Jump to content
Guest

Небулозе о ЖРУ и чланова форума са појединих "хришћанских" сајтова

Rate this topic

Recommended Posts

Ljudi poput Ljubiše Kostića, Aleksandra, Ivana,Justinijana, i Dejana(Solomon Kana), sa kojima znam doći u sukob u mišljenju i stavu, koji svojom kulturom i obrazovanjem kako vjerskim tako svjetskim su primjeri ovog foruma.

Kao musliman sa takvim ljudima sam ubjeđen da se može graditi svijetla budučnost među našim narodima.

Moja podrška momcima sa foruma koji su prozvani...

Guest - . . .-

o.Ivane, vi imate svako pravo da tužite autore ovog teksta. Ponovo sam ga pročitala, i sad se nisam nasmejala, već iznervirala. A i odakle nekome pravo da pominje i imenuje vas, vaše kolege i njihove supruge? Čista ljubomora, ali je ovaj put prešla sve granice.

Ма нека их... они само потврђују оно што смо овде и рекли. Уосталом, нема аутора текста. Текст није потписан, анониман је. То говори и о њиховој храбрости...

Но, текст говори колико их је све то погодило у центар. Баш тамо где их највише боли и где је жариште раскола. Свесни су чињенице да свуда могу да пуштају свој отров на интернету (и на телевизији имају своју емисију), али не могу овде, а ово је ипак највећи православни сајт. И то их копка те на овај начин хоће да мене дискредитују код шире јавности.

Но, свако озбиљан у Цркви зна ко је новинар.де и какве битанге стоје иза њега. О томе је причао и Владика Атанастије.

Јој, како су провалили да сам Андреј Протић?!

Сад су ме разоткрили, не знам шта сад да радим... :))))). Ајме мени.:(

А одкуд знају можда сам и Сава Јањић... ;)

Или можда патр. Павле. ;)))

Ипак сам очекивао много већи хард-кор и Сајанс-фикшн завере у овом тексту кад су у путању гастаркобајагери са овог тужног Портала.

Баш су ме разочарали.

Међутим, ово паушално писање показује пар веома важних ствари : да су се већ уморили и полако предали. Капирају људи шта се дешава у Цркви... Али и даље држе оно "старо" да ако си Србин и православац мораш да будеш ипак против некога, па макар то била браћа из Цркве...- Опрелашћеност услед духовне дезорјентације. Тако је то када се не причешћујеш редовно, када ти је Христос негде тамо далеко, не водиш литургијски живот већ политиканерство духовности. Јадне су заиста, јадне те душице које се сакривају под маском анонимности(-ништавности). Потпуно су погубљени - не виде колико су проклети.

Друга лепа и очигледна ствар је да артемити са великом пажњом и ужувањем посећују и читају наш сајт - Богу хвала и има шта да виде, прочитају и науче. Ово је прави Рај за њих ( као и за све) у односу на њихову жабокречинску духовност. Примећују да није све тако црно. Зато је и овај текстић овако благ, рекао бих полустидљив.

Мислим да су потпуно разоружани по питању аргумената, квалитета духовности и морала.

Читајте( нас ) браћо, читајте! Када већ не читате Свето Писмо, Свете Оце и богословље.

Ми смо ту само због Вас. ;)

Guest - . . .-

То је било пре три године на првом ЖРУ Сабору, када смо почели са сајтом... не сећам се шта сам свирао, ипак сам ја бубњар :) гитару свирам само када нема никог бољег или када је уграбим и не пуштам. :)

Иначе, ово је мој некадашњи бенд у коме сам био први бубњар и свирао доста дуго:

Човјече, ал ови са параноидном анксиозношћу прате све од слова што се пише на ЖРУ.

Право је да се човјек чеше гдје га највише сврби.

чуј прате, учествују и пишу :)

Guest - . . .-

Овде је заиста свако добродошао и има право да изнесе свој став. Али, ако вређа, омаловажава, квари општу атмосферу, уноси немир и раздор међу чланоством, ствара атмосферу обмане итд... биће удаљен са форума као што су били удаљени они које су овде навели. И многи други...

Ово је био и биће црквени сајт и место разговора људи из Цркве међусобно као и са свима онима који нису у Цркви ширежи позитивно расположење и енергију. Другим речима, ми као људи Цркве имамо шта да поручимо људима 21. века. То радимо и радићемо...

Другим речима, ми као људи Цркве имамо шта да поручимо људима 21. века. То радимо и радићемо...

Тако је оче!

Они би од Цркве да направе музеј или фарисејску синагогу...

Остаће им ипак само парасинагога. ;)

Нека се сликају са њом.

Упамтите само ово : они имају жабокречину од духовности.

Ништа позитивно и душекорисно нећете наћи код њих! ( ето шта их је Артемије научио у духовности!)

Само - СМРАД!

( почео сам као св. Јустин Ћелијски да говорим! :€ )

СМРАД - СМРАД - СМРАД !!!

вечити претендент на градску парохију

KAKVI CAREVI

LOL LOL LOL

Каже један ћале једном мом другару пре 2000. (ово насупрот оној научно-образовној емисији "после 2000."):

"Ти си бре одлепио, да појачаш мало с` тај лепак!"

Тако и ови са Новинара.де. Одавно су одлепили, требало би мало да појачају :)

Исто ми се чини да њима много годи, као наркоману дрога, да сада читају шта се пише о овим њиховим квалификацијама. Што се више буде писало, они ће бити задовољнији.

Тако да хајде сад након што смо прочандрљали да су ова њихова писања глуперај, да ову тему заборавимо као лањски снег. :)

Исто ми се чини да њима много годи, као наркоману дрога, да сада читају шта се пише о овим њиховим квалификацијама. Што се више буде писало, они ће бити задовољнији.

Тако да хајде сад након што смо прочандрљали да су ова њихова писања глуперај, да ову тему заборавимо као лањски снег. :)

Па, јел знаш коме лику са таквом неуро-мазохистичком психологијом може само да годи и прија овако нешто, а налази се у земљи одакле је и "управа" овог побожног и преподобног сајта ?

Па, јел знаш коме лику са таквом неуро-мазохистичком психологијом може само да годи и прија овако нешто, а налази се у земљи одакле је и "управа" овог побожног и преподобног сајта ?

Koм лику?