Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Margareta

Maloletnice i seks

Оцени ову тему

Recommended Posts

Na nekom forumu, čiji sam član duže vreme i izuzetno ga poštujem :)), pročitah skoro naziv jedne teme: Maloletnice i seks. Misleći da je neka od urednica ili članica otvorila temu, čisto da prodiskutujemo uđoh da iščitam postove, jer me zanimalo šta devojke različite dobi i svega ostalog imaju da kažu povodom toga...

Prvo mi se podigla jedna obrva, kada sam provalila da je osoba koja je postavila temu ustvari '98.godište.

Druga obrva mi se podigla kada sam pročitala u opisu teme njeno iščuđavanje i to kako njoj nije jasno zašto devojke sa 13,14 i 15 godina ne bi smele da stupaju u seksualne odnose. Zatim ide pojašnjenje kako, ako devojke imaju potrebe, treba da se seksaju. Objašnjenje kako to deca od 13-14 godina imaju potrebe ona nalazi u tome kako njihovi roditelji pre osamaneste nisu ništa znali o seksu, pa nije bilo ni potrebe. Svoje mišljenje opravdava time što je rano ušla u pubertet (i ja sam, pa?) i rano se zainteresovala za seks. Onda se žalila kako su joj svi govorili da treba da sačeka,a ona nije mogla. Staviću akcenat na ,,svi''.

Na kraju nisam imala ni snage da bilo šta pišem kao odgovor na temu.

Obrve su mi se toliko podigle da su se izgubile u kosi.

To niko nije samarao kad je trebalo... e sad, polako stizu rezultati...

теби је очигледно шамарање решење за све ...

очигледно је да као што постоје напредна деца интелигенцијом, тако постоје и страшћу развијена.

уместо да се морално саблажњавате, могли бисте да започнете дискусију о томе како каналисати неког на здрав начин а не батинама сузбијати либидо детета.

поготово оних која егом покушавају да се изборе тиме.

не знам из којег сте ви времена, ал се сећам да је код мене при крају основне школе (1991.) ово била итекако реалност.

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1329941409' post='589311]

теби је очигледно шамарање решење за све ...

Pa nisam ni ja za neko ubijanje dece od batina, tj uopšte za neko agresivno kažnjavanje, ali hipotetički rečeno da li bi ti dete koje gura ruku u šteker udario po prstima ili mu kulturno objašnjavao kako to nije dobro jer može da pogine (na pola tvog objašnjavanja, velike su šanse da ga udari struja)

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1329941604' post='589314]

очигледно је да као што постоје напредна деца интелигенцијом, тако постоје и страшћу развијена.

уместо да се морално саблажњавате, могли бисте да започнете дискусију о томе како каналисати неког на здрав начин а не батинама сузбијати либидо детета.

поготово оних која егом покушавају да се изборе тиме.

не знам из којег сте ви времена, ал се сећам да је код мене при крају основне школе (1991.) ово била итекако реалност.

Pa ja jesam poprilično otvorenog uma, i za mene se može reći sve osim da sam staromodna, ali ovo je čak i meni previše, a čak i nisam puno starija od te devojčice- svega 6 godina

Pa ja jesam poprilično otvorenog uma, i za mene se može reći sve osim da sam staromodna, ali ovo je čak i meni previše, a čak i nisam puno starija od te devojčice- svega 6 godina

непознавање како то изгледа кад те стрефи у млађим годинама је изгледа ужасавајуће искуство за тебе ... то везе нема са отвореношћу, само ти дрма реалност у коју си се ушушкала.

но, то не мења да дете очигледно не ни подучено нити разликује блуд, да гениталија није чаробна лампа која се протрља и нешто испадне, од тога шта је то љубав, секс ...

укратко речено, разлика између природне и неприродне страсти и острашћености.

http://www.youtube.com/watch?v=RNb0cj_7p6o

To rade sva "deca". Tad kad mogu i tri puta zaredom...posle samo da se sećaju.

