Jump to content
Milan Savic

Драма породице Трифуновић

Оцени ову тему

Recommended Posts

Nemam reci.

:'( buuuuuuu sokiran joooj winter :291291291: not_i

Roditelji su im krivi sto su siromasni...?

A drzava ce da upre sa socijalnim radnicima, koji ne idu da resavaju porodicno nasilje u svakoj drugoj kuci, nego ovoj sirotinji seli za vrat. 301

Moram ponovo da citam V. Igoa .

Od muke.

Ево у коментару испод пише, мада не знам колико је то истина:

smaragdna.ptica: saznali smo tekući račun Milana Trifunovića za sve koji mogu finansiski da pomognu porodicu vaše malo je veliko za njih

Volksbank Valjevo 285252504000036786

naznaka za spas dece

Уосталом, лако је отићи до банке и проверити тачност података

ПУ! ПУ на ову смрдљиву земљу! ПУ, ПУ, ПУ и УА! Партијски кадрови се запошљавају, а нигде никог ко зна посао. Супер сте, социјални радници, браво! Исти овакви социјални радници су једној познатој зеленашкој породици из мог града годинама исплаћивали социјалну помоћ. Сви мушки припадници породице су похапшени, у кући им нашли безмало килограм злата и не знам колико бесних аутомобила, а нико из социјалне службе никада одговарао није. Али, зато ћемо обичног човека сатрти са земљом! УА, бре, УА!

Браво, Србијо! Браво, само спавај! Само гледај Сујеманија, само слушај Грандија, само гоји и гаји барабе, вашљивце, протуве, згубидане и лопове. БРАВО...

Налетео сам негде и на информацију о броју телефона, мада ко ће га знати је ли прави, све неке незваничне информације

065/5100-195

Sumnjivo je ovo meni, pa ne uzimaju se deca tek tako, ne dolazi policija i interventna zato sto im je takav cef 0409_feel

У овој држави више ништа није сумњиво

У овој држави више ништа није сумњиво

Ma daaaaaaj, ne padaj na patetiku uplakanog oca 0409_feel , bas je nekome cef da zove policiju i interventnu i da im uzima decu tek tako. Pa kad bi se gledalo finansijsko stanje i kucni uslovi pola Srbije bi bez dece ostalo, sumnjivi su mi da ne mogu biti vise 0409_feel .

Katarinche ne bulazni :D

nego to je neka nova sorta ludila sa zapada uvezena

Koja sorta ludila?!!! Kuca izgleda na TV-u sasvim pristojno, deca fina, cista, uhranjena, idu u skolu i nekome je dunulo da ih uzme uz policiju i interventnu, ma daaaaaj <_< <_< <_< <_< <_< .

Ok, recimo da jeste, to je strasno, ali valjda treba ispitati cinjenice ne odmah pljuvati drzavu jao jadni roditelji, jadna deca, gde mi zivimo... <_< <_< <_< <_<

Koja sorta ludila?!!! Kuca izgleda na TV-u sasvim pristojno, deca fina, cista, uhranjena, idu u skolu i nekome je dunulo da ih uzme uz policiju i interventnu, ma daaaaaj <_< <_< <_< <_< <_< .

Ok, recimo da jeste, to je strasno, ali valjda treba ispitati cinjenice ne odmah pljuvati drzavu jao jadni roditelji, jadna deca, gde mi zivimo... <_< <_< <_< <_<

Па пошто познајем паланачку средину, дајем себи право да пустим машти на вољу...

Овако - отац ради као домар у школи. ОК. Вероватно је неком нечијем нешто рекао. Неком детету неког ко себе сматра органом (спољашњим, висећим). Размажено дериште се пожалило своме угојеном неком и - ето ти. А ти сад, као у оном вицу, докажи да ниси медвед...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...