Jump to content

Драма породице Трифуновић

Оцени ову тему

Recommended Posts

• Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja sada pisem o drzavi, ne da sada socijalno tu ne radi kako valja vec da je drzava nakrivo nasadjena. A sto se tice mene, izlozen sam konstantnom zlostavljanju od strane zene i dece. Kriju mi daljin

Што значи да су прекршили начело хитности ако су имали писмене пријаве за које су нашли да имају основа, а нису реаговали, то јест, да су прекршили закон. Што значи да су прекршили ЗКП објављивањем

Nemam reci.

:'( buuuuuuu sokiran joooj winter :291291291: not_i

Roditelji su im krivi sto su siromasni...?

A drzava ce da upre sa socijalnim radnicima, koji ne idu da resavaju porodicno nasilje u svakoj drugoj kuci, nego ovoj sirotinji seli za vrat. 301

Moram ponovo da citam V. Igoa .

Od muke.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ево у коментару испод пише, мада не знам колико је то истина:

smaragdna.ptica: saznali smo tekući račun Milana Trifunovića za sve koji mogu finansiski da pomognu porodicu vaše malo je veliko za njih

Volksbank Valjevo 285252504000036786

naznaka za spas dece

Уосталом, лако је отићи до банке и проверити тачност података

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ПУ! ПУ на ову смрдљиву земљу! ПУ, ПУ, ПУ и УА! Партијски кадрови се запошљавају, а нигде никог ко зна посао. Супер сте, социјални радници, браво! Исти овакви социјални радници су једној познатој зеленашкој породици из мог града годинама исплаћивали социјалну помоћ. Сви мушки припадници породице су похапшени, у кући им нашли безмало килограм злата и не знам колико бесних аутомобила, а нико из социјалне службе никада одговарао није. Али, зато ћемо обичног човека сатрти са земљом! УА, бре, УА!

Браво, Србијо! Браво, само спавај! Само гледај Сујеманија, само слушај Грандија, само гоји и гаји барабе, вашљивце, протуве, згубидане и лопове. БРАВО...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Налетео сам негде и на информацију о броју телефона, мада ко ће га знати је ли прави, све неке незваничне информације

065/5100-195

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Sumnjivo je ovo meni, pa ne uzimaju se deca tek tako, ne dolazi policija i interventna zato sto im je takav cef 0409_feel

У овој држави више ништа није сумњиво

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

У овој држави више ништа није сумњиво

Ma daaaaaaj, ne padaj na patetiku uplakanog oca 0409_feel , bas je nekome cef da zove policiju i interventnu i da im uzima decu tek tako. Pa kad bi se gledalo finansijsko stanje i kucni uslovi pola Srbije bi bez dece ostalo, sumnjivi su mi da ne mogu biti vise 0409_feel .

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Katarinche ne bulazni :D

nego to je neka nova sorta ludila sa zapada uvezena

Koja sorta ludila?!!! Kuca izgleda na TV-u sasvim pristojno, deca fina, cista, uhranjena, idu u skolu i nekome je dunulo da ih uzme uz policiju i interventnu, ma daaaaaj <_< <_< <_< <_< <_< .

Ok, recimo da jeste, to je strasno, ali valjda treba ispitati cinjenice ne odmah pljuvati drzavu jao jadni roditelji, jadna deca, gde mi zivimo... <_< <_< <_< <_<

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Koja sorta ludila?!!! Kuca izgleda na TV-u sasvim pristojno, deca fina, cista, uhranjena, idu u skolu i nekome je dunulo da ih uzme uz policiju i interventnu, ma daaaaaj <_< <_< <_< <_< <_< .

Ok, recimo da jeste, to je strasno, ali valjda treba ispitati cinjenice ne odmah pljuvati drzavu jao jadni roditelji, jadna deca, gde mi zivimo... <_< <_< <_< <_<

Па пошто познајем паланачку средину, дајем себи право да пустим машти на вољу...

Овако - отац ради као домар у школи. ОК. Вероватно је неком нечијем нешто рекао. Неком детету неког ко себе сматра органом (спољашњим, висећим). Размажено дериште се пожалило своме угојеном неком и - ето ти. А ти сад, као у оном вицу, докажи да ниси медвед...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...