Jump to content
Предање

Насилно преваспитавање штићеника

Recommended Posts

Хвала на овако емотивним речима подршке. Страшно је да треба да се браним од неупућених, да нас нападају злонамерни, да се правдам онима који се не баве овом мучном темом...

Увек имам порив да се оставим форума, полемика, пресипања из празног у шупље...

Имао бих ја доста доказа о успешности, али је непријатно, и за хришћанина ненормаллно хвалити се...

Неколико бивших штићеника је у манастирима, 1 чека монашење. Неки чекају мој благослов да оду у манастир, многе сам крстио, и њихови децу, венчао, као и други моји сарадници свештеници...

Како хоћете, али постаје бесмислено и дегутантно.

У задњих 5 дана примили смо 4 нова штићеника. Да можда неко од вас није примио више?

Да можда неки други центар није примио више?

Занима ли вас мишљење родитеља, или самих штићеника?

Побогу, докле више...?

Guest Оливера

Пуна подршка...немам шта да додам речима оца Ивана и Покајника83 .

То је борба са страстима.

Puna podrska ,oce Branislave!!!

Da vam kazem,braco,eto,kod oca Brane radi asov po potrebi,ne iz obesti,a znate li da je moja sestra 4 puta potpisivala prijem implanta u telo,potpise i zna da ako uzme drogu moze da umre,ne samo drogu nego i neki lek (analgetik,antipiretik ili ko  zna sta,nesto bezazleno),a ti isti lekari nju istu gledaju kako po 4. put potpiseuje da joj je jasno da moze da umre,po 4. put placa se po 1000 i vise evra nedeljno za tu privatnu bolnicu,po 4. put je gledaju kako nema volju i umesto da kazu da ne sme to da primi jer nema jaku volju,jer krsi i uzima drogu preko implanta,oni ne,nego elegantno uzmu pare,daju implant i cekaju da opet dodje...Vise nece...Pa,to je kao da date nekom pistolj da se ubije!!!Nije isto fizicka i psihicka zavisnost!!!Lekari isperu krv od toga,ali ne isperu mozak,dusu,duh,volju...Ja bih je radije gledala u kolicima,prebijenu i obogaljenu ,nego mrtvu sa nepune 33...Ali,tako to ide kad neko ima podrsku B92 i drugih medija...Ja imam ranu od noza od moje sestre,to mi je uspomena,3 kopce na nozi,majka ima polomljenu nogu od nje...Mi smo joj oprostili,ali ko ne zna sta je to kad narkoman upadne u krizu i bije sve po kuci,a mi ne smemo da je pipnemo iz straha,nego trpimo da mi budemo bijeni i polomljeni i izbodeni,neka ne kritikuje oca Branislava.Ne zelim nikom da zna sta je to imati narkomana u porodici...Lako za rane telesne,ali za dusevne...Boli,braco i sestre,boli...

Мир Божији, Христос се роди!

Оцима, браћи и сестрама свако добро од Богомладенца Христа, а пре свега да тих и миран живот поживимо у свакој побожности и чистоти!

??? ??????, ??????? ?? ????!

?????, ????? ? ???????? ????? ????? ?? ???????????? ??????, ? ??? ????? ?? ??? ? ????? ????? ???????? ? ?????? ?????????? ? ???????!

???????? ?? ????. ????? ?? ?????????? ? ??????????, ? ????? ?????!

?????????? ??? ??????? ?? ???? ???? ?????? ?? ??????? ? ????? ???? ???? ?????? ???? ???? ? ?? ???? ?????????? ????????, ? ????? ?? ??? ?? ???????? ?? ????????.

???? ???? ????? ? ???????? ?? ??????? ? ?????????? Srbija_smesko

???????? ???? ? ???? ?? ???????? ???? ?????, ?? ? ??? ???????, ???????? ?? ?????? ???????? ??? ?? ???? ???? ?? ????? ?????, ??? ?? ?? ???????? ?? ???????? ?? ????????? ?? ?????????? ???????. ?? ??? ?? ?? ??????, ??? ?? ?? ?????, ???????????? ?? ?????? ? ?????????? ?? ????? ???? ????? ????? ??? ????????? ?? ??? ??? ?? ?????? ??? ????.

???, ?? ?? ??????????.

