Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Зосима

Важно, вакцинација деце

Оцени ову тему

Recommended Posts

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Poludecu od tih vakcina,moj sincic je posle MMR vakcine bio bolestan citava dva meseca i sad je opet bolestan,posle Pentaksima je zaradio upalu pluca,to je bilo prosle godine i sta ja sad treba da radim??? Da ga odvedem na revakcinaciju i strahujem sta ce sledece da mu se dogodi ili da eskiviram pa sta nam Bog da...Doktorka je za divno cudo tu njegovu bolest (maratonski bronhitis) upisala kao reakciju na vakcinu.

Да, не зна човек шта да ради. Свака вакцина носи опасност 1:1.000.000 да дете остане инвалид, рецимо, или да му се деси нешто друго лоше. Исто и вакцине за одрасле. А опет заиста немамо ни представу шта би било кад не бисмо вакцинисали дете, јер 99,999999% родитеља данас вакцинише децу, тако да не можемо у пракси да сретнемо случај невакцинисаног детета, да бисмо знали како реагује на одређену болест.

У сваком случају, стиснеш зубе и помолиш се. "Пресвјатаја Богоодице, во времја живота мојего не остави мене, человјеческому предстатељству не вовјери мја, но сама заступи и помилуј мја".

Skoro sasvim,jedino BeSeŽe u porodilistu.Deca su sasvim zdrava,ne piju antibiotike i nemaju vecih zdravstvenih problema,alergije,ekceme itd.Tu i tamo po neka blaza prehlada.

Колико такве деце познајете?

Зар није законски обавезна вакцинација?

Како су та деца избегла вакцине?

roditelji potpisu da ne zele da im deca primaju vakcine

posle je mali problem kad treba da se deca upisu u skolu ,(za upis traze sve vancine),ali i to moze da se resi :)

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах