papu zbog neizmernog doprinosa ekumenizmu.Čak će mu i tzv. " crni papa " tj. jezuitski general biti podredjen jer nije dobro odradeo posao.

Špekuliše se da će On biti i poslednji papa jer se nakon toga očekuje ustoličenje antihrista.

Guest - . . .-

Скратио сам цитат, овде говорите о Р. Лазићу.

Дубоко сам уверен да веома, веома грешите у вези тога, али добро, ваша воља.

Хм... када не бих знао и својим очима видео...

Дакле, он је банован са дебелим разлогом. Лично, мислим да је добро да пише, немам ја проблем са тим. Само показује све шупљине таквог погледа на теологију. А заправо, Родољуб и није теолог већ правник и на теологију гледа као на право. А теологија нема никакве везе са правом.

У сваком случају, ово је последња одлука администрације јер Родољуб није показао ни зрно кајања за покушаје разарања заједнице.

Guest - . . .-

Форум ко форум..

има своје миљенике ..има своје црне овце...

неке ствари које би се у лајв верзији комуникације решиле за 5 минута...на форуму могу изазивати месецима сукобе...

ево са неким људима.. са форума које знам...и са којима се нисам сложио ни по једној теми...

лакше је пити кафу..него са некима који се слажу с,мном..

а човек би помислио да са њима нема додирних тачака..

Мислим да ЖРУ много говори о нама самима, како приступамо стварима, колико озбиљно схватамо оно што изговарамо, да ли схватамо да својим писањем некоа повређујемо итд...

Ако неко пљује по мом Патријарху или Епископу, браћу свештенике назива разноразним именима... ја са таквим ни уживо не бих имао шта да причам. У сваком случају, ово место служи да се уживо упознамо. Лично имам радост да многе људе одавде лично познајем и да су ми веома драги пријатељи.

Guest - . . .-

Upravo mi je javljeno iz novinar.de be-a da Vatikan ima tajni plan da " provincijskog " popa Ivana postavi za papu zbog neizmernog doprinosa ekumenizmu.Čak će mu i tzv. " crni papa " tj. jezuitski general biti podredjen jer nije dobro odradeo posao.

Špekuliše se da će On biti i poslednji papa jer se nakon toga očekuje ustoličenje antihrista.

Ако може за почетак да ме исели из куће у којој само Божијим чудом нисмо изгорели:

https://www.pouke.org/forum/topic/18570-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8-%d1%81%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%80-%d1%87%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d1%84%d0%be%d1%80%d1%83%d0%bc%d0%b0-%d0%b6%d1%80%d1%83-%d0%b8-%d0%b2%d0%b5%d1%80%d1%83%d1%98%d0%b5%d0%bc-2012/page__st__60#entry645325

А после нека буде устоличење...

Хе, нажалост има и оних који ће ово што си написао озбиљно схватити... сва срећа па се никада никоме нисам постављао као духовник или тако нешто, него увек као ваш друг и брат...

Мислим да ЖРУ много говори о нама самима, како приступамо стварима, колико озбиљно схватамо оно што изговарамо, да ли схватамо да својим писањем некоа повређујемо итд...

Ако неко пљује по мом Патријарху или Епископу, браћу свештенике назива разноразним именима... ја са таквим ни уживо не бих имао шта да причам. У сваком случају, ово место служи да се уживо упознамо. Лично имам радост да многе људе одавде лично познајем и да су ми веома драги пријатељи.

разумем и слажем се да теба казнити такво писање...све се може лепо рећи..

али често се мач администраторски омакне и по другим стварима..

...а онда дође до ината...и ровоске борбе...

Кад ме већ прозиваш - немам мач ја, будући да ја и нисам на аватару, него моја крсна слава, Св. архангел Михаило.

Мени мач не треба, ја сам хипик.

:)

Морам да те прозивам , наиме чудно ми је да те је новинар.дебе изоставио ...

Guest - . . .-

КО ради, тај и греши...

Оно што свакако знам и ми из Администрације се трудимо, јесте да се држимо максиме: Људе из Цркве не толеришемо онолико колико толеришемо људе ван Цркве.

Ако је неко у Цркви он треба одмах да зна где је граница.

Такође, знам сигурно да се трудимо да увек попустимо. Мислим да и чланови МОРАЈУ да буду свесни места где су дошли. То значи и одговорност. Ако се нешто не допада, постоји начин да се човек обрати. Мени увек може, а може и било којем админу. Све може да се среди. Но, када неко дође овде са намером да поткопава заједницу, мора да зна да неће бити толерисан. То је једноставно тако. Велики труд, време, љубав, знање и на крају новац је уложено у све. Нећемо да допустимо да било ко то исмејава и изиграва.

Не пише он ове текстове, није он толико писмен...

Али помаже финансијски ово сметлиште од сајта и информационо...

Па шта мислиш, одакле ове информације у тексту све до детаља шта се дешава на форуму, ко је какав итд ?

Пробај да се сетиш ко је толико пута покушавао да пише на форуму и био нанован, и око којих тема се спотоцао...

Вукман је био регистрован на свим могућим форумима са православном тематиком, и исто тако и банован са свих. Тај није повезан ни са ким, осим што је човјек потпуна пукотина и трабуња како и гдје стигне.

А ови што су изнијели у тексту са почетка теме, нису они ништа изнијели што се не може видјети са самог форума. Све што су навели тачно, све се види и из самих постова, будући да се овдје људи не крију, тако се и зна њихов идентитет. Тако се зна и ко је о.Иван, и које Валентина, и ко је Аца Богдановић и ко је Лазар Нешић и ко о.Љуба. Једино у чему су погријешили је идентифицирање тебе, будући да су мислили да си Андреј Протић, а уствари ниси. Али нису ни могли знати ко си и шта си, јер немаш нигдје податак који би те могао идентификовати ни на профилу, а чини ми се да ниси нигдје ни износио како се зовеш.

Јесте да они имају сајбер криминалце у својим редовима, али нису ништа изнијели у тексту што већ свако није знао. А да писац текста и не зна много, види се и по томе што је насјео о наводном асистенту са газиместана из 2010, тј. латиничном asistentu, који је био нико други него Вуле краљ свих форума.

Лажу !

Ја нећу никоме да се подређујем.