"Deci" ne treba braniti seks, pre svega jer je to nemoguće zabraniti, a drugo što da se frustriraju i postanu pešovani, dr... ili lilihipi.

Ono što treba raditi to je edukacija i otvorena priča o kontracepciji i polnim bolestima.

Recimo u delima klasičnih ruskih pisaca iz 19. veka nalazio sam često na motiv "obuke" dečaka. To se znalo - javna kuća. Devojčice su opet, ako nisu bile sa sela već neke gospodične, čekale naravno prvu bračnu noć sa već iskusnim mladoženjom.

Ako ne bi navukle neku boleščinu od njega, bilo bi dobro.

Sećam se da su izbijale uvek neke seks afere u školama, kada neka maloletnica zatrudni, ili kada se otkriju bludne radnje profesorske. Bilo je i čuvenih seks skandala u vezi famoznih seks žurki. S tim da sam siguran da ta "deca" nisu imala baš svest o tome kako ozbiljnu stvar čine. Sećaju se svi kamenih lica i lepeza o kojima se naširoko pričalo i pisalo.

Ne mislim da je išta čudno što maloletnici vode ljubav. Zbog hormona polno su tad i najaktivniji. Ako imaju sa koga.

Pa nisam ni ja za neko ubijanje dece od batina, tj uopšte za neko agresivno kažnjavanje, ali hipotetički rečeno da li bi ti dete koje gura ruku u šteker udario po prstima ili mu kulturno objašnjavao kako to nije dobro jer može da pogine (na pola tvog objašnjavanja, velike su šanse da ga udari struja)

зато се деци објашњава ПРЕ а не у сред или после ...

после је очигледно касно па испадне да мораш да га пустиш да се изубија, и то је онда само родитељска кривица, лењост, необразованост и/или занемаривање.

сићо, женско дете, секс са 14 година, практично 7. или 8. разред?

супер си то замислио, ал не пије то воду јер деца немају ни појма шта је дупе а шта глава у тим годинама.

иначе, који је проблем трипут узастопце са дупло година?

Молим те објасни ми како ћеш детету од годину и по, две да објасниш да не дира утичницу ?

Ти кажеш "Не! Пец! Опасно" , оно иде руком ка уитчници. Ти поновиш то више пута,оно и даље хоће. Покушаваш да му скренеш пажњу неком играчком, не пали. Пробаш да га удаљиш физички од утичнице, оно дотрчи до ње и још жешће хоће да гура прст у утичницу. Онда га лупнеш по прстима и оно престане и више не покушава.

А како би ти то објаснио тако малом детету, само речима ? Баш ме интересује.

Da li je dobro ili ne, ali se dešava.

Pa išli smo svi u osnovnu školu.

malo je ružno da pričam o procentima, jer zaista ne mogu da pretpostavim koliko se dečaka ili devojčica u 6, 7, 8. razredu obučilo.

Mislim da čak devojčice pre to urade od dečaka. Malo sam i zaboravio te odnose. Davno bejah u osmoljetci.

Popularno je bilo koliko sam slušao klince, da se na žurkicu dovede teta (javna) koja će malom slavljeniku za njegov 13, 14... "ulepšati" ... To ne bude skupo, jer svako da kao neku kinticu, pa ta "teta" bude poklon. Obično se tada mali slavljenik i napije, i to je to što se zove ulazak u svet odraslih...

Bar što se tiče dečaka...

Problem sa duplo više godina je što je teže, ali ne i nemoguće. A teže je jer je mrskije, nema toliko želje kao u klinca.

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1329942544' post='589332]

сићо, женско дете, секс са 14 година, практично 7. или 8. разред?

супер си то замислио, ал не пије то воду јер деца немају ни појма шта је дупе а шта глава у тим годинама.

иначе, који је проблем трипут узастопце са дупло година?

Mhm,ne bi se ja složila s tobom oko ovog boldovanog.Bar ne što se današnje dece tiče.Znaju Milane itekako dobro,samo nisu svesni posledica.To je već nešto drugo.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...