Jump to content

Рашчинјени епископ, сада монах Артемије има емисију на ТВ ДУГА

Оцени ову тему

Препоручена порука

http://www.rtvduga.com/na-putevima-gospodnjim-episkop-artemije/

Прегледај: Почетна / Емисије, Истакнуто / НА ПУТЕВИМА ГОСПОДЊИМ – ЕПИСКОП АРТЕМИЈЕ

НА ПУТЕВИМА ГОСПОДЊИМ – ЕПИСКОП АРТЕМИЈЕ

Написао ceca дана март 28, 2012

У склопу емисија „Православље данас“ имаћете прилику да видите мини серијал са Његовим Преосвештенством Епископом Рашко-призренским Артемијем – под називом „На путевима Господњим – Епископ Артемије“. Почев од 31 марта, сваке суботе и недеље од 08:00 часова и у репризним терминима: четвртком и петком од 12:00 часова.

Епископ Артемије говориће о актуелним темема – као што су екуменизам и унијаћење а имаћете прилику да видите Свету архијериску литургију одржану у Љуљацима у Прву недељу Православља ако и анатему која се чита те недеље.

Неко би требало да реагује и спречи ово безакоње. Ова Телевизија Дуга се гледа свуда преко кабловске а има је и на Сателиту.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

"као и анатему која се чита те недеље"

Анатема је изгледа постала ако не битнија, а онда у истом рангу са Литургијом. Анатема је изгледа постала суштина и смисао Литургије.

Подели на овим сајтовима

А који је то ђакон Авакум расколник ?

............

Није ново али може бити опасно, ТВ је и даље најјачи медиј у свету, то гледа прост свет, за разлику од интернета (овде додуше има доста простака, али то је различито од простог света).

Плус та телевизија је у сваком кабловском пакету и на Сателиту.

Ако се то дозволи, предвиђам неколико хиљада нових следбеника (плашим се да би број био и много, много већи) и јачање те секте.

Подели на овим сајтовима

• Гости

Како ми из АС да зарадимо анатему?

Постоји једно питање о којем сам размишљао још док сам био верник и сад ћу да отворим тему за то, а баш се тиче Артемија, ђакона Авакума и Мираша Дедејића и осталих расколника.

Анатему може да заради само онај ко је у Цркви. То анатема и значи - одвајање од Цркве.

Подели на овим сајтовима

• Гости

Чувено "православље" и његова одбрана заједно са астролозима. Веома занимљиво... иначе човек који води ову емисију Ђорђе Таракчија је свакако недовољно обавештен о свему што ради, а види се да нема ни основна знања о Цркви. Због тога има свог "асистента и побратима" (шта год значило то побратим- свакако да и то нема везе са Црквом јер ми нисмо побраћа и посестре већ браћа и сестре) који је написао неку књигу о Његошу и користи ову емисију за промоцију исте.

Мало сам прегледавао сајт дотичне телевизије и све ми је било јасно. Непрофесионалност, програм намењен људима којима одговара мешавина "православља и астрологије" за срећну будућност...

Но, мени је већи проблем у свему што је у 100-ој емисији гостовао Епископ Цркве који је благословио ово и који се такође сматра "стубом Православља" (мада не знам чиме је заслужио тај епитет, не знам које је то дело иза себе оставио али нека, епископ је...). У сваком случају, верујем да људи који раде ову емисију мисле да раде праву ствар. Не знам да ли им је неко рекао да то не раде већ да раде на урушавању СПЦ? Можда им је исти тај Епископ који је гостовао у стотој емисији то рекао? Или није?

Подели на овим сајтовима

Ништа ново. Иста телевизија која има ''професионалне'' астрологе, који предвиђају будућност...

ххахаха..

када си се тога дохватио ...90% телевизија има астрологе....

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...