Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Зосима

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Шта мислите, ко све гине вечерас од ових битних ликова?

Ја типујем на Арју, Теона, Бријену, Сивог Црва, Берика Дондериона. Можда и Сем, пошто је своје одсвирао у суштини, реко Џону да није Џон него Егон, и сад може думре у миру. 

Само не знам дал ће Мелисандра да дође вечерас да се некако жртвује за свеопште добро и тиме се некако искупи јер је палила децу, хтела да вади крв невином момку до смрти, призивала демона да убије легитимног претендента на престо, навукла другог претендента на престо на свашта и на крају упропастила и њега и целу његову војску...

Читам неке прогнозе по Нету (нисам тео спојлере да читам), сви имају неке своје теорије, свашта може да се изроди од овог ноћас. Мислим да ће ВИнтерфел можда и да падне, ал да ће људи на крају уз велику муку да надвладају (ипак има још три епизоде после ове, и свака траје сат и по).

Елем, да ја више не тупим, шта ви мислите?

пре 2 минута, Avocado рече

Arja ima poseban "plot armor".

Obozava je Martinova zena i rekla mu je da ce se razvesti ako nju ubije.

Ima i to što se smuvala s (potencijalnim) pretendentom na presto?

пре 1 минут, Avocado рече

Arja ima poseban "plot armor".

Obozava je Martinova zena i rekla mu je da ce se razvesti ako nju ubije.

Ово већ пишу сценаристи. Ко што знаш, већ су много одступили од књиге, а сам Мартин каже да ће радња у књигама (кад једном буду изашле) да буде негде другачија од онога што је у серији. Јер су књиге толико компликоване да серија не само да мора да прилагоди радњу тако што ће да избаци неке ликове или заплете, већ ће то све скупа на крају да утиче на унеколико различит крај у серији и књигама.

Мада, жена је ипак жена, не могуће и да је убацио клаузулу де треба :))) 

пре 3 минута, Paradoksologija рече

Ima i to što se smuvala s (potencijalnim) pretendentom na presto?

Е да, њега сам заборавио. Мислим да ће и он да гекне до краја, само што неће можда баш ноћас.

пре 2 минута, RYLAH рече

Е да, њега сам заборавио. Мислим да ће и он да гекне до краја, само што неће можда баш ноћас.

Pa to, kontam da će još imati neku ulogicu da odigra pre no ga overe, a to što je jedini poznati biološki sin poslednjeg kralja kog su svi prihvatali teško da je samo interesantni trivijalni detalj vezan za njegov lik.

Управо сада, Paradoksologija рече

Pa to, kontam da će još imati neku ulogicu da odigra pre no ga overe, a to što je jedini poznati biološki sin poslednjeg kralja kog su svi prihvatali teško da je samo interesantni trivijalni detalj vezan za njegov lik.

Шта знам... Много су ликова скратили у серији и одрадили некако офрље крајеве, јер нису имали довољно простора да им развију и замрсе улоге. Не кажем да ниси у праву, него некако мислим да ће сад да направе неки заплет типа Санса - Денерис - Џон - Серсеи, а да ће све остале да побију, јер им је тако најлакше да коначно заврше серију и онда крену на неке спиноф серије, које су далеко мање захтевне. Једино ће можда Џејми Ланистер да о(п)стане, јер су у његов лик баш баш баш уложили и разрадили му лук, плус што мора да се испуни пророчанство око Серсеине смрти.

Волео бих да видим још заплета, да ме не схватиш погрешно, само мислим да нема довољно времена, јер морају да буду најмање две огромне битке: са Белим Одачима и између људи (барем оних који преживе). То су најмање две велике епизоде, а има их три до краја, тако да...

Денерис је та која би требало да гине,са последњим речима типа,"Џоне ,престо је твој" или тако нешто патетично...

Иначе,она је мени најНЕупечатљивији лик у серији,неубедљива, слабашна,поводљива,слаб карактер...Па Санса је сад за њу ауторитет,а да не говорим о Серсеи...

Иначе досад ми је највећи флеш Аријин захтев ковачу за интимну услугу,где да погине,а да не проба...:smeh1:

Е да,очекујем и да онај вођа дивљана,одради Бријену,ако остану живи...:)))

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...