Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Оцени ову тему

Recommended Posts

Има ли неко искуство о ВОХ пакетима које нам нуди Телеком ?

Занима ме верзија ВОХ 4 и ВОХ 4+. Не разумем у чему је разлика. (Који се више исплати ?)

И да ли може више телевизора да буде прикључено ?

Ништа се не разумем у ову теКнику, ни у ови стручно-теКнички изразеви. :-[

Sad nesto gledam, posto ja vec koristim klik4 paket za adsl, a pre mesec dana iskopase nam podzemni vod za iptv (niko ih, doduse, nije zvao, ali izbori su blizu...) - tako bih mozda mogao da uletim u ovaj box4 paket... nisam siguran da je to to, moracu da se raspitam...

scratch_head.gif

Ја, већ 4-5 година имам класични adsl , а понуда box4 пакет за, скоро исти новац нуди много више.

Не разумем разлику између box4 и box4+ пакета.

Ајд' кад се распиташ, напиши. Важи ?

Кренули су да продају пакете, ишао ја да се распитам пре неки дан. Понуда је јако повољна, добијеш много више (интернет линк од 6 мега и 500 минута на мобу) за мање пара...

Разлика између 4 и 4+ пакета се састоји у некој зачкољици око фиксне телефоније (4+ ваљда подразумева још једну линију), која није претерано битна. Услов је да ниси везан уговором, а активирају одмах...

Мислим да је Зоске прави човек којег треба питати о овоме... :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...