Jump to content

Догађаји у овчарско-кабларском манастиру Вазнесење Господње

Оцени ову тему

Препоручена порука

Ма дааааааааа... како да нееее.. само још ниси одговорио, које те је године тата одвео у Швајцарију???

не мораш мени истину рећи, битно је да ти знаш

ја нећу да разговарам сам дјецом ратих дезертера!

Отац Александар је одлично примјетио, дискусија губи сваки смисао, нарочито кад о вјери и српству причају они који нагуле кад звизне први метак, некад и раније!

Мој отац није ратни дезертер, већ је отишао као стручни инжњинер 1990 у Швајцарску да ради. Али те твоје лажи само показују како те погађа истина...ајде јуначе, ајмо на љето заједно на барикаде?Ајмо да примимо раме уз раме који пендрек од КФОР-а и да прогутамо заједно сузавац?Ако хоћеш, јави ми се!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 931
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Као прво, јасно се види да ови силни бранитељи "вере православне" немају појма ни шта раде, ни кога и од кога бране, ни за ким иду... а ли једино знају да треба да буду ту и да стварају хаос на славу

Да се само потсетимо а ко не зна и да прими к знању... Артемије , и док је био епископ СПЦ, НИКАДА НИЈЕ СЛУЖИО У ХИЛАНДАРУ.. нити у било ком другом Манастиру на Светој Гори изузев ''чувеном'' (знамо

На ихтусу се крљају око преласка монахиња код Артемија. Извјесни Калуђер је у међусобном препуцавању дао сјајну дијагнозу шта се код њих заправо дешава: Хахаха, генијално.

Ако ниси упознат: Идем на Литургију у Швајцарској и у Бијељини. Никада ниса био у катакомбама. Али ми нико не може забранити да имам одређене симпатије према Артемију.

Љубав нема памет - каже се у лесковачком крају. Само, колико су те твоје симпатије образовске? Лепо кажу да је у једном проценту случајева хомофобија уствари прикривена, латентна хомосексуална склоност. О, Боже саклони...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Дечко, телевизијски прилог није доказ. То је трућање, разумеш? То је оно што се добије сваки пут кад ти помислиш да си рекао нешто паметно. Иди, пласирај и вади катетере по старачким домовима, и пусти паметне људе на миру.

Отиђи у Требиње и питај народ шта све знају...

Моја поента овог снимка је била, да СПЦ никада није ни истражила дал ту има истине или не, као и у случају Пахомија. Али ето, дјеца од 10 година су лажови и клеветници, зли дјечаци...а златни добри владика...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Семберац пази мало шта пишеш.

Шта је сад?Јел те нервирам?Ко ти је крив да се упусташ у расправу са мном када знаш да ће те истина заболити?Ти мене можеш бановати ако ти сметам, само немаш аман баш никакве основе за тако нешто.

:)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Отиђи у Требиње и питај народ шта све знају...

Моја поента овог снимка је била, да СПЦ никада није ни истражила дал ту има истине или не, као и у случају Пахомија. Али ето, дјеца од 10 година су лажови и клеветници, зли дјечаци...а златни добри владика...

Значи, сад од +Григорија, одосмо на другу страну... Јесте, ми живимо у Матриксу, само ти си изабрао да останеш унутра, да једеш своју гастарбајтерску шницлу и да својом "памећу" доказујеш како је незнање једно велико блаженство. А видиш, такви су најопаснији. А што се сузавца тиче, дечко - ја сам га гутао кад сам 2004. бранио главни град своје земље од надрогираних и напаљених скотова; кад су момци из моје јединице, синови из честитих српских кућа, поштени сељаци, студенти и радници, страховали за свој живот, јер смо били под страховитим притиском дрогираних и размажених образоваца и друге навијачке размазотине (они што их издржавају родитељи, што су професионлани кладионичари - све врлински момци), када ја нисам спавао 38 (и словима: тридесет и осам сати), кад сам зарадио хипертензију и тако даље и тако даље... Несрећници...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

жао ми је што не могу спамовати сопствени форум, али нека биће прилике да се објасним на темам које ћеш не сумњам покретати као исваки пут кад нам дођеш...питам се како мој није отишао?

