Jump to content

Cime li se ovo zasluzi? <3

Оцени ову тему

Recommended Posts

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1326887630' post='563221]

пролив ме креће од менталног мобинга дизнијевих принцеза ...

топла препорука за текст

http://www.tarzanija...ko-je-pobediti/

pozdravile te Roza Luxemburg i Klara Cetkin 4869

buuuuuuu bleh .smeha.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

• Одговори 82
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

0442_feel Leno, imam tako burne reakcije i promene raspolozenja poslednjih dana... Inace, znam i razlog....od pre tri dana...cuh...da,da,da... Cu postati mati tj da sam u

E ovako, odmah da kazem da nisam ljubitelj emisje "Sve za ljubav"....ali ovaj video se ne sme propustiti niposto! Dame uzivajte, muskarci ucite... I kao i uvek..nastavi cu sa dobro poznatom frazom "

E Dragi brate ... to mu dodje nekako ovako sa zenama

Citav odnos izmedju dve osobe je survo,surovo banalizovan ovim tekstom... sta sada, ne treba gajiti nadu prema idilicnoj ljubavi i u krajnjem slucaju kasnije skontati da ljubav posle odredjenog perioda menja svoju formu, kao sto je na pocetku evoluirala iz zaljubljenosti u ljubav?

Иако волим како пишете, овоме приговарам.

Зашто? Па зато што овде ни нема никаквог "односа", не стварно га нема.

Ово је позориште.

Видете, ја сам био у САД и сконтао сам на лицу места овакве и сличне емисије и њихову поенту.

Зато сам и написао да је ово "амерички шит". Овакве емисије тамо служе за забаву масе, нешто слично као "Курсаџије" код нас и том слично.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Не знам, можда је грешка у мени, али ја овде видим само лаж. Плаћени играчи и статисти, лажни осмеси, привидан труд да се она усрећи а у ствари је циљ да се задовоље милиони гледалаца и зараде паре, а да не помињем продају интиме. А што се труда тиче , видеће се прави труд када први пут зашкрипи у браку,када се упознају и мане, ту се препознаје права љубав а не овде.

Mislim da to nije osnova,niti pocetna zamisao...

Polazim opet od sebe, ja bih se dobrovoljno prijavila da budem statista u ovom projektu i smejala bih se od srca, u pauzama izmedju plakanja...

Poenta je onA sustina koju je pisac hteo da iznese ovim cinom,a sto je to podelio sa drugima...pa i to mi je ok, sto da ne...pored ovoliko ruznih stvari koje se oko nas desavaju zasto ne podeliti i neko lepo iskustvo...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Citav odnos izmedju dve osobe je survo,surovo banalizovan ovim tekstom... sta sada, ne treba gajiti nadu prema idilicnoj ljubavi i u krajnjem slucaju kasnije skontati da ljubav posle odredjenog perioda menja svoju formu, kao sto je na pocetku evoluirala iz zaljubljenosti u ljubav?

Текст је сатира, обично зезање, и, као и вести у њузу, не треба га узимати за озбиљно.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Иако волим како пишете, овоме приговарам.

Зашто? Па зато што овде ни нема никаквог "односа", не стварно га нема.

Ово је позориште.

Видете, ја сам био у САД и сконтао сам на лицу места овакве и сличне емисије и њихову поенту.

Зато сам и написао да је ово "амерички шит". Овакве емисије тамо служе за забаву масе, нешто слично као "Курсаџије" код нас и том слично.

Postujem vase misljenje,zaista.

Uopste mi nije jasno da li je ovo neka emisja ili je snimak dogadjaja koji je neka sluzba za organizovanje vencanja osmislila...

Moja zelja je bila samo da podelim jedno lepo osecanja koje se u meni javilo dok sam gledala snimak, zao mi je ako je bilo kome drugom izazvan neki los osecaj...eto :10500:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Moja zelja je bila samo da podelim jedno lepo osecanja koje se u meni javilo dok sam gledala snimak,

и успела си...није све црно или бело...постоје неке ствари између, а то је између осталог и овако нешто...завидим тим људима како безбрижно живе и имају времена, снаге и жеље да овако нешто приреде...опуштени су и срећни...ми смо нажалост заборавили да се радујемо неким животним стварима и да у њима будемо срећни...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

kako su odmah uhvatili da filosofiraju o sreći,o odnosima itd. Daj opušteno malo :D

Ovaj klip možemo da sumiramo ovako :

1.Lik hoće da iznenadi djevojku

2.Okuplja ekipu i pravi scenario da to uradi

3.Uspješno završava misiju.

Moj zaključak : kako je to divno.Ovo me samo natjeralo da razmišljam kako se odnos dvije ličnosti nikada ne može do kraja sagledati,produbiti,makar uspjeli da napravimo ne znam ni ja šta za tu istu osobu.Onaj najljepši dio uvjek ostaje skriven,ali i ovaj vidljiv pokušaj je samo kap u žeđi da se onaj prvi ostvari uz pomoć onog drugog.Ne sumnjam u iskrenost ovog lika koji je ovo priredio svojoj dragoj. :D

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Moj zaključak : kako je to divno.Ovo me samo natjeralo da razmišljam kako se odnos dvije ličnosti nikada ne može do kraja sagledati,produbiti,makar uspjeli da napravimo ne znam ni ja šta za tu istu osobu.Onaj najljepši dio uvjek ostaje skriven,ali i ovaj vidljiv pokušaj je samo kap u žeđi da se onaj prvi ostvari uz pomoć onog drugog.Ne sumnjam u iskrenost ovog lika koji je ovo priredio svojoj dragoj. :D

facenew22222222

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mislim da to nije osnova,niti pocetna zamisao...

