Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest - . . .-

Писмо које морам да поделим са вама (од посетиоца портала Поуке.орг)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Divno! Još jedan prelep motiv da ŽRU bude.Hvala Bogu i hvala bratu koji je ovo pismo ovako lepo napisao.Da Gospod njegovu porodicu i njega ohrabri da istraju na Putu koji su odabrali.

Ih kakva toplina oko srca kad se ovako nešto pročita.Prosto,milina...Rekoste pocepana koverta,pa to jedino i mogu da urade,dobrota duše ovog čoveka i njegove porodice je ipak došla do nas,netaknuta,nepovređena,slava Bogu.Da ih Gospod ukrepi :)

Вазда вам Бог свима помогао, ја сам овде многе недоумице разјаснио. Хвала вам свима!

Слава Богу!

Guest - . . .-

Ih kakva toplina oko srca kad se ovako nešto pročita.Prosto,milina...Rekoste pocepana koverta,pa to jedino i mogu da urade,dobrota duše ovog čoveka i njegove porodice je ipak došla do nas,netaknuta,nepovređena,slava Bogu.Da ih Gospod ukrepi :)

Сав сам се најежио...

Нешто размишљам, изгледа је и морало да дође до ових проблема да би се заиста показала вредност Поука. Људи који вде раде улажу огроман труд, љубав и пожртвовање. Не желим да нешто то претерано истичем, али то је тако. Ово су плодови рада. Верујем и то да смо једини православни сајт који се издржава од самих чланова који то чине пуним срцем кад и како може и опет сајт који сада има свој самостални сервер који опет желимо да дамо на услугу свима вама.

Нови пројекти се крчкају, ради се на неколико њих истовремено и верујем да добри дани тек долазе.

Ово писмо ми је улило додатну снагу да још посвећеније радим ово шта радим. Уз све, најпре верујем у благослов Епископа који нас је подржао.

Да :) Баш ми је вечерас пало на памет како овај сајт има савршено име ;)

Господи, возвах к Тебје услиши мја, вонми гласу мољенија мојего, вњегда возвати ми к тебје.

Понекад човек види да није увек тачна она о савршенству хришћанства и несавршенству хришћана. Тако дивних, светописамских и светитељских примера има међу нама да човека толико ободри да је то невероватно. Писмо ми је улепшало ионако предивно вече. Нека би драги Бог чувао и помагао нашу катакомбну браћу и сестре! Слава Богу на оваквима међу нама!

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...