Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Guest Evgenik

,,Мудрости" Мирољуба Петровића

Оцени ову тему

Recommended Posts

znam ljude koji su mu bili ``ucenici``.... pobegose kad su videli kakav je, svasta su mi napricali o njemu....

Kako ucenici ?Pohadjali neki njegov "fakultet" ili samo sledili njegovo (m)ucenje ? Mozes li da nam kazes bar neku tajnu koju su ti ispricali o njemu.Sigurno su pricali kako je arogantan i pun osvetoljubivosti.Ajde sad kad si mi zagolicao radoznalost.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

oko njega su zatrovani umovi koji slede njegovo ucenje, covek je napravio muslimansko-judejsko-hriscansku religiju, napravio koktel....

drug mi je rekao da je agresivan... jednom je rekao svima da im valja da se svi presele u Izrael, ne znam tacno zbog cega, od svakog je trazio nesto para da ode da ``vidi kakvo je tamo stanje`` oni mu dali pare a on njima po povratku slike sa mora....

recimo, u tumacenju njegova rec je nepogresiva, naravno svako ko kaze drukcije je demonizovan.... (ako mi ne verujete odite na forum, suprotstavite mu se, izbrisace vase poruke, ostaviti njegova objasnjenja kao da je sve tako.... licno sam se uverio)

jednom prilikom pricali su o zeni koju je Hristos spasao od pogubljenja (ko je bez greha neka prvi baci kamen), ostali naravno podrzali to, a on je rekao da su trebali da je ubiju (po zakonu) i da ustvari Hristos nije bio takav kakvim ga danas smatraju, da nije bio hipik kakvim Ga danas smatraju......

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ok aaje sad ozbiljno pitam posto studiram pravo... otkud njemu pravo da osniva koliko vidim 3 fakulteta , a pritom da se potpisuje kao dr KAD NIJE?!

JEL ZNA NEKO NESTO VISE O TOME? JEL ON PLATIO POREZ I URADIO MILION DRUGIH STVARI DA BI OTVORIO FAKULTET???

Da li se to uopste vodi kao fakultet? Sta kaze zakon...?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

мислим да је мрачњак у праву, пошто нико не може бити толико луд, а приде је накупио пар станова по београду и један фаст-фуд. човек је укапирао како се легално млате паре на грбачи сујеверних без продавања магле или експонирања.

сви његови идолопоклоници се бришу прстима на великој нужди, пошто им је МП рекао да је тоалет папир продукт демонизованиг друштва ...

па ти види дал се он не спрда са њима  facenew22222222 facenew22222222 facenew22222222

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

мислим да је мрачњак у праву, пошто нико не може бити толико луд, а приде је накупио пар станова по београду и један фаст-фуд. човек је укапирао како се легално млате паре на грбачи сујеверних без продавања магле или експонирања.

сви његови идолопоклоници се бришу прстима на великој нужди, пошто им је МП рекао да је тоалет папир продукт демонизованиг друштва ...

па ти види дал се он не спрда са њима   facenew22222222 facenew22222222 facenew22222222

ma nije to sve, meni je drug rekao da ne koriste pastu za zube i deodorante 1312_womens i parfeme, nego prave svoje....

to sve deluje smesno, ali uopste nije.... ovaj ih vredja a oni onda kazu da su oni krivi, da bi ga opravdali, kao isprani mozgovi.... najozbiljnije.... ja sam upoznao jednog...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

па ти види дал се он не спрда са њима   facenew22222222 facenew22222222 facenew22222222

nije tako, on je sa ludilom poceo jos davno, secam se pre ihaj kad se pojavio na tv

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

па ти види дал се он не спрда са њима  facenew22222222 facenew22222222 facenew22222222

ma nije to sve, meni je drug rekao da ne koriste pastu za zube i deodorante womens i parfeme, nego prave svoje....

to sve deluje smesno, ali uopste nije.... ovaj ih vredja a oni onda kazu da su oni krivi, da bi ga opravdali, kao isprani mozgovi.... najozbiljnije.... ja sam upoznao jednog...

па то ти је типичан садо-мазо однос ...

ако се неко ложи на то, закон не може да спречи јер нема основа да утврди да је злоупотреба а не пристанак у питању  1312_womens

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...