Polazim opet od sebe, ja bih se dobrovoljno prijavila da budem statista u ovom projektu i smejala bih se od srca, u pauzama izmedju plakanja...

Poenta je onA sustina koju je pisac hteo da iznese ovim cinom,a sto je to podelio sa drugima...pa i to mi je ok, sto da ne...pored ovoliko ruznih stvari koje se oko nas desavaju zasto ne podeliti i neko lepo iskustvo...

Шта ћу кад сам мува , и то она што оставља црвиће у трешње кад су најлепше и најслађе . Желим ти да нађеш неког пчелца као ти (не трута) ако већ ниси , и да останеш увек 170fs799081 .

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

и успела си...није све црно или бело...постоје неке ствари између, а то је између осталог и овако нешто...завидим тим људима како безбрижно живе и имају времена, снаге и жеље да овако нешто приреде...опуштени су и срећни...ми смо нажалост заборавили да се радујемо неким животним стварима и да у њима будемо срећни...

zasto im zavidis jessy...pa zar je ovo najvise sto covjek moze da priredi jednoj zeni? naravno to je samo moje misljenje,ali kad bi mene fascinirale ove stvari, ovako kako su ovu djevojku,ja tad sigurno ne bih bila srecna,istinski...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

zasto im zavidis jessy...pa zar je ovo najvise sto covjek moze da priredi jednoj zeni? naravno to je samo moje misljenje,ali kad bi mene fascinirale ove stvari, ovako kako su ovu djevojku,ja tad sigurno ne bih bila srecna,istinski...

наравно да ово није највише што човек може да приреди једној жени...то је потпуно јасно и нико то није рекао...знамо ми шта нас истински чини срећнима...али то све не умањује жељу и труд овог човека да усрећи или обрадује ову жену на један од стварно лепих начина који постоје у овом нашем свету...ја им завидим на тој могућности што то могу да ураде, што су опуштени , што не морају да се баве на пр. политиком, да анализирају поступке овог или оног, што не траже у свему нешто лоше, што се радују животу, певају, играју, што воле да приреде неком пријатна изненађења, да га обрадују, развеселе....све оно што ме ни можемо, на жалост видети код нас...

и мислим да Злата није мислила да отвори неку озбиљну тему за размишљање и анализу, него да нас просто орасположи неким лепим догађајем који се десио тамо негде далеко од нас...и нема никакве везе са нама...

so, don`t worry, be happy :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja sam veliki romantik, ali nikad više ne bih prosio ženu uz romantiku. Te zablude sam se izlečio. Ako te hoće, uzeće te ovakog i onakog, ako te neće, možeš da joj skidaš i zvezde sa neba, zabadava sve.. Znao sam ja da pišem i ljubavne pesme, i da kupujem poklone, od čokolada i bonbonjera preko ruža i parfema do zlatnih lančića, da bih na kraju čuo: Znaš, ti si fin, ali ja hoću frajera.. Hajde jednom, pa drugi put... Ako mi krene i treći put, molim vas, uzmite pušku i upucajte me! što peva Đole: A koke čudne ptice, uvek im srce puca, za nekim grubijanom koji dobro kljuca... Onaj drugi bio je za glavu manji od mene, i ružan je bio, ali nije bio fin, barem prema njoj, od mene je begao. Neće koke kneza Miškina koji im kleči. I zato kad čujem žene da govore o romantici: Ma daj...!!

Nismo mi muški, dakle, zgroženi takvom gestom, naprotiv, sami smo radili i dobro smo se opekli.

Драги, баш лепо од тебе што си ''велики романтик'' и што си чинио тако лепе ствари...оне су ти само помогле да схватиш да још увек ниси нашао ону праву...а сигурно хоћеш...само настави тако, буди оно што јеси и Господ ће ти послати ''ону праву'''...желим ти пуно среће... 1407_love

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja sam veliki romantik, ali nikad više ne bih prosio ženu uz romantiku. Te zablude sam se izlečio. Ako te hoće, uzeće te ovakog i onakog, ako te neće, možeš da joj skidaš i zvezde sa neba, zabadava sve.. Znao sam ja da pišem i ljubavne pesme, i da kupujem poklone, od čokolada i bonbonjera preko ruža i parfema do zlatnih lančića, da bih na kraju čuo: Znaš, ti si fin, ali ja hoću frajera.. Hajde jednom, pa drugi put... Ako mi krene i treći put, molim vas, uzmite pušku i upucajte me! što peva Đole: A koke čudne ptice, uvek im srce puca, za nekim grubijanom koji dobro kljuca... Onaj drugi bio je za glavu manji od mene, i ružan je bio, ali nije bio fin, barem prema njoj, od mene je begao. Neće koke kneza Miškina koji im kleči. I zato kad čujem žene da govore o romantici: Ma daj...!!

Nismo mi muški, dakle, zgroženi takvom gestom, naprotiv, sami smo radili i dobro smo se opekli.

E Dragi brate ... to mu dodje nekako ovako sa zenama :)

mesec%20%2018-01-2012%2018:52:01.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...