пс. узнапредовао си мало, прије те било пуно лакше испровоцирати :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Значи, сад од +Григорија, одосмо на другу страну... Јесте, ми живимо у Матриксу, само ти си изабрао да останеш унутра, да једеш своју гастарбајтерску шницлу и да својом "памећу" доказујеш како је незнање једно велико блаженство. А видиш, такви су најопаснији. А што се сузавца тиче, дечко - ја сам га гутао кад сам 2004. бранио главни град своје земље од надрогираних и напаљених скотова; кад су момци из моје јединице, синови из честитих српских кућа, поштени сељаци, студенти и радници, страховали за свој живот, јер смо били под страховитим притиском дрогираних и размажених образоваца и друге навијачке размазотине (они што их издржавају родитељи, што су професионлани кладионичари - све врлински момци), када ја нисам спавао 38 (и словима: тридесет и осам сати), кад сам зарадио хипертензију и тако даље и тако даље... Несрећници...

И не чуди ме да си учествовао у злочину против сопстеног народа. Нису то наркомани били, већ часна србска омладина. Док ја идем на барикаде да браним Космет од окупатора, ти си угњетаво сопстени народ!И немој више да ми било шта мудрујеш о Православљу, јер твоја професија је у том тренутку теби била важнија од правде!Јадно је када је некоме кора хљеба изнад Православља и Србства!Сутра ћеш тако и геј параду обезбјеђивати као што си тада обезбјеђиво џамије и амбасаде!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Шта је сад?Јел те нервирам?Ко ти је крив да се упусташ у расправу са мном када знаш да ће те истина заболити?Ти мене можеш бановати ако ти сметам, само немаш аман баш никакве основе за тако нешто.

:)

Ма, нај си бољи... Видели смо већ да логику не признајеш, видели смо да признајеш само суд своје партије... Има дијаспора и гастарбајтери. Ти си ово друго.

Вас фир ајн љаљ...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

жао ми је што не могу спамовати сопствени форум, али нека биће прилике да се објасним на темам које ћеш не сумњам покретати као исваки пут кад нам дођеш...питам се како мој није отишао?

пс. узнапредовао си мало, прије те било пуно лакше испровоцирати :)

И да јесте мој отац дезертер, какве то везе са мном има?Јел он одговара пред Богом за себе?Јел ја одговарам за себе?

Али ето, имаш жељу да ме провоцираш, али џаба ти је трудити се. Овог пута ме нећете тако лако отјерати са форума, али нећу ни ја много писати као прије.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ма, нај си бољи... Видели смо већ да логику не признајеш, видели смо да признајеш само суд своје партије... Има дијаспора и гастарбајтери. Ти си ово друго.

Вас фир ајн љаљ...

Аутошовинисто, смири се мало са увредама:)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

И не чуди ме да си учествовао у злочину против сопстеног народа. Нису то наркомани били, већ часна србска омладина. Док ја идем на барикаде да браним Космет од окупатора, ти си угњетаво сопстени народ!И немој више да ми било шта мудрујеш о Православљу, јер твоја професија је у том тренутку теби била важнија од правде!Јадно је када је некоме кора хљеба изнад Православља и Србства!Сутра ћеш тако и геј параду обезбјеђивати као што си тада обезбјеђиво џамије и амбасаде!

Врлински колко и ти. Јасно. Дечко, кад ово будеш носио на руци:

arm.jpg

причај о српству

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Шта кажеш Моцарте на постер? :) Морао сам да га склопим по први пут.

ХАХА

одличан... ево и ја реплицирам ако бих морао да изаберем један од свих које сам направио-то је овај... мало сам променио дизајн ал поруку сам већ правио раније а перфектна је за ситуацију о којој се на овој теми разглаба

greh-je-slep-2.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Врлински колко и ти. Јасно. Дечко, кад ово будеш носио на руци:

arm.jpg

причај о српству

Јаке ми ствари. Каква је то војска која 2004 није отишла на Косово да брани народ?Знаш ко је одбранио Митровицу?Образ, студенти из Митровице, заједно са Епархијом рашко-призренском (преко СНВ-а).

Такви као ти су и 1937 пребијали владике и свештенике на крвавој литији...који нису знали да одбију дужност, јер им је дужност била изнад Христа, као и теби те 2004. године.

Чега се паметан стиди, будала се поноси!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...