Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Guest - . . .-

Кога бисте волели да гледате и слушате на ЖРУ предавањима?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest - . . .-

Волео бих да чујем кога бисте то ви волели и желели да чујете а ми да се потрудимо да га доведемо. Наравно, баш ћемо им показати ову тему :)

П.С.

Немојте одмах да тражите Патријарха :)

Изволите...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest - . . .-

Напишите разлог...

Мислим да знате да сада у среду одговара на ваша питања Владика крушевачки Давид. Марта 20-ог имамо једног специјалног госта који ће вам сигурно бити веома интересантан.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mitropolita nema potrebe da navodim razlog

A slažem se sa Obijem za dr Darka-jedan od mladih teologa koji ima iskustva sa forumima a izuzetan je u onome što radi drugim riječima idealan za gostovanje

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mitropolita nema potrebe da navodim razlog

A slažem se sa Obijem za dr Darka-jedan od mladih teologa koji ima iskustva sa forumima a izuzetan je u onome što radi drugim riječima idealan za gostovanje

Upravo... Djogo je kiler kad je jasnoca u pitanju, a izuzetno obrazovan teolog...

Za Zdravka Pena mislim da svakako ne treba da se navodi nikakav razlog...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest - . . .-

ЗНАМ да нема потребе да наодимо посебан разлог, АЛИ ипак га наведите јер мислим да свакако има разлог да некога од овоих изузетних људи доведемо. Верујем да и сами знате да није тако лако организовати све ово.

Ево, ја бих много волео да нам једно предавање одржи о. Вукашин Милићевић кога веома поштујем и ценим, који има фантастичан стил излагања, веома занимљиво, ново, целовито... ма врхунски!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...