Jump to content

,,Мудрости" Мирољуба Петровића

Оцени ову тему

Guest Evgenik

Препоручена порука

• Одговори 2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, Тања1 рече

Molim te, bar me ti postedi, sto bi @Avocado rekao, bla, bla, truc...

Немој да питаш, нећу да одговарам. Питала си сама, добила си одговор. У чему је проблем?

Подели на овим сајтовима

On 3/9/2017 at 16:19, Тања1 рече

Ako hoces odgovori mi na postavljena pitanja, pitala sam uljudno, ne raspredaj nasiroko, ili raspredaj sa sebi slicnima. Ponovicu:

Gde pise da su ga "oterali" sa radio Svetigora? Mozes da navedes medij ili saopstis izvor koji o tome govori? I ako mozes o tome sta je prevario svestena lica, zbog cega ga ne smatrate postenim i ispravnim covekom?

Na direktna pitanja, direktan i jasan odgovor.

Izvoli konkretno sta kazu ljudi koji se bave pravoslavljem o njemu:

http://borbazaveru.info/content/view/7424/1/

http://borbazaveru.info/content/view/4630/1/

https://istinoljublje.com/2015/01/13/интелигентни-секташ-мирољуб-петрови/

Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Posetilac рече

Jel Vi mene zezate? Dakle, jedna persona, jedan covek, konkretno jedan izvor. Da li je gramaticki pravilno reci za Vladimira Dimitrijevica dvoje ljudi?

Prvi link:
Владимир Димитријевић о Мирољубу Петровићу, још једанпут         
понедељак, 29 децембар 2014

Drugi link:
Владимир Димитријевић: О делу Мирољуба Петровића         
четвртак, 10 мај 2012

Treci link:
Писмо читатељке и одговор Владимира Димитријевића преузето са сајта Борба за Веру

I gde ovde V.Dimitrijevic pise da je M.Petrovic prevario svestena lica i da su ga "oterali" sa radio Svetigora? Ako mozete postedite me da prebiram po dugackim clanicima Dimitrijevica, konkretno me zanima samo ovo sto pitam. Dakle, kada su u pitanju krivicna dela kao sto je "prevara", "zloupotreba povrerenja", itd.

Ako stvarno mislite da je ovo dovoljno informacija i da su konkretne, moram da Vam pomognem. A mora da Vam bude jasno da ste do sada za odgovor koji jos nisam dobila na pitanje koristili samo stavove i analizu V. Dimitrijevica, o M.Petrovicu, i u skladu sa njegovim razmisljanjima (donekle pocitala), niste koristili svoje stavove, a mozda bi trebalo, ali V. Dimitrijevica tretman Vam je sigurno jaci ako sastavlja svoje stavove sa teorijama drugih, bliski  Vasem nacinu razmisljanja i zakljucivanja...Svako ima svoj metod analize, znate. U okviru istrazivanja oblasti, ja kazem da je to pitanje koje odredjuje nacin. To znaci da se prvo mora znati sta treba da se analizira, a zatim identifikkuje se nacin kako se analizira. To je definitivno "veliki posao" za Vas...pa Vam je definitivno "pljuvacka" drughi, odnosno V.Dimitrijevica lakse za pokupiti...Dakle, izvolite konkretno sta kazu ljudi sa ovog foruma o V. Dimitrijevicu, i o izvoru vasih linkova:

Да ли је Владимир Димитријевић обмањивач?

Ко стоји иза сајта "Борба за веру"

Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Тања1 рече

Jel Vi mene zezate? Dakle, jedna persona, jedan covek, konkretno jedan izvor. Da li je gramaticki pravilno reci za Vladimira Dimitrijevica dvoje ljudi?

Prvi link:
Владимир Димитријевић о Мирољубу Петровићу, још једанпут         
понедељак, 29 децембар 2014

Drugi link:
Владимир Димитријевић: О делу Мирољуба Петровића         
четвртак, 10 мај 2012

Treci link:
Писмо читатељке и одговор Владимира Димитријевића преузето са сајта Борба за Веру

I gde ovde V.Dimitrijevic pise da je M.Petrovic prevario svestena lica i da su ga "oterali" sa radio Svetigora? Ako mozete postedite me da prebiram po dugackim clanicima Dimitrijevica, konkretno me zanima samo ovo sto pitam. Dakle, kada su u pitanju krivicna dela kao sto je "prevara", "zloupotreba povrerenja", itd.

Ako stvarno mislite da je ovo dovoljno informacija i da su konkretne, moram da Vam pomognem. A mora da Vam bude jasno da ste do sada za odgovor koji jos nisam dobila na pitanje koristili samo stavove i analizu V. Dimitrijevica, o M.Petrovicu, i u skladu sa njegovim razmisljanjima (donekle pocitala), niste koristili svoje stavove, a mozda bi trebalo, ali V. Dimitrijevica tretman Vam je sigurno jaci ako sastavlja svoje stavove sa teorijama drugih, bliski  Vasem nacinu razmisljanja i zakljucivanja...Svako ima svoj metod analize, znate. U okviru istrazivanja oblasti, ja kazem da je to pitanje koje odredjuje nacin. To znaci da se prvo mora znati sta treba da se analizira, a zatim identifikkuje se nacin kako se analizira. To je definitivno "veliki posao" za Vas...pa Vam je definitivno "pljuvacka" drughi, odnosno V.Dimitrijevica lakse za pokupiti...Dakle, izvolite konkretno sta kazu ljudi sa ovog foruma o V. Dimitrijevicu, i o izvoru vasih linkova:

Да ли је Владимир Димитријевић обмањивач?

Ко стоји иза сајта "Борба за веру"

Ja sam samo procitao neke kritike na racun Petrovica. Nisam istrazivao ko je ko i ciji je neki sajt. Pogledacu teme, nisam ni znao da postoje. Hvala na linkovima. 

Kako ja Vama da dokazem da je on izbacen sa radija Svetigora? Po netu se to pise. Nisu svi digli ruke iz crkve od njega. U Obrenvcu je otkazano predavanje na temu obnove Dusanovog carstva. Tamosnjem popu je bilo zao sto ga narod nije cuo. Ugasen sajt Vidovdan, takodje, se spominje po netu da su ga ljudi razvaljivali u diskusijama od ravne zemlje do pravoslavnih tema. 

Nema smisla da se raspravljamo i da Vam dokazujem sto ja nemam lepo misljenje o nekom, niti Vi meni zasto imate dobro misljenje o nekom. Mislite o kome sta god hocete. Evo dokaz da je falsifikovao Sveto pismo preuzevsi ga od JS: 

Knjigu Radise Antica Put, Istina i Zivot je naslovio kao Tajne Biblije i izmislio ruskog pisca Aleksandra Medvedeva. Neku knjigu o tome kako se ratuje je navodno pisao Ratko Mladic i to je poturio kad je uhapsen za u Hag. Valjda su neki dokazi tu. 

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

• 3 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...