Jump to content
Небитан Лик

"Атеисти Србије" покушавају да оборе сајт Поуке.орг

Rate this topic

Recommended Posts

Када неко на фејсу прокоментарише геј популацију и председник Републике нађе за сходно да коментарише, прети се затвором од стране НВО-а, добијају се откази итд... И закон познаје прекршаје како за клинце, тако и за маторце. Постоје одговарајуће казне, а мора се сносити одговорност за прекршаје без обзира на године. Мислим да требамо тужити.

Авокадо, то ћемо тек да видимо ко се крије иза имена "Милан Крагујевић". А што се тиче Малдорана, сад имате лепу тему да расправљате о екстремистима и талибанима у властитим редовима. Рекох ва ја, имате и ви своје "образовце".

Guest - . . .-

Milan Kragujevic je klinac od 12 godina koji je imao zanimljiv tretman na ovom sajtu... i na svom blogu od posetilaca ovog sajta... naravno nije clan udruzenja, jer je dete...

Srdjan Maldoran nije jedan od vodecih ljudi u udruzenju... nije cak ni punopravni clan udruzenja... mada jeste blizak udruzenju, to nije tajna...

Inace, ja nisam jedan od vodecih ljudi u udruzenju... clan kao clan... mozda malo aktivniji na nekim stvarima... daleko manje aktivan od tzv. vodecih ljudi...

Udruzenje je reagovalo tako sto je ono sve obrisano... moj licni stav o rusenju bilo cijeg sajta je izuzetno negativan... cista glupost... mada nista od toga nisam video, bejah na poslu a i onako Milojkov vise prati nasu FB grupu nego ja...

a da li je bilo kriminalnih radnji... utvrdice "nadlezne sluzbe" ako zaista budete gonili klinca koji se na Fejsu hvalisao kako ce da vam rusi sajt...

P.S. Izvinite za cekanje... tek sad sam video a ne bih ni video da mi Ignjatije nije poslao poruku.

Видиш, клинац који се ту трти као чудо од детета се одмалена учи да буде криминалац. Наравно да га нећемо гонити, али овог вашег блиског члана који подстрекује момчића од 12 година да врши криминалне радње и те како би могли да гонимо јер дете тера на зло и криминалне радње.

Уосталом, шта ће клинац од 12 година на ФБ? Зар то није забрањено на ФБ-у? Дакле, клинац се бави криминалом а верујем да тога није ни свестан. Или јесте? Ако јесте, боље да одмах олади јер могу и његови родитељи да одговарају за ово. Разумеш? Ако је симпатизер АС-а то је његово право, као и свих који вас подржавају, али нико нема право да јавно објављује код Поука, па макар био и клинац кога на криминал хушка ваш члан, вама близак како кажеш...

Ово је свакако ваша срамота, али ми је драго што сте реаговали брисањем порука. То је за мене показатељ добре воље. А кличев шрофил зтреба пријавити фејсбуку јер је малолетан и користи нешто што је забрањено правилником фејсбука (не знам какав однос има држава, нисам упознат).

Авокадо, то ћемо тек да видимо ко се крије иза имена "Милан Крагујевић". А што се тиче Малдорана, сад имате лепу тему да расправљате о екстремистима и талибанима у властитим редовима. Рекох ва ја, имате и ви своје "образовце".

Ja cenim Maldorana zbog nekih stvari ali se ne slazem sa njegovim vidjenjem ateizma i odnosa prema vernicima... a o tim stavovima se cak i u Danasu raspravljalo... :D

Guest - . . .-

jajare klasicne! to se ne radi o teizmu i atetizmu nego o sirelju mrznje

У томе је ствар. Ту нема ничега него мржње а "чудо од детета" кога хушка члан Удружења, веома близак водећим људима тог удружења га хушка на криминал! Шта ли раде родитељи овог клинчета? Знају ли шта њихов миљеник ради и чиме се бави?

И да вам кажем...

са оним кодом који је мали балавац криминалац скинуо можете само да машете и ништа више. Разочаран сам са ставом атеиста и врбовањем деце за бављење криминалним радњама. Зар су атеисти спали на то да хушкају децу? Зар су то вредности које заговарате?Лепо рече Небојша: нема то везе ни са теизмом ни са атеизмом него са криминалом!

