Jump to content
Guest - . . .-

Писмо које морам да поделим са вама (од посетиоца портала Поуке.орг)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Не могу да замислим како је то бити православни Хрват у ндх мислим да је то храброст на нивоу Христове

Сав сам се најежио...

Нешто размишљам, изгледа је и морало да дође до ових проблема да би се заиста показала вредност Поука. Људи који вде раде улажу огроман труд, љубав и пожртвовање. Не желим да нешто то претерано истичем, али то је тако. Ово су плодови рада. Верујем и то да смо једини православни сајт који се издржава од самих чланова који то чине пуним срцем кад и како може и опет сајт који сада има свој самостални сервер који опет желимо да дамо на услугу свима вама.

Нови пројекти се крчкају, ради се на неколико њих истовремено и верујем да добри дани тек долазе.

Ово писмо ми је улило додатну снагу да још посвећеније радим ово шта радим. Уз све, најпре верујем у благослов Епископа који нас је подржао.

Па знајте да има нас који вас све сваки дан благосиљамо!

Живе Речи Утехе проповедају радосну вест на један диван начин.

Част ми је што сам ту.

Guest - . . .-

За нашег брата Хрвата који исповеда веру Православну и који даје своју лепту за одржавање овог места једна песма од Администрације:

Знам да ће да види ово и нека зна да има много оних који му дају своју молитвену подршку.

Ovakva pisma ukrepe čoveka,daju mu nadu,i motiv za svakodnevni život a naročito kad je bilo kakav rad u pitanju.Verujem da pisac ovog pisma,naš brat,nije u potpunosti svestan kakvu nam je istinsku radost i volju dao da ovaj sajt opstane,Vrednost ovog sajta su članovi koji ga čine,živi ljudi koji svakodnevno ovde pišu,čitaju i koji čine ovaj sajt onim što jeste - Žive Reči Utehe.Lepo je čuti a i ohrabri činjenica da je nekome ovaj sajt zajedno sa svim članovima koji ga čine bio na korist.Još jednom,hvala Bogu za sve i na svemu.

Kao i biti rimokatolik Srbin u Srbiji.

Моја је мајка Српкиња крштена у католичкој цркви. Иде редовно у локалној жупној цркви. Никаквих проблема нема да било коме каже да је Српкиња католкиња.

Guest

Моја је мајка Српкиња крштена у католичкој цркви. Иде редовно у локалној жупној цркви. Никаквих проблема нема да било коме каже да је Српкиња католкиња.

slava3

Ово је заиста једно изузетно свједочанство!

Само срце које косне роса Божије благодати може да овако хрли за Царством Небеским.

Господ је са вама драги брате, нека би вас благословио сваким благословом, а и мене недостојног вашим светим молитвама! Амин, амин.

Искрено, мени се чини да све зависи од места. Није исто бити Србин римокатолик у Малом Зворнику и у Београду. Или Хрват православац у Вуковару и Ријеци

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...