Jump to content

Leteci objekti iznad Kragujevca (18.03.2012.)

Оцени ову тему

Препоручена порука

Samo se vi smejte i izmotavajte,a nista ni svesni da je Srbija jedna od najbitnijih baza vanzemaljaca posle Novog Meksika i nekih delova JUzne Amerike....planina Rtanj i Crni Vrh su jedn od najvecih baza...a ovo sto vam pricam,nije "rekla-kazala"...ovo je moje licno iskustvo,slobodni mozete da mi se smejte i da me nazivate ludakom,budalom i slicno...ALI ZNAJTE,NISTE NI SVESNI KAKO CETE SE POSTIDETI....."КО ИМА ОЧИ НЕКА ВИДИ,КО ИМА УШИ НЕКА ЧУЈЕ"

Подели на овим сајтовима

Samo se vi smejte i izmotavajte,a nista ni svesni da je Srbija jedna od najbitnijih baza vanzemaljaca posle Novog Meksika i nekih delova JUzne Amerike....planina Rtanj i Crni Vrh su jedn od najvecih baza...a ovo sto vam pricam,nije "rekla-kazala"...ovo je moje licno iskustvo,slobodni mozete da mi se smejte i da me nazivate ludakom,budalom i slicno...ALI ZNAJTE,NISTE NI SVESNI KAKO CETE SE POSTIDETI....."КО ИМА ОЧИ НЕКА ВИДИ,КО ИМА УШИ НЕКА ЧУЈЕ"

:-X :-X :-X

hahahahhahahahhahah

jao bre Deni

hahahahhahah

sta te briga ionako ne zivis u Srbiji 4869

Подели на овим сајтовима

Ok. Sad već postaješ naporan. Kao što si i sam video, ova vest nema veze sa vanzemaljcima koje ti svuda potenciraš, na svim temama koje si ovde otvorio ili pokušao da otvoriš. Budeš li i dalje potencirao tvoje očigledno najbolje drugare, tema će biti obrisana kao što su brisane i ranije, jer su sve na isti kalup.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

brate el ti izraslo trece oko?mogu da se kladim da tvoja lobanju ne cine kosti vec da je kristalna..

Подели на овим сајтовима

:-X :-X :-X

hahahahhahahahhahah

jao bre Deni

hahahahhahah

sta te briga ionako ne zivis u Srbiji 4869

Tacno je da ne zivim u Srbiji,ali dodjem nekoliko puta godisnje iskljucivo da odem na Crni Vrh i Rtanj i imam jedno pravilo,a to je da se nikad u tom predelu ne fotografisem niti bilo sta fotografisem!!!

Подели на овим сајтовима

DA TE NEMA, TREBALO BI TE IZMISLITI!

Подели на овим сајтовима

Да ли је могуће да се још штампа "Треће око"!? Нисам га виђао по трафикама. Каква је то шкарт новина...

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...