Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

RYLAH

Теорије завере

Оцени ову тему

33 члановâ је гласало

1. 1. Ко влада светом?

• Масони/Илуминати
      9
    • Ванземаљци
      1
    • Папа
      0
    • Британска краљица
      0
    • Вампирске краљевске лозе
      1
    • Огромни гуштери
      10
    • Неко толико мрачан да чак ни заверолози не знају за њега
      12

Recommended Posts

Београду је указана велика част, а и економски је добро - замислите само колико ће браћа да потроше на кока-колу и пљескавице... :)

Београду је указана велика част, а и економски је добро - замислите само колико ће браћа да потроше на кока-колу и пљескавице... :)

Ја се извињавам брате, али немој да мешаш пљескавице и хамбургере :)

Каква глупост а баш ме заинтригирао наслов.

МАсони су бре прднули у чабар и распали се на мелеон фракција, кад су почели код мене по селу да агитују ко јеховини сведоци онда вам је јасно докле су дотерали.

Али зато ми просвешчени имамо веома стабилну и утицајну удругу, јел тако Аквиљо!

П.С. МАсони не једу кока-колу и пљескавице, они само туку ракију и прасиће, знам ја добро своје комшије.

Isto kad bi i Nato vrstio vojnu paradu u Beogradu.Tako nam je ukazana cast!

Кад већ навлаче кецеље, могли би да кувају за људе угрожене од поплава...

А после, пошто су вешти зидари и да обнове куће истим тим људима...

Још се ја чудим...

Masoni u Srbiji

Šta čini priču o masonima toliko intrigantnom? Njihova tajnovitost, ekskluzivnost ili impresivan spisak članova?

Ako vas je ikada zagolicala mašta pri pomenu „slobodnog zidarstva“, Noć muzeja će vam razdaniti dileme! Koje je poreklo ove složene organizacije, koje tajne kriju obredi i simboli koji se primenju već stotinama godina?

„Slobodni zidari“ su ostavili neizbrisiv trag u istoriji Srbije, a na spisku njihovih članova nalaze se ličnosti kao što su Vuk Karadžić, Aleksa Nenadović, knez Mihailo, Đorđe Vajfert, Stevan Mokranjac i Ivo Andrić. Kako su masoni svojim prosvetiteljskim, naučnim, umetničkim i političkim radom uticali na razvoj i prosperitet Srbije i kako su se tokom Drugog svetskog rata našli na udaru nacista?

Masoni-u-Srbiji_reference.jpg

Originalni eksponati iz privatnih kolekcija, posebna postavka posvećena nacističkoj Antimasonskoj izložbi, i premijerno - masonski hram! Pripremite se!

http://www.nocmuzeja.rs/2014/Masoni-u-Srbiji

... што ли ово би? Па још "i premijerno". А ноћу.

Него, јел "Спремте се спремте" ил' "Pripremite se!"? Ту би баш мог'о силно да забуним. К'о мрачни заверолог, наравно.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...