Jump to content
zlata

Cime li se ovo zasluzi? <3

Rate this topic

Recommended Posts

наравно да ово није највише што човек може да приреди једној жени...то је потпуно јасно и нико то није рекао...знамо ми шта нас истински чини срећнима...али то све не умањује жељу и труд овог човека да усрећи или обрадује ову жену на један од стварно лепих начина који постоје у овом нашем свету...ја им завидим на тој могућности што то могу да ураде, што су опуштени , што не морају да се баве на пр. политиком, да анализирају поступке овог или оног, што не траже у свему нешто лоше, што се радују животу, певају, играју, што воле да приреде неком пријатна изненађења, да га обрадују, развеселе....све оно што ме ни можемо, на жалост видети код нас...

и мислим да Злата није мислила да отвори неку озбиљну тему за размишљање и анализу, него да нас просто орасположи неким лепим догађајем који се десио тамо негде далеко од нас...и нема никакве везе са нама...

so, don`t worry, be happy :)

ma zasto da im zavidis,mislim da to moze svako uciniti na ovakav nacin,samo dovoljno love i dobra organizacija...i na osnovu cega se moze zakljuciti da su oni opusteni,srecni,da se ne bave politikom,da ne analiziraju postupke ovog ili onog,da ne traze u svemu lose,da se raduju zivotu-sve ovo sto si navela...meni je bas ovakva radost ''sumnjiva'' zato sto zahtijeva pozornost velikog broja ljudi,i ne znam stvarno sta je to ovdje predstavljeno,a da se ne moze vidjeti kod nas,kako kazes...

naravno da je zlata bila motivisana lijepim osjecanjima,njoj se dopada i ima zelju da podijeli s nama...samo eto,malo me podstaklo da repliciram posto kazes da im zavidis...

ma zasto da im zavidis,mislim da to moze svako uciniti na ovakav nacin,samo dovoljno love i dobra organizacija...i na osnovu cega se moze zakljuciti da su oni opusteni,srecni,da se ne bave politikom,da ne analiziraju postupke ovog ili onog,da ne traze u svemu lose,da se raduju zivotu-sve ovo sto si navela...meni je bas ovakva radost ''sumnjiva'' zato sto zahtijeva pozornost velikog broja ljudi,i ne znam stvarno sta je to ovdje predstavljeno,a da se ne moze vidjeti kod nas,kako kazes...

naravno da je zlata bila motivisana lijepim osjecanjima,njoj se dopada i ima zelju da podijeli s nama...samo eto,malo me podstaklo da repliciram posto kazes da im zavidis...

ма, реч'''завидим'' нисам употребила у буквалном смислу ... 0202_238

Ja sam veliki romantik, ali nikad više ne bih prosio ženu uz romantiku. Te zablude sam se izlečio. Ako te hoće, uzeće te ovakog i onakog, ako te neće, možeš da joj skidaš i zvezde sa neba, zabadava sve.. Znao sam ja da pišem i ljubavne pesme, i da kupujem poklone, od čokolada i bonbonjera preko ruža i parfema do zlatnih lančića, da bih na kraju čuo: Znaš, ti si fin, ali ja hoću frajera.. Hajde jednom, pa drugi put... Ako mi krene i treći put, molim vas, uzmite pušku i upucajte me! što peva Đole: A koke čudne ptice, uvek im srce puca, za nekim grubijanom koji dobro kljuca... Onaj drugi bio je za glavu manji od mene, i ružan je bio, ali nije bio fin, barem prema njoj, od mene je begao. Neće koke kneza Miškina koji im kleči. I zato kad čujem žene da govore o romantici: Ma daj...!!

Nismo mi muški, dakle, zgroženi takvom gestom, naprotiv, sami smo radili i dobro smo se opekli.

Nemoj i ti sada generalizovati...Mozda si bas nailazio na pogresan tip zena tj onu sortu koja to ne zna da ceni, po meni je romantican muskarac dostojan najvisih ordena...Inspirise me, sto je negde najbitinije, tako da sam u stanju svasta da dam za uzvrat...

Прича 1.

Један мој рођак је жени звезде скидао с неба, облачио је у свилу и кадифу, терао да носи чипкасте чарапе, високе штикле (иако она није била љубитељ таквог стила одевања), и сви би говорили :" Јоооој, благо њој"!!!! А кад остану сами, љубоморне сцене, малтретирања, подметање кончића у кармин, да би проверио да ли се шминка на послу......

Прича 2.

Када смо мој муж и ја били млад брачни пар (10-ак година брака), направе ми жуљеви на табанима такав проблем, да нисам могла да ходам. Морала сам да држим стопала у топлој води, и мој драги на сваких пола сата, чим се охлади вода, мења ми кадицу .

На радију емисија попут оне "жеље, честитке...", али са забавном музиком. Чита водитељ неку романтичну поруку, после које следи романтична песма, и ја понесена романтиком, кажем мужу :" Јел видиш шта ради човек који воли жену?" А мој дарлинг, приносећи ми кадицу са топлом водом, хиљадити пут тог дана, само се је осмехнуо, погедао у кадицу и рекао: " Јел видиш шта ради човек који воли жену?"

И данас се постидим кад се сетим тога.

Мој закључак- Најважније је оно што је, што кажу, између четири зида. Ако кроз брак наставе да се труде да усреће један другог, а не да мисле само на сопствена задовољства и удобност, онда тај брак има велике шансе да успе, а ако тога не буде, џабе овако помпезна просидба и свадба.

То је само МОЈЕ мишљење, и наравно да не морају други да се сложе са њим.

Прича 1.

Један мој рођак је жени звезде скидао с неба, облачио је у свилу и кадифу, терао да носи чипкасте чарапе, високе штикле (иако она није била љубитељ таквог стила одевања), и сви би говорили :" Јоооој, благо њој"!!!! А кад остану сами, љубоморне сцене, малтретирања, подметање кончића у кармин, да би проверио да ли се шминка на послу......

Прича 2.

Када смо мој муж и ја били млад брачни пар (10-ак година брака), направе ми жуљеви на табанима такав проблем, да нисам могла да ходам. Морала сам да држим стопала у топлој води, и мој драги на сваких пола сата, чим се охлади вода, мења ми кадицу .

На радију емисија попут оне "жеље, честитке...", али са забавном музиком. Чита водитељ неку романтичну поруку, после које следи романтична песма, и ја понесена романтиком, кажем мужу :" Јел видиш шта ради човек који воли жену?" А мој дарлинг, приносећи ми кадицу са топлом водом, хиљадити пут тог дана, само се је осмехнуо, погедао у кадицу и рекао: " Јел видиш шта ради човек који воли жену?"

И данас се постидим кад се сетим тога.

Мој закључак- Најважније је оно што је, што кажу, између четири зида. Ако кроз брак наставе да се труде да усреће један другог, а не да мисле само на сопствена задовољства и удобност, онда тај брак има велике шансе да успе, а ако тога не буде, џабе овако помпезна просидба и свадба.

То је само МОЈЕ мишљење, и наравно да не морају други да се сложе са њим.

све то стоји и са свим се слажем шта си написала.. :) .али поента је да ово што је овај човек урадио није ништа лоше ни ружно...напротив.... :D

just relax everybody... 0304_smile4

све то стоји и са свим се слажем шта си написала.. :) .али поента је да ово што је овај човек урадио није ништа лоше ни ружно...напротив.... :D

just relax everybody... 0304_smile4

Наравно да није урадио ништа ружно. Очигледно је девојка пресрећна.

Постоје људи којима се ово допада, као и они којима се ово не допада, и једни и други имају право. Једноставно - ствар укуса .