Jump to content

,,Мудрости" Мирољуба Петровића

Оцени ову тему

Guest Evgenik

Препоручена порука

• Одговори 2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Dakle presla sam se u vezi Miroljuba. Opasan tip... 

Ako si mu poverovala da je pametno nevinasce, onda si se presla. No, nikad nije kasno saznati istinu. Prevario je on i svestena lica da je posten, moralan i dobar, ali su ga ubrzo oterali sa radio Svetigora. Pre ovog pisanja zamalo da odrzi u obrenovackoj crkvi predavanje o obnovi Dusanovog carstva. Jos je tom popu i zao sto je otkazano, ali dobio zabranu od vrha svoje crkve.

Подели на овим сајтовима

Мирољуба за председника ФС Србије...

Има добре идеје ...хумане идеје, патриотске идеје..идеалиста човек, шта сте напали јадног Мирољуба...да је 1 посто оваквих као Мирољуб, могли би основано да причамо о обнови Душановог царства...   

Мирољуб бре човек има срце, јуначко срце....само се ви смејте...  

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Posetilac рече

No, nikad nije kasno saznati istinu. Prevario je on i svestena lica da je posten, moralan i dobar, ali su ga ubrzo oterali sa radio Svetigora.

Gde pise da su ga "oterali" sa radio Svetigora? Mozes da navedes medij ili saopstis izvor koji o tome govori? I ako mozes o tome sta je prevario svestena lica, zbog cega ga ne smatrate postenim i ispravnim covekom?

Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Рапсоди рече

Мирољуба за председника ФС Србије...

Има добре идеје ...хумане идеје, патриотске идеје..идеалиста човек, шта сте напали јадног Мирољуба...да је 1 посто оваквих као Мирољуб, могли би основано да причамо о обнови Душановог царства...   

Мирољуб бре човек има срце, јуначко срце....само се ви смејте...  

@PredragVId

Ја бих припазио  да сам на твом месту, много ми она нешто хвали Микија...

Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Juanito рече

@PredragVId

12:smeha: Ја сам од оних што воле само једном, ништа бато хедонизам и тако то, а ове што се  фале хедонизмом, све би ја то под мач бато ....:)))

Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Рапсоди рече

12:smeha: Ја сам од оних што воле само једном, ништа бато хедонизам и тако то, а ове што се  фале хедонизмом, све би ја то под мач бато ....:)))

Ја сам спреман да погинем Диониса ради.

Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Juanito рече

@PredragVId

Добра жена је као добро вино, Што је више мазиш то те више `вата.

Подели на овим сајтовима

Gde pise da su ga "oterali" sa radio Svetigora? Mozes da navedes medij ili saopstis izvor koji o tome govori? I ako mozes o tome sta je prevario svestena lica, zbog cega ga ne smatrate postenim i ispravnim covekom?

Sto bih ga smatrali postenim i ispravnim kad ima vise dokaza koje ukazuju kakav je zapravo. Sto da se tebi bilo ko pravda zasto nekog voli ili ne? Dovoljno je reci da neke knjige prepisao drugim autorima i dao drugi naslov. Ostalo si, verovatno, citala kakvo misljenje i iskustvo imaju drugi. Ti veruj da ga svi nesimpatisu, jer eto tako nemaju druga posla.
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Posetilac рече

Sto bih ga smatrali postenim i ispravnim kad ima vise dokaza koje ukazuju kakav je zapravo. Sto da se tebi bilo ko pravda zasto nekog voli ili ne? Dovoljno je reci da neke knjige prepisao drugim autorima i dao drugi naslov. Ostalo si, verovatno, citala kakvo misljenje i iskustvo imaju drugi. Ti veruj da ga svi nesimpatisu, jer eto tako nemaju druga posla.

Ako hoces odgovori mi na postavljena pitanja, pitala sam uljudno, ne raspredaj nasiroko, ili raspredaj sa sebi slicnima. Ponovicu:

Na direktna pitanja, direktan i jasan odgovor.

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Тања1 рече

Gde pise da su ga "oterali" sa radio Svetigora? Mozes da navedes medij ili saopstis izvor koji o tome govori?

Отерали су га. Лично сам индиректно био један од оних који су утицали на његово уклањање из програма, те знам све шта се дешавало из непосредне близине. 

Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Posetilac рече

Prepisivanje knjiga nije loša stvar, ali isključivo onih koje su izdate i lektorisane do kraja osamdesetih godina dvadesetog veka.

Подели на овим сајтовима

Управо сада, Juanito рече

Отерали су га. Лично сам индиректно био један од оних који су утицали на његово уклањање из програма, те знам све шта се дешавало из непосредне близине. 

Ko je Juanito?

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...