Jump to content

О чему размишљаш тренутно?

Оцени ову тему

Go to solution Solved by feeble,

Препоручена порука

• Одговори 1.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Kako je divno proslo nase crkveno vencanje u manastiru Jazak... Sve vreme sam se plasila da li ce moje noge izdrzati stajanje u mestu s obzirom da sam se dosta ugojila i da naticem poprilicno i da sam

Razmisljam o tome kako je Bog VEEEEEEEEEEEEEELIKI.. bas,bas.. Brinula sam se mnogo ovih nedelja da li ce sve biti ok sa bebom zbog antidepresiva koje sam pila... zbog nacina zivota...zbog svega po

...о ситуацији која ми се данас десила,а веома ме потресла. Враћам се с посла,прилазим пешачком мосту.У близини је школа,школарци користе ту локацију да се крију од професора и занимају се цигаретама

Постоване слике

kokakolatorta400x271www.jpg

Изволи, и доста ти је слаткиша. А и ја више нећу да спамујем ову тему Сања ће ме задавити  0110_hahaha

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

О Мединој теми "Мушкарац или жена",лупам главу већ пола сата и не капирам шта хоће да каже. 0110_hahaha

најзад неко ко размишља  0110_hahaha

о мојим лепим пауковима  0110_hahaha

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

O čemu razmišljam sad?Eeee...pa o ovom Medenom...dakle ne zna čovek kako da mu se po nekad zahvali,a da to ne smatra patetikom,nja nja forama i tako...misim...Al evo,iz inata mu sad javno čestitam za temu Muškarac ili žena e tako  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 2 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...