Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Guest Evgenik

,,Мудрости" Мирољуба Петровића

Оцени ову тему

Recommended Posts

E ovo je vrh vrhova:

*Ja sam i sada dobrodosao u pravoslavnu crkvu kod postenih i moralnih svestenika i monaha, a poltroni i ekumenski nastrojeni "svestenici" me izbegavaju. Danas sam drzao predavanje u manastiru Slanci pored Beograda, to je bilo moje drugo predavanje u ovom manastiru koji vode vredni ljudi, gde se svake nedelje okupi preko 150 ljudi na sluzbi i predavanju. Do pre koju godinu isle su svake sedmice moje emisije na radiju Svetigora, i to u periodu od nekoliko godina. A onda se jedna bitanga iz patrijarsije (Aleksandar Djakovac) zalio direktoru radija "Svetigora" Jovanu Plamencu na mene, jer ja navodno zastranjujem i sl. U pitanju je jedan ekumenski poltron, kakvih ima dosta u nasoj crkvi. I onda je Jovan Plamenac, da se ne bi zamerio uticajnim ekumenistickim razbojnicima iz patrijarsije, ukinuo moje emisije na radiju, iako su one bile ubedljivo najslusanije i nikada nije imao nijednu primedbu na njih, vec ih je hvalio. Cak mi je nudio honorar za te emisije, sto sam ja odbio i nisam nikada ni dinar uzeo (nisam siguran da je ista situacija i sa drugima cije se autorske emisije emituju). Verovatno je Jovan Plamenac posle morao da se pravda velikom broju ljudi koji su svake sedmice navikli da slusaju moja predavanja, pa je verovatno poceo da prica kako sam ja "zastranio". Velika je to sramota za junacku kucu Plamenac. Taj Jovan je jedan popupismen svestenik, koji bi trebao da se vrati svom novinarskom poslu, a ne da se bavi necim za sta nije osposobljen ni strucan. Ne mislim da je zlonameran, ali znam da je teoloski vrlo tanak, a jos kad su ga stisli ovi ekumenski vukovi, onda je poklekao i obrukao se.*

Sa ovog linka je isečak http://www.creation6...0120#post_31188

7896634 7896634

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

meni je ovo ipak vrh:

"Ti skidas kapu, ali satanisti sikcu od muke. Preko IP adresa otkrivam identitet ovih satanista. Neki od njih su moji bivsi prijatelji. Kada saznaju da sam ih otkrio, zavuku se u misju rupu, ali to ne znaci da sam zaboravio sta su radili. Sada ih zakon stiti pa ne mogu da odem da ih posetim, ali lako moze da dodje vreme da prestane okupacija. Onda cemo se sresti. Bice to repriza susreta Isusa Navina i jerihonskih satanista."

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nisam znao da vec posedujemo to smrtonosno oruzije :) "Naravno da je Jugoslavija i Srbija imala takvo oruzje, i to jedno od najjacih. Na tom oruzju se sada ne radi u Srbiji jer nam je uvedena demokratija, ali postoje ljudi koji to lako i brzo mogu da naprave. Za sada nema nista od intervjua, ali radimo na tome da ga bude."

http://www.creation6...1249#post_31250

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ali otkud mu ta ideja da nam Izrael da atomske bombe, i da je antraks bomba jaca od atomske.

Ti bre Grisho kao da prvi put cujes za Miroljuba.Pa ko ga finansira svo ovo vreme,Mojsije mozda ?Jevreji ga finansiraju da ih reklamira.Koliko je samo ljudi zahvaljuci njegovim pricama posetilo Izrael,koliko je promenilo svoje negativno misljenje o njima,koliko njih planiraju da KUPE stanove i zemljiste tamo.Nema potrebe da se cudimo sto samo njih pominje i kuje u zvezde.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ti bre Grisho kao da prvi put cujes za Miroljuba.Pa ko ga finansira svo ovo vreme,Mojsije mozda ?Jevreji ga finansiraju da ih reklamira.Koliko je samo ljudi zahvaljuci njegovim pricama posetilo Izrael,koliko je promenilo svoje negativno misljenje o njima,koliko njih planiraju da KUPE stanove i zemljiste tamo.Nema potrebe da se cudimo sto samo njih pominje i kuje u zvezde.

Neka ih reklamira ako ce da nam daju bombe.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ако Мирољуб Петровић нема благослов од владике Амфилохија, зашто још увек стоји у програмској шеми радио Светигоре у петак и недељу емисија "Доказ стварања-Мирољуб Петровић"? Да ли су браћа са радио Светигоре обавештена о томе?

http://www.svetigora.com/program

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ако Мирољуб Петровић нема благослов од владике Амфилохија, зашто још увек стоји у програмској шеми радио Светигоре у петак и недељу емисија "Доказ стварања-Мирољуб Петровић"? Да ли су браћа са радио Светигоре обавештена о томе?

http://www.svetigora.com/program

Кад се узме у обзир шта је све Светигора објављивала, не би ме чудило да намерно не желе да га склоне...

Мада, можда грешим душу, могуће да је у питању само наша традиционална неажурност и неодговорност...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@nishizawa

Ova druga tvrdnja je tacnija.Mada,mislim da bi to lako moglo da se rijesi,kada bi pouke napisale mejl sadasnjem direktoru svetigore ocu Predragu Scepanovicu.

img0136hq.jpg

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Хммм...

Не знам, колико се ја сећам, на форуму Верујем је и покренута иницијатива да се Мирољубове емисије скину са радија, па је, и поред свесрдног залагања Александра Ђаковца било повуци-потегни...

И колико ја знам, нико није одговарао за то што је званично гласило митрополије послужило за ширење секташких небулоза, него су још и наставили са пропагирањем сличних надрилекара и болесника...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ovo je verovatno istina.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...