Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

w.a.mozart

Da li se Gospod Isus Hristos smejao?

Recommended Posts

ljudi,čitam sve ove silne poruke i želim samo dak ažem da vas sve volim...i tebe predanje klapklap

i sve ostale....u paketu

И славу коју си ми дао ја дадох њима, да буду једно као ми што смо једно.

"Нову вам заповест дајем, да љубите један другог, као што ја вас љубих, да се и ви љубите међу собом. По томе ће сви познати да сте моји ученици, ако будете имали љубав међу собом." Јн 13, 34-35

па, ај да се целивамо  dada 319.gif 319.gif 319.gif 319.gif 319.gif 319.gif 319.gif 319.gif 319.gif

а ти моцарте...волим и ја тебе, па те не нападам  klapklap 0409_feel klapklap joooj

??????? ????? ????? ?????. ???? ??????? ?? ?? ?? ?????? ??????? ??? ?????? ? ???? ?????? ?? ???? ?? ????? ? ????, ???????? ???????????? ????. ???? ??????? ?????? ?????? ? ??????? ????????? ?? ?? ?? ????? ??? ????? ???????, ?????????? ?? ???? ???? ?? ?? ?????? ????????.

0409_feel

Guest свештеник Иван

Ово можемо да поставимо и као логички силогизам:

Људи се смеју

Христос је човек (наравно и Бог)

Христос се смејао

Е, сад, ово је небитно питање за наше спасење. Овде можемо да износимо нека своја размишаљања, јер ће свако описати Христа онако како Га  доживљава.

Има она дивна песма од Балканике  Плава птица.

??? ??? ????? ????? ?? ?????????  ????? ?????.

"Pesma Plava ptica iz 1993..godine bila je soundtrack za istoimenu predstavu JDP-a.

Pevaju - Nebojsa Ljubicic,Vesna Trivalic,Mirjana Karanovic,Katarina Gojkovic,Dragan Petrovic Pele

Tekst - Irfan Mensur

Muzika i aranzman - Sanja Ilic"

????? ?? ?????? ???? ??? ????? ?? ????? ? ?? ????? ???? ??????? ????? ??????????? ????.

?? ?????? ????? ???? ?? ???? ????, ???? ?? ?? ???.

????? ????? ?? ???????.

Guest свештеник Иван

??? ??? ????? ????? ?? ?????????  ????? ?????.

"Pesma Plava ptica iz 1993..godine bila je soundtrack za istoimenu predstavu JDP-a.

Pevaju - Nebojsa Ljubicic,Vesna Trivalic,Mirjana Karanovic,Katarina Gojkovic,Dragan Petrovic Pele

Tekst - Irfan Mensur

Muzika i aranzman - Sanja Ilic"

????? ?? ?????? ???? ??? ????? ?? ????? ? ?? ????? ???? ??????? ????? ??????????? ????.

?? ?????? ????? ???? ?? ???? ????, ???? ?? ?? ???.

????? ????? ?? ???????.

??, ???? ??? ?? ??,  ? ?????? ??????? ?????????? ?? ?? ???????? ???????????. ?????????? ?? ?????? ??????? ?? ???????? ????? ? ???? ???? ?? ???????? ??????. ???????, ?? ???? ??? ?? ????? ?? ?????????????, ?????? ? ???? ????? ?????????, ? ???? ?? ?? ?? ??????.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...