Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
SANJA

О чему размишљаш тренутно?

Оцени ову тему

Recommended Posts

O ljudima koje samo dragi Bog posalje u pravom momentu! Koji ti se tek onako jave, pitaju te za neku glupavu pjesmu, a nisu ni svjesni da su bas tim glupavim pitanjem, zacijele jednu ranu!

"Зајебе се неко, па ти донесе цвеће на гроб када ниси очекивао, па дајући ти своје лице, чуди се још зашто не остајеш равнодушан, него устајеш да пружиш руку коју си дотад крвљу заливао."

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Zasto neki ljudi zaboravljaju uvrede,ponizenja,zlo nanijeto od drugih...kako mozemo ocekivati da nas ti ljudi postuju,ako mi ne postujemo sami sebe.Ovo moje razmisljanje mozda i nije hriscanski,ali ne vidim drugi nacin opstanka u jednom ovakom svijetu osim da pazimo sebe,bez napadanja drugih.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

O tome kako onaj čovjek koji u mladosti ne "preleži" komplekse i frustracije, u starosti  postaje jako opasan član zajednice.Takvih sve vise danas...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
O tome kako onaj čovjek koji u mladosti ne "preleži" komplekse i frustracije ,u starosti  postaje jako opasan član zajednice.Takvih sve vise danas...

О томе како сам , ваљда, још увек млад и прележавам сопствене фрустрације, комплексе итд... :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

O tome kako bi trebalo da odem, pošto sam pre dva dana rekla zbogom....

Pa, ipak trebalo mi je malo vremena da popravim frizuru 1327_womens

Kad shvatih da na ovom pravoslavnom forumu nema mnogo pravoslavaca, ne časim časa... i ne marim za frizuru trtrtrtr

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

О томе како сам , ваљда, још увек млад и прележавам сопствене фрустрације, комплексе итд... :)

E i ja se vec uveliko borim sa samom sobom...valjda necu zagorcavati drugima zivot kada ostarim greengrin

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...