Уосталом, шта ће клинац од 12 година на ФБ? Зар то није забрањено на ФБ-у?

Nemam pojma... slabo se razumem u FB...

Ако је симпатизер АС-а то је његово право, као и свих који вас подржавају, али нико нема право да јавно објављује код Поука, па макар био и клинац кога на криминал хушка ваш члан, вама близак како кажеш...

Potpuno se slazem... uz ponovljenu napomenu da Maldoran nije nas clan (bar ne punopravni, nemam pojma ko je sve popunio pristupnicu a nije platio clanarinu) i da nase Udruzenje ne stoji iza ove price...

Ja cenim Maldorana zbog nekih stvari ali se ne slazem sa njegovim vidjenjem ateizma i odnosa prema vernicima... a o tim stavovima se cak i u Danasu raspravljalo... :D

Његови ставови су јако опасни. Пази, озбиљно ти ово говорим - јако опасни. Читао сам "Данас" и немам коментара на његове ставове попут оног да "нема (и не треба да буде) дијалога између верника и атеиста" или "да су теолози непотребни друштву". Ја се питам да ли нас онда треба побити? Наравно, ти ћеш рећи није он то рекао, није тако мислио. Можда и није, мада се ја не бих заклео у то. Чак и да није мислио да нас треба побити, његова изјава да су теолози (свештеници, уопште верски службеници) непотребни друштву је јако опасна изјава. То може лако да буде поклич, идејни темељ за евентуално насиље. Није ни Лутер мислио да убија неистомишљенике, па ипак су га његови следбеници тако растумачили и кренули да убијају. Сам Лутер када је видео куда је кренула његова идеја рекао је: да је знао како ће се ствари одвијати не би почињао са реформацијом "ни да су га вукли са два пара волова".

У томе је ствар. Ту нема ничега него мржње а "чудо од детета" кога хушка члан Удружења, веома близак водећим људима тог удружења га хушка на криминал! Шта ли раде родитељи овог клинчета? Знају ли шта њихов миљеник ради и чиме се бави?

И да вам кажем...

са оним кодом који је мали балавац криминалац скинуо можете само да машете и ништа више. Разочаран сам са ставом атеиста и врбовањем деце за бављење криминалним радњама. Зар су атеисти спали на то да хушкају децу? Зар су то вредности које заговарате?Лепо рече Небојша: нема то везе ни са теизмом ни са атеизмом него са криминалом!

mislim da ipak ponajvise veze ima sa mrznjom

А наговарање малолетног лица на кривично дело је тек криминал. Гори криминал од хаковања сајта. Е мој "истакнути професоре атеизма" (sic!), јадан си ти мали и бедни човек.

Guest - . . .-

... а уз то хушка дете (малог балавца криминалца) да руши православни сајт. Оно што је написао је директан позив на криминално дело. Тражим да се Удружење јавно извине људима са овог сајта који су уложили велики напор и труд да сви овде могу да разговарају, а најбољи пример си и Ти и Василије и многи други нормални људи. Ја то сматрам највећим успехом Поука.

Ацо, можеш ли да поставиш то из Данаса? Нисам погледао...

Guest - . . .-

mislim da ipak ponajvise veze ima sa mrznjom

Да, то сам и мислио... има везе и са криминалном и мржњом и то отвореном мржњом против људи који верују у Бога.

Заиста се питам докле ће ова држава да толерише овакве криминалце и хушкаче ма мржњу? Шта је поента? Да се људи побију? Да падне крв? Јад и беда...

... а уз то хушка дете (малог балавца криминалца) да руши православни сајт. Оно што је написао је директан позив на криминално дело. Тражим да се Удружење јавно извине људима са овог сајта који су уложили велики напор и труд да сви овде могу да разговарају, а најбољи пример си и Ти и Василије и многи други нормални људи. Ја то сматрам највећим успехом Поука.

Ацо, можеш ли да поставиш то из Данаса? Нисам погледао...

Ево једног, има доста те преписке у Данасу, па потражи:

http://www.danas.rs/dodaci/vikend/agresivno_cinjenje_dobra.26.html?news_id=235665

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...