Jump to content
исидорица

Да ли се све завршава са "рађајте се и множите"?

Оцени ову тему

Recommended Posts

A DA...zaboravih

za neiskusne

15212002.jpg

Хахахахаха!!! АМИН!!

То је реалност.

Хвала на искреном одговору!

Код нас нема пилића, али тихомир се задеси. :smile: :smile: :smile: :trtmilo:

skoro mi je priznala da se udala za mene jer je zasmejavam ( inače,kaže da je jedino ta osobina ostala od vremena zabavljanja LOL2 )

онда немој да си престао да је засмејаваш ( а и да се смејеш)... :-X :D

jessy... da je polovina članova ko ti-gde bi nam bio kraj... u svemu vidiš nešto lepo

Bog te blagoslovio-nemam više lajkova

inače,hvala za iskrenu želju,uzvraćam istom merom 4869

Дођосмо до занимљивих разговора у ситне сате. :laugh:

Уколико неко жели да продужи дискусију у правцу питања која сам поставила, скупа са Моцартом, нека пишееее! nasznak9877777777777777777

vidi se ko ne gleda Dostojevskog lol

nego čitao sam negde da je Dosojevski najviše od svega voleo da doručkuje ovsenu kašu i da je samo to jeo ujutru pre nego što bi pisao.... tvrdio je da je to nešto najbolje što možete da doručkujete

Ех, ја "висим" на форуму, један син - код девојке, други син - са друштвом у граду, мој мужић гледао репризу дуела између Чеде и Додика, а сад гледа неки филм.

Малочас се слатко смејасмо Моцијевом водичу за почетнике, а пре тога нас нервирао Чеда.

Он повремено пусти свог тихомира, на ког сам навикла, па ми и он дође драг, некако - домаћи .

Баш ми је лепо. :)

Ne bi da razvezujem,neće server izdržati toliku količinu genijalnosti ;)

Ima brakova bez dece,jednostavno nemaju decu ali opstaju jer imaju zajednicu u Hristu.

Smisao braka,monaštva,života,roditeljstva je Hristos ...pa sad šta te zapadne :)

deki kao i uvek... kratak i jasan...ajd malo razveži -detalji i to o smislu braka

evpo,ja se sećam citata d.h.lawrenca koji kaže-kada Hristos dodje muž i žena će vaskrsnuti u vidu jednog andjela

Kako ovo lepo zvuci, gotovo poeticno :). Nije luda tvoja zena sto se za tebe udala :).

Један Рус рече,брак је школа љубави, и у браку се човек учи да воли.Ја, додуше нисам ожењен али има логике. Мислим, лако је волети из далека, повремено се виђати, али у браку ти прихваташ мане своје друге половине и она прихвата твоје.Не мислим да је смисао брака деца, смисао је, по мени, да научиш да не гледаш само своју задњицу или што рече Христос , да се одрекнеш себе. А деца би требало да буду плод љубави , у правом смислу речи, допуна љубави између то двоје. Е сад, ја то онако из литературе, а у пракси колико видим буде свега и свачега.

ПС Мени је баш лепо кад је црква пуна деце и кад се причешћују, мада не знам колико је то правилно.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...