Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Guest Evgenik

,,Мудрости" Мирољуба Петровића

Оцени ову тему

Recommended Posts

covek je sizofrenicar, i uvlaci zrtve u taj njegov limbo, a kad je neko sizofrenicar onda lako omadjija labilne, opasan covek, treba ga zakonom zabraniti

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

covek je sizofrenicar, i uvlaci zrtve u taj njegov limbo, a kad je neko sizofrenicar onda lako omadjija labilne, opasan covek, treba ga zakonom zabraniti

Sta ti je dyno sto nemas otvoren um da shvatis te stvari o kojima on prica? ccccc...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Sta ti je dyno sto nemas otvoren um da shvatis te stvari o kojima on prica? ccccc...

pa sta je sad, bilo sta da kazem tebi ne valja, al dobro mozda mi je takav horrorskop da imam ateistu prilepka heheheee :lol: :P

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Мени је и даље нерешива енигма да ли је тај човек озбиљан или се фолира???

ово прво!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

a ti ustvari oces da kazes da sam ja sizofrenicar i da ja tebi ocu da nametnem moje vidjenje Istine? :lol: pa dobro, ondak si i ti isti takav, jedan drugog ubedjujemo u sopstveno poimanje istine, znaci sta? ti kazes masinama tj ajde instrumentima covek moze sve da objasni i izmeri, a te masine je covek sklepao, a covek je iznad masine i celovitiji, potpuniji, pa kako onda mislis da celokupan covek moze da objasni SVE preko raznih nesavrsenih izuma? pa ne moze jer je covek ustvari savrseniji od bilo kog alata koji je stvorio, stvarno kad se udje u dublje poimanje tvog shvatanja "izmerljive" istine onda je to prilicno banalno i smesno :D po tebi je istina da kazemo pljosnata u dimenziji? pa ne mozes ti da izmeris osecaj i osecanja, a to je jedan od covekovih neodvojivih konstitutivnih elemenata, i to prvi po vaznosti, razum je na drugom mesti, a ti sve vreme forsiras samo razum

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

хигијена,породица,међуљудски односи и ваљало би обрезање Хришћанство :

20111214163638.png

Созерцања о Церну :

20111214165830.png

Упутства за здрав животе.Има ли неко да није обрезан?

20111214170147.png

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

a ti ustvari oces da kazes da sam ja sizofrenicar i da ja tebi ocu da nametnem moje vidjenje Istine? :lol:

Jok nisi shizofrenichar, savrsheno si normalan radis apsolutno isto sto i drugi.

Ja te samo malo zezam, zato sto imas duple arsine, kao dragi na ateistima. Po totalno istim kriterijumima biras na osnovu osecanja gde ces da primenis te kriterijume gde neces. A to nije put do istine.

pa ne mozes ti da izmeris osecaj i osecanja, a to je jedan od covekovih neodvojivih konstitutivnih elemenata, i to prvi po vaznosti, razum je na drugom mesti, a ti sve vreme forsiras samo razum

Vidis, zato ti i forisram razum. Zato sto razum zna sta je osecaj, zasta sluzi, sta radi i zasto to radi.

I zna nacin da izmeris osecanje i osecaj. :)

Razum je taj koji zna koliko osecaji i osecanja mogu da te varaju. A to bi znao (ili ces znati) ako dobijes neki psihosomatski efekat osecaja i osecanja, da ti smetaju u stvarnom zivotu tada ces nauciti koliko je vazno kontrolisati ih koliko mogu da te slazu, i koliko mogu i da ti skode.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@ Бластер & Јурис

Хтедох да вас опоменем да не спамујете тему.

Али онда схватих да је и најгоре спамовање паметније од садржаја ове теме...

;D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@ Бластер & Јурис

Хтедох да вас опоменем да не спамујете тему.

Али онда схватих да је и најгоре спамовање паметније од садржаја ове теме...

gringrin

Od boga si stvorena za spam si rodjena... :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ljubas

#20727 printer.gif

Odgovorio 17.12.2011 01:28 22[937].jpg

Član

Odgovori: 102

Pristupio/la: 15.02.09

http://borbazaver...w/3136/37/

I dalje prave cistku ekumenisti i postavljaju svoje ljude.

Postavise ljigavca i trovaca poznatog . Izmenjeno od ljubas na 17.12.2011 02:01

Miroljub Petrovic

#20728 printer.gif

Odgovorio 17.12.2011 09:05 moses02[21].jpg

Super Administrator

Odgovori: 10395

Pristupio/la: 16.01.08

ljubas - poruka glasi:

I dalje prave cistku ekumenisti i postavljaju svoje ljude.

Postavise ljigavca i trovaca poznatog .

Sramota, bolje da su Severinu postavili za urednika. Ovaj Djakovac ima sve karakteristike Amana iz Knjige o Jestiri.

Nego, sta si postavio taj avatar u obliku trougla? Da nisi mason? Hajde, skidaj to.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

uskoro ce izgleda svima da zabrani da stavljaju bilo kakve avatare, samo ovaj njegov ce da ostane da se zna ko je gazda u kuci tj najveci dasa i najveca faca i pravi je badza hahahaa :lol:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...