Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Кирил

Геј ген: мит или стварност?

Recommended Posts

Ti ne razumeš, on se suštinski oseća kao Amerikanac.

A reci mi šta je to u čoveku što određuje njegovu nacionalnost eto, i što se ne može promeniti, koliko god se trudio?

Па добро, свака част. Питај га за 5 година.

????

Шта није јасно? Навео сам ти и примере. Јел треба да идем по жутој штампи још да ти листам?

Шта није јасно? Навео сам ти и примере. Јел треба да идем по жутој штампи још да ти листам?

Ne znam da li se namerno praviš lud, ili se ponašaš bezobrazno ili šta je u pitanju.

Seksualna aktivnost nije jednako seksualna orijentacija.

jedan lik kojeg znam bi rekao onaj što sam te j**o! xD

Пријављујем ову поруку администрацији, ево први пут сам тужибаба на форуму.

Атеисто то је твој ниво.

Честитам за боље и ниси, простачино балканска.

Пријављујем ову поруку администрацији, ево први пут сам тужибаба на форуму.

Атеисто то је твој ниво.

Честитам за боље и ниси, простачино балканска.

:291291291:

wtf? Nadam se da se zezaš.

Citirao sam njega, nisam to ja tebi rekao, lepo i "xD" stoji na kraju.

Idi prijavi mami. 138999

Ne znam da li se namerno praviš lud, ili se ponašaš bezobrazno ili šta je u pitanju.

Seksualna aktivnost nije jednako seksualna orijentacija.

Опрости што сам луд и неук. Опет: изгледа да је врхунац безобразлука имати мишљење са којим се ти не слажеш, ма колико то мишљење било засновано на аргументима. Али нећемо нападати аргументе, него вређати саговорнике.

Онда се сексуална оријентација мења са сексуалном активношћу. Ако ја сад натегнем овцу, то значи да сам зоофил. Врло просто. Јер да нисам имао таквих нагона, не бих то урадио. Ако опет будем са мушкарцем, педер сам. Не могу да кажем да сам хетеросексуалац ако спавам са мушкарцима. Нити да сам хомосексуалац ако спавам са женама.

Нити могу да кажем да је то посебна биолошка датост ако сам у стању да мења оријентацију у зависности од расположења.

Da, imam.. Sećam se dobro pederovog udarca po glavi kad sam bi klinacc. Mi učenici tad zanata, a peder matori tip pa je voleo da nas maltretira. Da je gej saznali smo tek kasnije.

Da, dobio si udarac zato sto je bio gej. Jer takvi su gejevi, vole da udaraju i da biju. Da povredjuju i da se izivljavaju.

Da nije bio gej nikada te ne bi udario, NIKADA!

Опрости што сам луд и неук. Опет: изгледа да је врхунац безобразлука имати мишљење са којим се ти не слажеш, ма колико то мишљење било засновано на аргументима. Али нећемо нападати аргументе, него вређати саговорнике.

Nisam hteo da gledam nadole.

Svako dobro, vozdra. tanning

Ајд прочитај поново, па пиши. Рекао сам СУШТИНСКИ. А шта то значи? Колко год да се ти трудио да се осећаш као Американац, знаћеш да си Србин, ма колико ти Срби смрдели и ма колико се од Срба гадио. Што се мене тиче, буди Папуанац, буди и Џедај, али то не мења оно што ти у суштини јеси.

Не разумем, ако би ти неко доказао да си као беба усвојен из Енглеске, ти би заправо схватио да се цео живот суштински осећаш као Енглез? Или си се осећао као Србин, а сада ће то сазнање потпуно да промени оно што ти јеси?

Које су то суштински различите особине које имају Срби и нико више и које их разликују од свих других националности?

Не разумем, ако би ти неко доказао да си као беба усвојен из Енглеске, ти би заправо схватио да се цео живот суштински осећаш као Енглез? Или си се осећао као Србин, а сада ће то сазнање потпуно да промени оно што ти јеси?

Које су то суштински различите особине које имају Срби и нико више и које их разликују од свих других националности?

То би значило да си суштински Србин. Исто као када би отишао у Енглеску остао би суштински Србин. Исто као када би српску бебу усвојили Енглези, она би била суштински Енглез. Или када би Енглез дошао у Србију, остао би суштински Енглез, са енглеском културом, великим делом начином говора, са разним особинама које је покупио као свој генотип средине. Ено ти га Тимоти Бајфорд :)

Поента приче није да је нација биолошка категорија, него да хомосексуализам то није.

Чојство и јунаштво на делу. :)

А тек што је очување породице - ћерка ти је лезбо, одрекни је се, сачувај породицу!

Искрено веће су шансе да су мормони, сатанисти, муслимани, сајентолози, адвентисти.. него атеисти. :)

Мора да знаш нешто што ми не знамо - чим спомињеш чојство и јунаштво.

Или - не знаш ништа више од онога што си прочитао ?

Сигурно ти није непознато да и деца умеју да буду насилна према мајци, оцу, или можда у овом случају према оба родитеља ?

Јел ти промакло ко је звао полицију ?

Мајка.

Шта се, конкретно, десило можда и не сазнамо....

Очигледно је да се ради о насиљу у породици.

Елем, када смо код насиља у породици - могао би да свратиш до неке сигурне куће у Нишу и направиш анкету. Да ли је муж насилник хришћанин, условно - мормон, муслиман, сајентолог, адвентиста...........

Верујем да би те резултати анкете запрепастили - сви до једнога су атеисти ( безбожници ).

Ако нађеш једног од насилника који то није - јави.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...