Jump to content
Ромејац

Украјина - Синови моћника силовали и запалили девојку

Rate this topic

Recommended Posts

Ukrajina u šoku: Sinovi moćnika silovali i zapalili devojku, jedva preživela posle tri amputacije

Šokantan slučaj 18-godišnje Oksane Makar, koju su dvojica sinova bivših vladinih funkcionera, zajedno sa još jednim drugom, silovala, bacila u jarak i zapalila, uzdrmao je Ukrajinu i izazvao talas masovnih demonstracija. Demonstranti zahtevaju da se istraga ubrza i da se za počinioce ovakvih zločina uvede smrtna kazna ili kastracija.

Nesrećna devojka, koju su zločinci ostavili misleći da je mrtva, ipak je preživela stravično zlostavljanje, ali je pretrpela opekotine na 50 odsto površine tela. Lekari su morali i da joj amputiranju ruka i oba stopala.

Prema pisanju “Kijev Posta”, dvojica optuženih, sin predsednika regionalne uprave Maksim Prisjažnjuk (23) i sin regionalnog javnog tužioca Artjom Pogosijan(21), 9. marta su pozvali Makarovu u stan zajedničkog prijatelja Krasnošeka, gde su je, kako optužba tvrdi, silovali, pokušali da je zadave, a zatim su je zamotali u čaršav, bacili u jarak na jednom gradilištu i zapalili.

Naradnog dana, nesrećnu devojku su jedva živu pronašli građevinski radnici koji su čuli njene jecaje, a nakon nekoliko operacija i vešednevne borbe lekara da joj spasu život, konačno je bila u stanju da ispriča kroz šta je prošla.

Trojica osumnjičenih su uhapšena, ali dvojica su već istog dana puštena na slobodu zbog nedostatak dokaza.

Oksanina majka tvrdi da je policija namerno oslobodila optužene

Tužilaštvo tvrdi da Makarova nije ispitana jer nije bila pri svesti, mada njena majka insistira da je bila u stanju da govori. Prava provala gneva zemlju je zahvatila tek nakon što je šef policije potvrdio da su dvojica osumnjičenih koji su pušteni iz pritvora sinovi vladinih funkcionera, i da se jedan od njih čak pojavio i na Jutjubu i mirno opisao zločin.

Optuženi hladnokrvan: "Našao sam kanap i rešio da završim započeto"

226189_ukrajina-manijak_f.jpg?ver=1332085677Jedan od počinilaca, inače otac dvogodišnje devojčice, bez mnogo milosti ispričao je šta se dogodilo.

- Da, silovao sam je. A kako nije htela da se smiri, odlučio sam da je zadavim. Rekao sam drugovima da moramo da iznesemo telo, jer su mi tu roditelji. Kad smo se vratli u sobu, videli smo da je devojka živa. Našao sam neki kanap na balkonu i rešio da završim započeto - ispričao je on hladnokrvno.

Aktivistkinja Femena nosile parole: ”Smrt sadistima!” i “Pogubite zveri!”

Pokret aktivistkinja za prava žena Femen organizovao je demonstracije u toplesu pred kanclarijom javnog tužioca u Kijevu, skandirajući ”Smrt sadistima!” i “Pogubite zveri!”.

On su ukazale na sporost policijske istrage i popustljivost koja je pokazana prema osumnjičenima

Protesti su prinudili predsednika Janukoviča da javnom tužiocu naredi da se slučaj ponovo ispita, tako da su 13. marta dvojica “tatinih sinova” ponovo uhapšena, i zajedno sa trećim osumnjičenim optužena za pokušaj ubistva.

Za ponovno uvođenje smrtne kazne u Ukrajini za ovakve slučajeve založili su se i neki poslanici tamošnjeg Parlamenta, a jedan je čak predložio i da se kao kazna za silovatelje uvede kastracija.

Извор:

http://www.blic.rs/V...-tri-amputacije

- Da, silovao sam je. A kako nije htela da se smiri, odlučio sam da je zadavim. Rekao sam drugovima da moramo da iznesemo telo, jer su mi tu roditelji. Kad smo se vratli u sobu, videli smo da je devojka živa. Našao sam neki kanap na balkonu i rešio da završim započeto - ispričao je on hladnokrvno.

sokiran sokiran sokiran

uzas !!!!!!!!!!!

Za ovakve djavoimane sadiste ima resenja:

1) sto je silovao - fizicka kastracija, bez anestezije,

2) sto je hteo da ubije, i to hladnokrvo, i to paljenjem - visednevne batine, a onda dozivotna i tezak rad, bez mogucnosti pomilovanja.

Ovo da se primenjuje jedno vreme, da vidis kako bi odma` naglo opale ovakve bolestine, a vrlo brzo bi se i istrebile.

Na zalost, danas je svet posao putem papirnatih "zakona", a napustio je zive ljude i pravdu Boziju.

имам потребу да нешто искоментаришем...мислим да нема никакве потребе да се овакве ствари постављају на наш форум...не видим која је сврха тога...овако нешто може да изазове само најгоре могуће емоције које постоје у човековом бићу, да га узнемире ...а човековој је души је потребно управо супротно ( нарочито у време поста)...овај свет је ионако пун зла и лоших ствари а ми би требало да тражимо лепе ствари (којих сигурно има ) и да их постављамо овде, да се потрудимо да бар овде направимо оазу мира и љубави и да нам буде пријатно да боравимо овде...је лично углавном не гледам ТВ а новине само прелистам управо због тих ствари...лепо је рекао о.Михајло (игуман манастира Јовања) да не гледамо дневник РТС, јер ништа добро и лепо не можемо да чујемо...нон стоп смо бомбардовани лошим информацијама, хајде да се потрудимо да их бар овде не видимо и не чујемо...

овај коментар се не односи лично на Ромејца, говорила сам уопштено...

овако нешто може да изазове само најгоре могуће емоције које постоје у човековом бићу, да га узнемире

Potpuno netacno...

овај коментар се не односи лично на Ромејца, говорила сам уопштено...

Имаш право за све што си написала. Прочитавши ту вест био сам запањен да било ко може оволико да потоне у злочину. Можда нисам требао да постављам ову тему.

nek mi Bog oprosti,ali mislim da bi takvima kolac bio najbolji.Prastajte!

ovakvim razmisljanjem se izjednacavas sa zlikovcima, da sam u mogucnosti dao bih ti beskonacni ban sa foruma pa razmisljaj

a upravo se cudim paradoxu koji si napisala