Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Sir Oliver

Зашто ме је циганка проклела?

Оцени ову тему

Recommended Posts

ja sam jednoj ciganki na ulici odbrusio kad sam vido da tera uplakano detence ko stoku ispred sebe sa ostrim prutem, jos se nesto i bunila, e pa nece moci u mojoj ulici idi4qejsizd 0102_laugh

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Нада се да ћеш после да је нађеш и платиш да ти скине клетву - 1000 проклетих људи дневно, и нека се једном деси случајно нешто лоше, ето можда њој парица. :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

7 година среће, колега :) Или ако си под клетвом, онда ти само скине клетву. Ако после скидања клетве хоћеш и 7 година среће, мораш опет :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Хахаха, хвала колега, ништа онда, пожелећемо најбољу срећу Сиру и да нам јави како је прошло. :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Zato sto je pomislila da si volonter koji sprovodi inkluziju Roma, a ona je Egipcanka i reaguje ''na mah'' kad misli da neko nasrce na njen nekulturni i krasni identitet.

Htela je da te saplete da padnes, na licinom mestu, da ispustis kesu punu namirnica sto si pazario u ''Rodi'', da ona pritrci i pocne da te cisti od prasine, a ti besan odbijes, okrenes se i odes uz reci, ma, idi bestraga...

A njoj ostane kesaa...:D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...