Jump to content
Guest Светлана

Питајте Администрацију

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest Светлана

Помаже Бог! Добро дошли на Православни мисионарски форум ЖИВЕ РЕЧИ УТЕХЕ. Форум ради у оквиру Православне интернет презентације Храма Светог Јакова, брата Господњег.Сва питања у вези форума можете постављати модераторима форума на овој поруци или постављати теме у вези форума на подфоруму Наш форум.Хвала.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Guest Alefshin

Дакле, сајт и форум раде са благословом Епископа шумадијског Г.Јована, што нас наравно позива на одговорност када је учестововање у питању.

Pomoz Bog, pa evo da pitam gde bi se mogla postaviti tema  Žena u hrišćanstvu, ili uloga žene u hrišćanstvu ili kako god je već moderatori nazivali.na probnom forumu čini mi se da je bila tema Pitajte sveštenika..ili pitanje pastiru, mislim da je  to dobra temaSvako dobro u daljem radu winter

Христос васкрсе! Радујем се почетку рада овог благословеног форума. Ја стартујем са својим правим именом: Александар (неку браћу је мој никнејм Емануил саблажњавао...па је боље овако).Нека Бог да да свима овај форум буде на духовну корист, мир, радост, уцрковљење и спасење. Са нама Бог!

Upravo tako Aleksandre, neka nam služi na duhovnu korist, mir, radost i  Ljubav, na spasenje jer bez bližnjeg se niko sam ne može spastia oni koje niknejm sablažnjava...kad čovek hoće da pronađe trun on će ga pronaći pa i u najčistijoj i najbistrijoj vodi winterp.s. jel ovde dozvoljeno ženama da pričaju dok muškarci govore winter

p.s. jel ovde dozvoljeno ženama da pri?aju dok muškarci govore winter

??? ?? ???????? ?? ???? ?????, ??????.  winter
Uz Božiju pomo? Svetlana :)Upravo sam ju?e opomenuta od jednog monaha da u Sv.Pismu piše...dok muškarci govore, žena mora da ?uti..e zato me zanima tema o Ženi..zna se gde i kada žena ?uti...a kada govori :)

Guest Alefshin

Марија, можете поставити ту тему на Црква и друштво нпр., не морамо се строго и слепо држати неких оквира кад су теме на подфорумима у питању.Што се тиче полова, гледали смо да имамо што већи број модератора мушког и женског пола јер желимо да привучемо и једне и друге на форум.

p.s. jel ovde dozvoljeno ženama da pri?aju dok muškarci govore :)

?? ?????, ???? ??? ??? ????? ???? ?? ??????... winter???? ?? ?? ?? ?????... winter
?????, ???? ???? ?? ???????, ?? ?? ?? ????? ? ?? ??????? :)mene je teško naljutiti, uglavnom se rastužim na takve komentare...

Guest Alefshin

Нема потребе за жалошћењем, то је само шала. Поштујем ја мудру реч, ма од кога била, од мушкарца или жене...

p.s. jel ovde dozvoljeno ženama da pri?aju dok muškarci govore :)

?? ?????, ???? ??? ??? ????? ???? ?? ??????... winter???? ?? ?? ?? ?????... winter
?????, ???? ???? ?? ???????, ?? ?? ?? ????? ? ?? ??????? :)mene je teško naljutiti, uglavnom se rastužim na takve komentare...
Oh nisam mislila na Tebe :)mislila sam na sve one koji kažu...ma šta ti razumeš ženska glavo...ako ja ne razumem a ti razumeš trebalo bi mi objasniti zar ne?jer...kome je više dato od njega se više i traži...sluga sam ja ...sluga si ti...zato me atkve re?i žaloste posebno kada poteknu iz usta sveštenih lica jer...nije cilj vere da uplaši mirjanina te ga udalji od crkve, Crkve i Boga, ve? da Ljubavlju, razumevanjem i poštovanjem približi ljude Bogu, da im pomognu da prona?u svoj put...jer na kraju krajeva Bog je u svima, ali da li smo svi u Bogu

Guest свештеник Иван Цветковић

Драги мој брате Александре, овде можеш говорити о теологији онако како то говоре свети Оци без бојазни да ће те осуђивати модератори. Лепо би било да погренеш и подфоорум на ту тему, а могли би да те поставимо и тамо где је Питајте.Још те молим, ако можеш постави предавања Владике Игнатија, оно је заиста штета да људи не чују. Лично, ја сам се одушевио и много тога научио. Велики поздрав за све чланове.

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.