Jump to content

Ваш коментар, Чудо или не?

Оцени ову тему

Recommended Posts

• Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gotovo! Odo u muslimane! Meni je ovo dovoljno. Salām svima!

Зашто би само Бог морао да буде узрок чуда? И човек може да чини чуда. И онај други може да чини чуда. Да неко понесе мобилни телефон назад у средњи век, био би чудотворац. Крајње је наивно потврђиват

Мислим да те клипове за пропаганду ислама праве неки не много интелигентни клинци.

Овде пише нешто везано за први клип са теме.Само што нисам баш добар са енглеским .smesko.Прочитајте па прокоментаришите....

http://www.medhelp.org/posts/Eye-Care/crystals-from-the-back-of-the-eye-socket/show/680744

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

човек се жали на истоветан проблем, може да вади кристале из очију неограничено и био је код доктора али доктор ни чајевима, ни испирањем, ни антибиотицима није могао да му помогне.

углавном, распитује се свугде где може и пита за савет.

онлајн доктор му одговара да је то стање сасушеног очног слуза, народски речено суза, и настаје од упале која је изазвана нечим од хроничне инфекције па до алергије која је контактног типа. приде, да се обрати очном специјалисти који би га оздравио правилном негом. упала узрокује сушење слузокоже, па одатле и свраб и непријатан осећај при трљању ока.

касније човек одговара да се стање смирило и да нема средстава за очног специјалисту, па ће држати палчеве да временом непријатно стање потпуно нестане.

мени објашњење звучи сасвим логично јер сузе кад би се осушиле тачно би изгледале као кристали јер је добар део со, а трљањем о сасушену слузокожу се глачају и буду полирани.

рецимо, пронашао сам да је камена со прилично тврда ствар али крта и заиста је тврђа од обичног стакла у неуситњеном кристалном стању па ме не чуди да су овим очврснутим сузама могли да резбаре стакло, мада сама слуз може да делује као лепак и да неизвежбано око посматрача стекне утисак да је у питању некакав материјал који личи на земљани кристал неке врсте или (полу)провидно стакло.

гуглајући по нету нашао сам да је и девојчици престало кристалисање суза после неког времена, што се покалапа а и капирам да јој се здравствено стање поправило.

чак је неки мађионичар поновио исто на силу гурајући себи неке кристале у кесицу испод ока, па је оптужио девојчицу за превару ... свашта људима пада на памет, кад се намере да докажу да је неко преварант, а постоји једноставније и логичније објашњење ...

ето, није баш све чудо, чудесан је Господ како нас је направио :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 3 months later...

Da li neko zna nesto vise o ovome?Koji su bili ti misionari i da li je uopste bilo prelaska mongola u drugu veru?

На почетку клипа пише да је 40.000 муслимана примило ислам 0110_hahaha smej.gif 0110_hahaha

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Molim vas ako bi neko mogao da ostavi neki komentar,pocetnik sam u veri,a ovo me je bas uzdrmalo.

У ком смислу те тачно ''уздрмало''.. шта мислиш под тиме? И шта заправо конкретно питаш кад си већ почетник, сигурно имаш прегршт питања КОНКРЕТНИХ, па постави бар три...

:)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...