Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Sign in to follow this  
Guest - . . .-

Samsung : Apple - 1:0

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest - . . .-

Samsung je ovom reklamom isprozivao Apple za sve pare. Pa možda je i bilo vreme.

Kampanja je za telefon Galaxy S II i poručuje vam da je stigla "Sledeća velika stvar". Samsung je vrlo mudro udario tamo gde je iPhone najslabiji. Nije samo Apple duhovit i zabavan kada u reklamama proziva jadni Windows...

Извор

Kamo lepe srece da se neko pojavi kao stvarna konkurencija Apple-u... Galaxy 2 je hardverska zver, ali Android je jedan poluproizvod za moj ukus. Ne znam kakav je ovaj novi mobilni Windows, nadam se mnogo bolji. I jos nesto, primetio sam da su korisnici mobilnih telefona ili prilicno tehnoloski nepismeni ili tehnomasturbatori, tako da sam vrlo skeptican kada je to trziste u pitanju. Apple je zasluzan sto je smartphone koncept promovisao (rekao bih prilicno uspesno) kod raznih slojeva korisnika, a ne samo kod biznis korisnika i raznih gikova i gedzetomanijaka, sto je pre ajfona uglavnom bio slucaj.

Зависи за шта. Замениће PC за оне кориснике који су рачунар користили само за сурфовање, и-мејл, читање и слично. Тржиште "електронских књига" и таблета се већ спаја.

Са друге стране, за програмере и сличне ствари нема ништа без тастатуре.

Зависи за шта. Замениће PC за оне кориснике који су рачунар користили само за сурфовање, и-мејл, читање и слично. Тржиште "електронских књига" и таблета се већ спаја.

Tasturu i eksterni displej mozes da nakacis na tablet. Ono sto mene zanima je koncept softvera - da li ce desktop operativni sistemi i softver generalno postati iOS-oliki ili Androidoliki. Cini mi se da su najavili da ce Win8 vec da bude isti na svim uredjajima, a i OS X nekako ide u tom pravcu.

Ima stvari gde ti treba veliki monitor, za fotografiju i slicno, ali mislim da ces uskoro i na tabletu pisati programe.

Kamo lepe srece da se neko pojavi kao stvarna konkurencija Apple-u... Galaxy 2 je hardverska zver, ali Android je jedan poluproizvod za moj ukus.

Mozes li da mi objasnis, zasto je android poluproizvod i zasto je losiji od iphone?

Moj ortak ima iphone takodje drugi ortak ima htc?

Htc mi se cini wayyy better ?

Probao sam i Galaxy i IPhohe 4. IPhone mi je bio 100 puta bolji...

Mozete li malo da dodate zasto je bolji?

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...