Jump to content
Sign in to follow this  
Млађони

do you want to live forever?

Recommended Posts

Елем беше разговора о вечном животу и људима који живе по хиљаду година у библији тамо на теми, а и винукс је споменуо да научници нешто ту као раде.

Ово је документарац о томе како можемо да живимо вечно и прати групу револуционарних научника који се баве продужавањем живота.

Вечни живот би био нешто најдосадније што постоји.Треба знати на време умрети,и по могућству на херојски начин.Има ли лепше смрти од те?!

VIVA LA MUERTE!

Не знам што причате о вечном животу. То је само име докуменатраца. У питању је продужавање људског живота и побеђивање процеса старења.

Не знам што причате о вечном животу. То је само име докуменатраца. У питању је продужавање људског живота и побеђивање процеса старења.

Ma na to i mislimo, sta ce ti zivot kad ces ga provoditi u starackom domu, a da ces pobediti starost - TRTMILOJKA gringrin gringrin gringrin

Вечни живот би био нешто најдосадније што постоји.Треба знати на време умрети,и по могућству на херојски начин.Има ли лепше смрти од те?!

VIVA LA MUERTE!

A ti jos uvek verujes za sebe da si hriscanin. sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol

joooj dobro rece jednom prilikom brat Dragi "Gnosticizam je stari vuk koji je od pocetka vrebao hriscane".

A ti jos uvek verujes za sebe da si hriscanin. sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol

joooj dobro rece jednom prilikom brat Dragi "Gnosticizam je stari vuk koji je od pocetka vrebao hriscane".

Мислио сам на вечни живот на земљи.

Иначе,ја тежим да личним опитом спознам Бога,а сад ти то назови гностицизмом или како хоћеш,али ја себе сматрам хришћанином.Наравно,код мене је присутна и сумња...пре свега у окретање образа злочинцу и у рај и пакао;зато сам и узео ник Раскољников :D .

Ljudi mozda mogu da produze zivot ,ali samo nam Bog moze uciniti vecnim i radosnim.

И какве то везе има са научним открићима по питању зашто старимо, како да не будемо после 50-те неспособни за многе биолошке функције да не будемо млади као да нам је 30 итд?

Што морате одмах да мешате Бога, јел се вама религија окреће на свакој могућој теми?

Јел може овде без религијске расправе и теолошког погледа вечног живота?

И иначе мој живот је поприлично радостан без Бога.

:)

Што морате одмах да мешате Бога, јел се вама религија окреће на свакој могућој теми?

Nama religija ispunjava zivot i svaki njegov deo popunjava.

Јел може овде без религијске расправе и теолошког погледа вечног живота?

Vecni zivot moze dati samo Bog,ljudi ga mogu samo produzavati.

И иначе мој живот је поприлично радостан без Бога.

Pa......sad..... :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...