Jump to content

Писма светог Игњатија Богоносца (пдф)

Оцени ову тему

Препоручена порука

Писма свештеномученика Игњатија Богоносца, Епископа Антиохијског.

Београд, 1872.

Предговор Митрополита србског Михаила.

http://www.scribd.co...атија-Богоносца

Христос Воскресе!

Овај део Православне берзе Форума ЖРУ био је, колико сам ја схватио, замишљен као место за поклањање штампаних издања књига (и евентуално музичких дискова, икона...)

Међутим, пошто видим да се поклањају и електронска издања књига, онда ево и ја да скромно допринесем...

Хтео сам само да дам једну кратку напомену. Када купите књигу она је ваша својина и можете слободно да је поклоните. Тиме чините добро дело. Али са књигама у електронском облику ствари стоје нешто другачије. Књига коју овде можете да преузмете је у ЈАВНОМ ДОМЕНУ. То значи да на њу нико нема ауторска права и да можемо слободно да је делимо.

Не треба да заборавимо да књига, музичко дело, слика или било који други креативни производ неког појединца или групе по закону постаје ЈАВНИ ДОМЕН 70 година након смрти аутора (ако је реч о ауторском делу из области књижевности, музике, сликарства...), или преводиоца (ако је реч о преводу), или извођача (ако је реч о извођењу нпр неке композиције)...

Младен

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...