Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
GeniusAtWork

Turci tvrde da su pronašli "novu" Bibliju, staru 1500 godina

Оцени ову тему

Recommended Posts

Zivo me interesuje da li je Isus predvideo da ce novi mesija da bude pedofil ili je tu poslasticu ostavio za "mesiju" da je sam podeli sa nama?

Riječi su ti otrov.O tome smo pisali ali izgleda da bih ti objasnio da je to laž što pišeš morao bih ti nacrtati a to mi ne pada napamet.A ako hoćeš da pričamo o pedofilima hajdemo prvo od stotina svečenika krenuti.Oni su odgojeni uz Bibliju...Tako da o pedofiliji bi ti to za početak bilo dovoljno.

Aleksandre, brate, neka si nam skrenuo pažnju na temu mada bi bilo pametno da se i opomena da onima koji svjesno vrijeđaju.

Dok ovaj tvoj odgovor gore napisan treba da bude nekima pouka kako se odgovara na postavljeno pitanje.

ako ima za nešto zašto, odgovori se zato... i to je to.A ne namjernim provokacijama i vrijeđanjima.

Aleksandre, brate, neka si nam skrenuo pažnju na temu mada bi bilo pametno da se i opomena da onima koji svjesno vrijeđaju.

Dok ovaj tvoj odgovor gore napisan treba da bude nekima pouka kako se odgovara na postavljeno pitanje.

ako ima za nešto zašto, odgovori se zato... i to je to.A ne namjernim provokacijama i vrijeđanjima.

Биће опоменут ако настави са истом причом.

Ja da bih svoj komentar na ovu vijest ostavio bih prvo mjesta stručnjacima koji bi trebali ispitati starost te knjige, zatim da li je nešto naknadno ubacivano itd.Znači pustiti nauci da kaže svoje.Ovo govorim iako sam ubjeđen kao musliman da je Isa.a.s. otvoreno nagovjestio dolazak Muhammeda a.s..Ali bih ostavio stručnjacima da kažu svoje pa bih onda donio svoj sud o toj knjizi.

Ja da bih dao svoj komentar na ovu vijest ostavio bih prvo mjesta stručnjacima koji bi trebali ispitati starost te knjige, zatim da li je nešto naknadno ubacivano itd.Znači pustiti nauci da kaže svoje.Ovo govorim iako sam ubjeđen kao musliman da je Isa.a.s. otvoreno nagovjestio dolazak Muhammeda a.s..Ali bih ostavio stručnjacima da kažu svoje pa bih onda donio svoj sud o toj knjizi.

Ето, ако је стара 1500 година, како кажу, онда је то у време настанка ислама. Мени даље не треба никакво образложење о тој књизи. Све ми је јасно.

Dragi hodza ne optuzujem ja nikoga ja iznosim cinjenicu; da lie je Muhamed bio ozenjen detetom? Case closed.

Riječi su ti otrov.O tome smo pisali ali izgleda da bih ti objasnio da je to laž što pišeš morao bih ti nacrtati a to mi ne pada napamet.A ako hoćeš da pričamo o pedofilima hajdemo prvo od stotina svečenika krenuti.Oni su odgojeni uz Bibliju...Tako da o pedofiliji bi ti to za početak bilo dovoljno.

Dragi hodza ne optuzujem ja nikoga ja iznosim cinjenicu; da lie je Muhamed bio ozenjen detetom? Case closed.Eto nije o pedofiliji vec neprimerenom braku.

A o vredjanju vrati se na prvu stranu pa pronadji ko je poceo prvi da provocira; hodza strasna ti je narav, prljava kao kod Cerica a to ti je onaj fasista koji brani ratne zlocince iz Silosa.

Dragi hodza ne optuzujem ja nikoga ja iznosim cinjenicu; da lie je Muhamed bio ozenjen detetom? Case closed.

Е па неће се свака тема претварати у једна те иста препуцавања. Опомена.

Muslimani su poznati kao najgori falsifikatori ne znam sta se trzate na ove glupave vesti; oni imaju stalnu potrebu da pokusaju da opravdjau basne u koje veruju.

A da mi Milojkov ne deli opomene Silos sam spomenuo jer poznajem jako veliki broj ljudi koji su tamo muceni i zlostavljani; i onda ugledas onu fasisticku njusku kako ih brani.

Dragi hodza ne optuzujem ja nikoga ja iznosim cinjenicu; da lie je Muhamed bio ozenjen detetom? Case closed.Eto nije o pedofiliji vec neprimerenom braku.

O ovoj temi smo već pisali i vrati se i nađi tekstove o tome.

A o vredjanju vrati se na prvu stranu pa pronadji ko je poceo prvi da provocira; hodza strasna ti je narav, prljava kao kod Cerica a to ti je onaj fasista koji brani ratne zlocince iz Silosa.

Znači nastavljaš sa vrijeđanjem.Izgleda da u ovom pisanju se može tebi pripisati ono za što mene optužuješ.Nego hvala ti na vrijeđanju a ja ću se uzdignuti iznad niskih poriva mržnje i kažem ono što islam kaže:I kada ti se obračaju neznalice ti reci:Ja mir želim.

Muslimani su poznati kao najgori falsifikatori ne znam sta se trzate na ove glupave vesti; oni imaju stalnu potrebu da pokusaju da opravdjau basne u koje veruju.

A da mi Milojkov ne deli opomene Silos sam spomenuo jer poznajem jako veliki broj ljudi koji su tamo muceni i zlostavljani; i onda ugledas onu fasisticku njusku kako ih brani.

Морам да те опомињем јер минираш тему, а уз то и вређаш друге. Они јесу друге вере, можемо да показујемо које су нам разлике, али не допуштамо такав тон (вређање) на форуму.

a ja ću se uzdignuti iznad niskih poriva mržnje i kažem ono što islam kaže:I kada ti se obračaju neznalice ti reci:Ja mir želim.

=========================================================================

. Mislis mir kao sada kada ubijaju americke vojnike jer su bacili kopije Kurana? Cudno vi muslimani zamisljate taj mir ; ljudski zivot vam nista ne znaci i zato se klonim vase nasilnicke vere.

Тада ако вам ко рече: Ево, овдје је Христос или ондје, не вјерујте.

Јер ће се појавити лажни христоси и лажни пророци, и показаће знаке велике и чудеса да би преварили, ако буде могуће, и изабране.

Ето вам казах унапријед.

Ако вам, дакле, кажу: Ево га у пустињи, не излазите. Ево га у собама, не вјерујте.

Јер као што муња излази од истока и сине до запада, тако ће бити и долазак Сина Човјечијега.

Матеј 24:23-27

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...