Jump to content

Pitanja-odgovori(opsta kultura)

Оцени ову тему

Guest Izida

Препоручена порука

Ovo je strukturalna hemijska formula za sta  C2952H4664N812O832S8Fe4 ?

??? ?? ??? ?????? ?? ??????? ????? ??????? (????? ?????? ??????????) ???? ?? ?????? ????? ??? ?? ?????? ?? ???? ? ???? ???? ??? ? ?? ????? ??????. ??? ?? ??? ??????? ???? ????? ?? ???? ?????? ?????? ???????, ????????? ?????????, ?????????? ?????????, ??????? ?????????, ???????????, ?????????????, ????????????, ????????, ??????????, ???????????????, ??????, ????????, ??????????....????? ?????? ?? ???? ?????? ? ?????????? ????? ??????????, ???? ?? ?????? ?? ???? ??? ??? ???????? ????? 20 ?????? ?????????.

slazem se  0104_cheesy

:cmizdrenje:

Подели на овим сајтовима

• Гости

??? ?? ??? ?????? ?? ??????? ????? ??????? (????? ?????? ??????????) ???? ?? ?????? ????? ??? ?? ?????? ?? ???? ? ???? ???? ??? ? ?? ????? ??????. ??? ?? ??? ??????? ???? ????? ?? ???? ?????? ?????? ???????, ????????? ?????????, ?????????? ?????????, ??????? ?????????, ???????????, ?????????????, ????????????, ????????, ??????????, ???????????????, ??????, ????????, ??????????....????? ?????? ?? ???? ?????? ? ?????????? ????? ??????????, ???? ?? ?????? ?? ???? ??? ??? ???????? ????? 20 ?????? ?????????.

?? ????? ??????? Google :cmizdrenje:?

Подели на овим сајтовима

Морам да признам да на питање, шта је Окамова оштрица, нисам знао одговор. Нашао сам га на Google, али нисам поставио одговор јер сматрам да би то било варање, а и онда би се игра свела на то ко је бржи на тастерима тастатуре а не на знању.

Ја сам схватио да се у овој игри постављају питања из опште културе, дакле оно што смо кроз своје школовање сви имали прилике да научимо или касније кроз живот, али што није уско-стручно јер онда није фер према другима. Из своје професије (пошто сви знамо неке цаке) можемо да поставимо неко питање на које само ми евентуално мали број наших колега зна одговор. Ја сада могу поставити питање из моје стручне области или ето нпр. математике. И дан данас постоје једначине које нико није решио већ више деценија и за које су расписане награде од више милиона евра за оне који реше једну од њих, па ако поставим такво питање аутоматски је тема готова.

Дакле, ја заиста немам ништа против Изиде, чак шта више као члана овог форума је изузетно ценим али мислим да питања која поставља нису из области опште културе. Шта је C2952H4664N812O832S8Fe4 можда знају фармацеути, хемичари, медицинари...али ја као човек од правне струке не знам а верујем и многи други чланови разних занимања и степена образовања.

Драго ми је да има оваквих тема и за нас опште некултурне и необразоване па можемо да научимо ове опште културне и опште образовне ствари.

Но да не давим више, хајде да чујемо следеће питање!

Подели на овим сајтовима

• Гости

E,polako,Aco.Ja sam pravnik.I da,Medo,nazalost nekada sam sve ovo ucila.Samo se pitam zasta.

A pitanje sam postavila da uzvratim Dejanu i Medi.Posto je Dejan prvi poceo sa teskim pitanjima,a Medi zato sto je postavio trik pitanje.

Подели на овим сајтовима

Уби ме ово твоје питање. Знао сам податак али сада нисам сигуран. Да није можда Saab?

АААААА док сам куцао поруку неко је већ послао одг.  1312_womens

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...