Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Guest о. Агапије

Новак Ђоковић - многаја љета

Оцени ову тему

Recommended Posts

znas sta je glavni problem sto ljudi nece da daju pare, pored cicijasluka, je to sto u ovoj lopovskoj drzavi ne mozes znati dal ce te pare sto posaljes da zavrse tamo gde treba ili u dzepu nekog ljigavca, e to je problem sa svim tim ziro racunima i "dobrotvornim" organizacijama

dok je bila ona fora sms za jedan obrok, slao sam ali i dalje nisam bio siguran kojim kanalima i gde te pare idu i ko to organizuje itd.

sto recimo neko od pravih hriscana sa ovog foruma ili ceo forum ne organizuje dobrotvorni fond, ali da se tacno ima na uvid gde i kako pare idu tj treba nam neki garant, pa da vidis kako bi to onda lepo funkcionisalo

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nole dobro radi, i nije svaka pomoć samo u dinarima, dolarima i evrima. E Srbi....

Tacno,dobro za sebe.Mozda Japancima nije potrebna finansijska pomoc,al Srbima svakako jeste....pogotovo onim na KiM,sirocicima,bolesnim,invalidima..itd

E ,Dragance.... :)

Mi Srbi generalno stalno ocekujemo pomoc od nekoga kao da smo bogalji. Zvrtanje rukava i rad prijatelju. Nije Djokovic nasledio Kosmet da je samo on u obavezi da pomaze dole. Srbi godisnje popuse milijarde dolara verovatno a niko se ne seti da odvoji kutiju cigara za Srbe na Kosmetu.

:cheesy:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mislim da je Djokovic veliko ime u svetu tenisa i sporta da bi se plasio izjave svog nacionalnog identiteta.Uostalom,kakav je to patriota,koji se boji jasno i glasno ispovedati oko svojih korena??! Citas li ti sebe,hoce li jednog dana radi svog licnog uspeha pristati da igra  na turniru ciji bi moto mogao da glasi"Za albansko Kosovo"???

Mene samo zanima sta je konkretno i gde taj covek uradio u dobrotvorne svrhe?? Podseca me na fariseje,koji su izasli na gradske trgove da ih ljudi vide gde poste.Tako i on,zamisli jbt velike podrske staviti flaster i to pred celim svetom....Ili jos bolje kad oni bilmezi iz holivuda organiziraju zurke i orgije pod geslom"za gladnu decu afrike"...puno znaci deci iz Afrike sto je Bred u drugoj pozi sasio medj rogove Andju il popio koktel od 1000 dolara.Tako i Japancima bas znaci Djokovicev flaster i carape....

Постављена сликаSve je to ista bagra,bez trunke casti.Ngradno pitanje,ova fotografisanjeje vredno koliko turnira?  :cheesy:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mislim da je Djokovic veliko ime u svetu tenisa i sporta da bi se plasio izjave svog nacionalnog identiteta.Uostalom,kakav je to patriota,koji se boji jasno i glasno ispovedati oko svojih korena??! Citas li ti sebe,hoce li jednog dana radi svog licnog uspeha pristati da igra  na turniru ciji bi moto mogao da glasi"Za albansko Kosovo"???

Mene samo zanima sta je konkretno i gde taj covek uradio u dobrotvorne svrhe?? Podseca me na fariseje,koji su izasli na gradske trgove da ih ljudi vide gde poste.Tako i on,zamisli jbt velike podrske staviti flaster i to pred celim svetom....Ili jos bolje kad oni bilmezi iz holivuda organiziraju zurke i orgije pod geslom"za gladnu decu afrike"...puno znaci deci iz Afrike sto je Bred u drugoj pozi sasio medj rogove Andju il popio koktel od 1000 dolara.Tako i Japancima bas znaci Djokovicev flaster i carape....

Постављена сликаSve je to ista bagra,bez trunke casti.Ngradno pitanje,ova fotografisanjeje vredno koliko turnira?  :cheesy:

Mene zanima sta su ostali uradili? Koliko i kada smo dali prosjaku? Koliko smo ih nahranili a koliko nismo ni pogledali. Sta imam da brinem o Djokovicu, dosta mi je brige oko mene.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Постављена сликаSve je to ista bagra,bez trunke casti.Ngradno pitanje,ova fotografisanjeje vredno koliko turnira?  bliss jeeee

Mene zanima sta su ostali uradili? Koliko i kada smo dali prosjaku? Koliko smo ih nahranili a koliko nismo ni pogledali. Sta imam da brinem o Djokovicu, dosta mi je brige oko mene.

Jos jednom  facenew22222222

A veceras cu da navijam za Djokovica...  bliss jeeee

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Немој тако. Финансирао је тениски терен у Звечану, који су општинске власти уништиле из непознатог разлога.  confused :cheesy:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ау колико болесно може да скрене тема. joooj joooj joooj

чек да поновим што је мој брат реко: људи муве.  prstgore

да сам нека власт, сад би лепо очистио ову тему  4chsmu1

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mene samo zanima sta je konkretno i gde taj covek uradio u dobrotvorne svrhe??

http://www.sportske.net/vest/tenis/novak-djokovic-donirao-milion-dinara-deci-nase-srbije-25498.html

ZADOVOLJAN??? Mozda ces i ovde naci nesto lose!

Pomagao je, pomaze i pomagace, a ti probaj da i u tome nadjes nesto lose. Uostalom gde pise da mora da pomogne. Nije sve ni u novcu, ZAPAMTI!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

http://www.sportske.net/vest/tenis/novak-djokovic-donirao-milion-dinara-deci-nase-srbije-25498.html

Pomagao je, pomaze i pomagace, a ti probaj da i u tome nadjes nesto lose. Uostalom gde pise da mora da pomogne. Nije sve ni u novcu, ZAPAMTI!

A sto ti to meni pokajnice govoris da nije sve u novcu,sto ne kazes onima koji ga imaju??? 0102_laugh Dakle slazemo se da je ipak srce u pitanju.Okorelo 0409_feel

Ne ,nisam zadovoljan.To je manje od 10 000 eura!Suvisak,kako bi reko Gospod. 0102_laugh

Pljuvaci,go! stadaradim

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

A sto ti to meni pokajnice govoris da nije sve u novcu,sto ne kazes onima koji ga imaju??? 0110_hahaha Dakle slazemo se da je ipak srce u pitanju.Okorelo greengrin

Ne ,nisam zadovoljan.To je manje od 10 000 eura!Suvisak,kako bi reko Gospod. prstgore

Pljuvaci,go! greengrin

Gde pise da mora da pokloni novac bilo kome???

Davao je i vise, ZNAM TO ODLICNO, zato ga i branim! Veliki je covek za razliku od svog oca i strica...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

A sto ti to meni pokajnice govoris da nije sve u novcu,sto ne kazes onima koji ga imaju??? greengrin Dakle slazemo se da je ipak srce u pitanju.Okorelo greengrin

Ne ,nisam zadovoljan.To je manje od 10 000 eura!Suvisak,kako bi reko Gospod. 0110_hahaha

Pljuvaci,go! greengrin

Gde pise da mora da pokloni novac bilo kome???

Davao je i vise, ZNAM TO ODLICNO, zato ga i branim! Veliki je covek za razliku od svog oca i strica...

Ееее, немо' Срђана да ми дираш... prstgore  :cheesy:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...