?????????? ?? ? ???????, ?????????? ???? ???? ?? ????? ???????, ??? ? ???????? ?? ?? ?????? ?????? ?????, ??????? ?????????, ? ????? ?? ????? ???? - ?? ?????? ??? ????? ??? ????.

?? ???? ????? ?? ????? ????, ??? ??? ''????????'' ???? ?? ?????, ?? ?? ????? ?? ????? ??? ????, ???? ?? ???? ??? ?????.

? ?????????? ?? ????? ???, ?? ??? ???, ? ??????? ?? ??? ???? ????? ? ????? ??????? ? ???? ????? ?? ???? ?????.

??? ?????? ????????, ????? ??? ???? ?? ?????? ?? ????? ? ??????? ?? ????? ?? ?????? ????? ? ????? ?????, ????? ???? ???????? ???????????? ?? ?????? ? ???????.

? ??? ???? ?? ????????? ?? ?????

??????? ? ???? ????????.

? ?? ??? ?? ?????? ??????? ?????????, ??? ??? ????????? ???????????.

?. ??????, ????? ?????? ??? ?? ?? ?????????? ??????? ??? ?????: ???? ??? ??? ??????? ??? ??? ??????? ???? ?????? ???? ???? ????? ??????? ??????, ????????, ????????

?? ?????, ???? ????? ?? ??????? ???????, ?????? ??? ?? ???????? ??????????, ??????? ??? ?? ????? ?????? ?? ?? ?????????? ??? ? ??? ??????? ???????? ??????. ?? ?? ??? ??? ???? ??????? ?? ?????? ?? ?????? ????? ?????, ??? ?? ??? ???? ??????? ????????? ?????????? ????? ????? ??? ????? ????????, ???? ???? ????? ???? ?? ???????????? ???????????.

?? ??? ?? ???? ?????????? ??? ?? ?????? ??????? ???????? ????????? ??????????? ???????.

?? ?? ???? ???? ?? ???????? ???? ?????? ?? ???? ????????, ???? ????, ??? ?? ?????? ?????? ?????? ??? ?????????? ??????? ?????? ????? ????? ?? ??????.

????? ?? ?? ???????? ?????? ??? ??? ??????:

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,2229.msg48582.html#msg48582

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,2229.msg48583.html#msg48583

??? ?????? ????????, ????? ??? ???? ?? ?????? ?? ????? ? ??????? ?? ????? ?? ?????? ????? ? ????? ?????, ????? ???? ???????? ???????????? ?? ?????? ? ???????.

? ??? ???? ?? ????????? ?? ?????

??????? ? ???? ????????.

? ?? ??? ?? ?????? ??????? ?????????, ??? ??? ????????? ???????????.

prstgore

???????? ?? ????.

?? ??? ?? ???? ?????????? ??? ?? ?????? ??????? ???????? ????????? ??????????? ???????.

? ???? ?? ???? ?? ????? ????????? ?? ????? ?? ??????. ?????, ?? ?? ????? ??????, ? ??? ????????? ???????. ???? ?? ?????? ??? ???? ???? ???? ?? ???? ???????? ??????? ? ??????? ?????????? ? ????????? ???????.

????, ?? ?? ????????, ???? ???? ????? ?????? ???? ????, ???? ?????? ???????? ?????????. ???? ???? ??? ? ???? ?? ??? ?? ??????? ?????????, ???? ?????. ????? ???? ????????? ???????? ?? ?? ???????, ???????? ??? ?? ???????? ?? ???? ????????? ??????? ?????????, ??? ??? ?? ?????????, ?? ?? ??????????? ?????? ?????? ??????. ?????, ???????? ??????? ???? ???? ??????? ?? ??????? ?????. ???????, ??? ?????? - ????? ????? ??????? ???? ???? ?? ?? ???? ???????????? ???????? ????????? ? ???????? ? ????????? ???????????. ?? ?? ????? ?????. ???? ????????? ??, ??? ?? ????????????, ?????? ?? ????? ?????, ? ?????? ?? ????????? ?????? ???? ?? ?? ??????????? ? ?????????????? ?????? ??????. ? ??? ???? ????????????, ?? ???? ???? ? ???? ?? ????? - ??????, ????, ??????, ????.